Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfhgfbfdgfsdhg

Dziewcyny jak reagujecie na ...

Polecane posty

Gość dfhgfbfdgfsdhg

...to jak ktoś się w was wpatruje?Co w tedy sobie myślicie,jeśli chłopak jest fajny?A co jeśli wam się nie podoba-przeszkadza wam to bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli się nie podoba
jest frajerem, albo jakims żulem/pijakiem to wtedy myślę "a spierdalaj". Jesli koleś jest w porządku, to nie bedzie sie chamsko wpatrywał w laske, tylko przyjaznie się spojrzy i wysle usmiech, wtedy odwzajemniam. To jest całkiem miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokijskazagadka
uporczywe wpatrywanie sie irytuje mnie... natomiast takie ukradkowe... moge podjac gre, jesli facet jest fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgfbfdgfsdhg
A co jeśli patrzę się ale nie uśmiecham?Czy uśmiechniesz się pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Deep
jeśli to ktoś obcy..to dziwne..bo może jakiś..no wiecie;) I szuka ofiary:D Ale jak już go znasz..i się wpatruje..to miłe:) bardzo:) No i..jak się wpatruje...to powinien się uśmiechnąć...wtedy kobieta ma szansę się uśmiechnąć:) a tak.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysznyyyvhnnhnhn
to miłe :) jesli sie nie usmiechasz , to i ja sie nie uśmiechnę ale na ogół to nie ma brzydali , wiec spoko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfhfjfgjh
Dziewczyny a co powiecie na to? Jadę pociągiem a na przeciwko mnie(nie w tej samej czwórce ale obok)śliczna dziewczyna od której nie mogę oczu oderwać.Patrze się na nią, zawsze wtedy kiedy tylko mogę,czasem udaje że to nie na nią się patrzy tylko gdzieś obok,ale ona (tak mi się wydaje) że wie i czuje to że wpatruje się w nią.Bo czasem spogląda też na mnie,ale ja gdy dochodzi do kontaktu wzrokowego szybko uciekam wzrokiem gdzieś indziej,nawet się nie uśmiechając(mimo iż bym bardzo chciał ale nie mogę bo się krępuje i wstydzę)Jechałem pociągiem z tą dziewczyną już drugi raz i wiem że mnie zapewne pamiętała po pierwszej takiej podróży. Jak myślcie co ona może sobie o mnie myśleć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S e d e s e e O r y g i n a l
Pewnie mysli, ze chcesz ja zgwalcic i modli sie o to zeby ktos wszedl do przedzialu :o🖐️ Baby nie sa zbytnio kumate :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfhfjfgjh
Ale to było w osobówce i w pociągu było dużo osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erre
nie lubie jak jakikolwiek facet oprócz mojego sie na mnie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erre
nie to że jestem taka wierna ale nie lubie jak ktos sie tak gapi, móglby podejśc zagadać anie tak sie gapic, takie coś mnie peszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okurdele
lubie jak facet sie na mnie patrzy wtedy ja go przybijam wzrokiem i przechodze obojętnie...JESTEM GÓRĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsdhsfhdfgfg
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×