Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aheronx

Badania sanepid Kraków

Polecane posty

Gość Aheronx

Witam! Po raz pierwszy robiłam sobie badania w sanepidzie, mam wyniki i kupiłam już książeczkę i co dalej? Mam udać się do jakiegoś lekarza medycyny pracy, żeby mi coś wpisał w tej książeczce? Bo mój znajomy był u takiego lekarza i powiedziano mu , że musi mieć najpierw skierowanie od pracodawcy. Jeśli ktoś może niech napisze gdzie takiego lekarza mogę znaleźć i ile kosztuje to wpisanie do książeczki? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeterPan
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aheronx
................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziesz do lekarza medycyny pracy, on wpisuje wyniki badań do książeczki, umieszcza datę do kiedy jest aktualna. Nie trzeba mieć skierowania od pracodawcy, tylko wówczas musisz za taką wizytę zapłacić. ''Bo mój znajomy był u takiego lekarza i powiedziano mu , że musi mieć najpierw skierowanie od pracodawcy.'' Bo pewnie był u lekarza, który ma podpisaną umowę z zakładem pracy i wówczas nie płaci za wizytę on, tylko pracodawca. A skierowanie jest potrzebne po to, aby lekarz miał potwierdzenie, że ów pracodawca skierował pracownika na badania. U mnie w pracy właśnie w ten sposób odbywa się: skierowanie z działu kadr pracownik dostaje do łapki, z tym skierowaniem idzie do lekarza, następnie lekarz wystawia fakturę na zakład pracy, który pokrywa koszty badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aheronx
Dziękuję bardzo. A zna ktoś jakiegoś lekarza w Krakowie, bo mieszkam tu niedługo i nie orientuję się za bardzo gdzie moge znaleźć takiego. I jeszcze pytanie ile może taka wizyta kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aheronx
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aheronx
Zna ktoś takich lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrow89
a ile teraz kosztuje badanie w sanepidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a332
a id zdo najbliższej przychodni i zapytaj mało to lekarzy praccy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×