Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

Co na Dzień Matki?

Polecane posty

Jakie macie pomysły na prezenty na Dzień Matki? To już wkrótce...! Jakiś kosmetyk, ciuch, gadżet, karnet do spa? Wpisujcie, może mnie zainspirujecie, sama mam kilka typów, ale jeszcze się nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evenesenseee r
ZAleży co lubi twoja mama może kup jej jakas fajna książkę o czymsczym się interesuje, albo biżuteria, tej nigdy za duzo, w ciuch możesz nie trafic zarówno w gusyt jak i rozmiar, z kosmetykami podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba kupie bon podarunkowy do reserved np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggg
Wiecie co mi logicznie na dzien matki pasuje dla mojej matki? Łod do lizaniia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abvggg
znicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama najbardziej lubi spedzać czas w kuchni, jest pasjonatka w dziedzinie gotowania, więc zastanawiam się czy aby nie kupić jej jakiegoś sprzętu AGD. Myślałam o czymś w stylu wypiekacza do chleba. Znalazłam coś takiego na magicznaplaneta.pl - co myślicie o takim pomyśle? Wydaje mi się, że dla kogoś kto lubi gotować, to dobry prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fix me cause I have a fever
a kiedy jest dzień matki? ja swojej często kupuje srebrne pierścionki, teraz nie mam kasy na takie rarytasy ale kiedy jest ten dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie sprzęt AGD nie jest głupim pomysłem na prezent. Może być bardzo praktyczny. Ale ja się przyzna, że zupełnie mi z głowy wyleciało to, że już tuż tuż jest dzień matki i trzeba pomyśleć o prezentach. Może zajrzę na stronę tego sklepu, o którym pisała agnieszkaj bo z tego co kojarzę to sklep ten jest jednym z tańszych w sieci. Może ja też zainwestuje w jakiś sprzęt AGD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może kupić mamie jakieś naczynia ?? Ja myślałam o tym, żeby kupić jej takie bujające się szklanki http://myin.pl/bujajace-sie-szklanki-do-whiskey-6-sztuk,1223.html bo mama ciągle narzeka, że nie ma w czym gościom drinków podawać. I taki prezent może być po pierwsze bardzo zabawny, a po drugie praktyczny, a jak wam się podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dziewczyny come on! Jaki sprzęt agd? W prezencie na dzień matki? A Kupcie mamie coś od serca i coś dla niej, a nie agd żeby znowu stała przy garach. Weźcie lepiej mamę na spacer, do kawiarni na jakiś deser i pyszną kawę, do kina.. whatever. Ale nei kupujcie mamie garnków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggg
KUPIE JEJ GROMNICE ZEBY SOBIE MOGLA JA WKLADACW DUPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×