Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do ciebie umieram nie martw si

kurtka dla roczniaka jedna starczy? a dla 2 latka?

Polecane posty

Gość do ciebie umieram nie martw si

mam na oku 3 kurtki 98,92, 86 i wg wymiarów róznią się dosłownie długością rękawka ok 3 cm. myslałam ze róznice sa większe dla 1 - 3 latków a tu sie okazuje ze zakupiłam 3 kurtki i kazda znich praktycznie ma podobne wymiary. czy dla takich dzieci 3 kurtki to maksimum czy jednak dwie spokojnie by starczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 4 roznej grubosci
ale kupilam je za grosze, wiec dlatego tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie umieram nie martw si
ja szukam tanio na alegro i nie wiem jakiej są grubosci. patrze na opis by była zimowa, letnia wtedy sie przydadzą. ale czy jest sens by 4 ziomowe były lub 4 letnio wiosenne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie umieram nie martw si
na durne pytania odpowiadacie a ja na swoje sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu kupiłam 3 wiosenne róznej grubosci po to by miał jak sie przewróci czy co tam sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coz ci sensownego na to pytanie odpowiedziec? Trzeba miec jedna kurtke na lepsze wyjscia i druga na plac zabaw i na codzien. Mozna miec dodatkowa na codzien, jakby jedna sie wybrudzila. A w rezultacie mozesz sobie kupic tyle kurtek, ile zechcesz. Moja corka ma pol szafy kurtek i plaszczy i chodzi sobie na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze minimum 2 na akzda pore roku, bo jak jedna zamoknie, ubrudzis ei itd to ma w zapasie druga :) ale bywalo ze mial i 4 na sezon :) a te twoje wymiary to schowaj sobie tam gdzie slonce nie dochodzi wszystko tzreba pod dziecko mierzyc, moj syn ma jedna kurtke na 92 a druga na 122 i sa parwie identyczne, poza tym duzo zalezy od budowy dziecka czasami roczniak jest wiekszy od dwulatka :) lepeij nei kupuj nic na zapas bo nie wiadomo jak rosnei dziecko, moj syn miala piekne kurtki a rozmair wypadl mu latem i poszly do pudla nieuzyte ani arzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 4 roznej grubosci
No nie wiem ile Ci będzie potrzebnych, zależy tez ile masz kasy, czy chcesz nowe, czy używane. Ja kupiłam 4 rożnej grubości, to na wiosnę, na zimę miałam kombinezon i 2 kurtki, a teraz na jesień mam futerko jesienne, kurtkę grzybek, polarową, bezrękawnik i płaszczyk. Może jeszcze coś kupię jak się trafi, ale to naprawdę za grosze kupuję, więc mi nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 4 roznej grubosci
No i moje rośnie tak, jak rozmiar wskazuje, więc tak kupuję. Jak masz duże czy drobne dziecko,to wiadomo, że może być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil i Ida 27 tc
Ja planuję tylko po jednej sztuce na sezon. Co prawda rodzę dopiero lipiec/sierpień, ale znalazłam w ubiegłym tygodniu w H&M niedrogie fajne kurtki dla maluchów i kupiłam już na zapas na rozmiar 62 - myślę, że będą akurat na jesień. Wydają się być całkiem ciepłe, no i do tego są śliczne, więc jestem mega zadowolona! ;) Spodziewam się parki, więc to będzie dla niuńki: http://files.hm.com/media/products/805/DXL805_73142_54450_45_7800.jpg a to dla niuńka: http://files.hm.com/media/products/805/ML805_0632_046r_73142.jpg W rzeczywistości wyglądają jeszcze fajniej niż na zdjęciach. Największy rozmiar jaki był w sklepie to 86, o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emil i Ida: Mam identyczną dla mojego żuka jak ta z drugiego linku. Rzeczywiście, świetne są. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×