Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakakakakaka

Prawdziwa miłość czy rodzina

Polecane posty

Gość kakakakakaka

byłam 3 lata w zwiazku z chłopakiem, kochaliśmy się, było wspaniale pod koniec niestety zaczęły sie niedomówienia...zdradziłam go i on mi wybaczył, ale i tak nie chcialam z nim byc( tamten wydawal sie o niebo lepszy- nic z tego nie wyszło, potem tez)... on nadal mnie kocha chce zebym wróciła, a ja tesknie i chcialabym wrócić do niego...sęk w tym , że jesli wróce do niego to moge sie pożegnac z rodzicami, bo głownie mielismy problem przez nich, i ta zdrada raczej tez nie była tak o tylko chyba zaczelam szukac partnera ale dla swoih starych, bo nie chce sie z nimi wiecznie kłócic. No i teraz mam problem, nic mi sie nie uklada od 6 miechów, jestem zrezygnowana i nie wiem o mam zrobić w takiej sytuacji.... kocham i jego i ich, a poowód ze oni go nie trawia jest taki ze ma mały uszczerbek na zdrowiu zwiazany ze zwrokiem, normalnie widzi ale z jednym jest cos nie tak..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakaka
poradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz 12 lat???
bo już 15 latki są madrzejsze.. jaka wielka miłość, skoro zdradzasz kolesia, bo - cytuję: ale i tak nie chcialam z nim byc( tamten wydawal sie o niebo lepszy :O, :O, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakaka
nie chozi o to ja chce wrócic tylko nie wiem co zrobic z rodzicami zeby ich przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie skolowana
tez mam problem miedzy miloscia a rodzina, tylko troche inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakaka
ja zdradzilam ale baro zaluje zreszta to nie bylo nic powaznego, bo on mi wybaczyl a ja przez to wszystko sie zagubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×