Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość orsayyyyyyyyyyyyy

Co sądzicie o ciuchach firmy ORSAY???

Polecane posty

Gość orsayyyyyyyyyyyyy

chodzi o jakość, ceny i asortyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsayyyyyyyyyyyyy
???? zadna tam nie kupuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś wydawały mi się ciekawsze, ale firma zmieniła image i target. jako, że mam bardziej dyskotekowy gust, to obecnie niezbyt mi sie podobają ich ciuchy . jakość - mam jeden sweterek od dwóch lat i nie ma jeszcze ani jednego zmechacenia, 100% bawełna, nie pocę sie w nim, czyli chyba jakość w miarę dobra ceny - nie za wysokie ale też nie tak niskie jak np. w new yorkerze czy terranovie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchy są ok nie zdarzyło
mi się żeby była jakaś dziurka, nadprucie itp. a ostatnio kupiłam dwa sweterki z vero mody i porobiły się dziurki :o myslę że jakościowo to bardzo dobre ciuszki, a jesli chodzi o modę to jest tam dużo ciuchów eleganckich, białe koszule są praktycznie zawsze i wizytowe spodnie, ale są też jeansy, koszulki z fajnymi nadrukami. Ja sie przekonałam do orsaya ze względu na jakość bo mnie nie zawiodła, ceny takie sobie. Ale mam np ze skóry torebkę z orasay dałam za nią 150 zł, może to dużo, ale jak na ze skóry to chyba raczej tanio i mam ją 3 lata i wygląda idealnie, jak nowa, a ciagle ją noszę i nieraz wypychałam ją ciężkimi rzeczami ale i tak wygląda idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakosc srednia nienajgorsza.... lepsza napewno niz w promodzie bo promod to porazka.. orsay to nie moj ulubiony sklep maja bardzo droga bizuterie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
a dzinsy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
czy dzinsy sa dobrej jakosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinsowaaaaaaaaa
własnie jakie maja tam dzinsy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka par i jestem bardzo zadowolona :) wiekszosc rzeczy kupuje w orsay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio kupiła tam
krótkie spodenki za 40 zł i dwie koszulki za 30.. ale taniocha się trafiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez orsay, eleganckie ciusz
ki mozna tam znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsya zrobil sie taki jakis elegancki. A ja wole ciuchy w stylu Pimkie.NY. Kiedys bardzo lubilam Orsay i do tej pory lubie . Kupuje tam ciuchy na jakies wieksze wyjscie. Jeansy niestety ciezko w Orsay dla mnie znalezc, bo sa tam zawyzone rozmiary. CZyli najmniejszy jest dla mnie duzy. Ale jakosciowo super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusienkaaaaa
czy kolczyki w orasayu sa srebrne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke to dziwne
Jakościowo OK, ale asortyment średnio mi odpowiada, wolę Bershkę, Tally Weijl, H%M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo H&M nie lubie. Ale za to uwielbiam H&M dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona90x
Ja bardzo lubie ciuszki Orasay sa dla mnie bardzo fajne i kobiece jesli chodzi o cene to od.59.90 do 200 zł takie są ceny zazwyczaj za spódniczki bluzki itp. H&M też uwielbiam a co sadzicie o Tally Weijl duzo dziewczyn mówi że ubieraja sie tam totalne laleczki lubiace słodki kicz a co o tym w sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie super. Mam mnóstwo ciuchów, od szalików, przez torby, bluzki, żakiety, na kożuszku kończąc. Plus ozdoby. Bransoletki, okulary etc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimalowa
Orsay firma, w której NIESTETY miałam okazje pracować, firma dbająca w 100% o klienta (podobno) jednak w żadnym stopniu nie szanująca swoich pracowników. Ciężko zapracowane pieniądze odliczane są nawet krótką przerwę (nikogo jednak nie obchodzi, że pracownik ma płacone dajmy na to do godziny 21, a musi zostać do 21.30 żeby posprzątać sklep i przyjechać do pracy dużo wcześniej przed otwarciem i za to już mu nikt nie zapłaci- skoro liczymy się co do minuty TO NICH TO BĘDZIE UCZCIWE ! Przymusowe 1 godzinne, bezpłatne przerwy w razie gdy nie ma ruchu w sklepie, żeby wydajność pracy była większa, a firma nie była stratna, gdy w sklepie wystarczy, że będzie 2 pracowników, a nie 3 (pracownik jest wówczas stratny, bo czasem wystarczy 20 min przerwy, a nie cała godzina) Poza tym zarobki niewspółmierne z ilością pracy i wymaganiami pracodawcy. Orsay to firma, która wymaga dużo nie dając kompletnie nic w zamian! Wymaga się dużych obrotów sprzedaży, mimo że zależy to głównie od ruchu. Generalnie chodzi o to żeby wpychać ludziom co się da, oby jak najwięcej, traktują pracownika jako potencjalnego złodzieja (są przeszukiwane torebki). Jednak największą kpiną jest to co się dzieje na szczeblu kierownik- pracownicy jest zupełną pomyłką. Kierowniczka to królowa, która zawsze ma racje, a pozostałe pracownice to jej parobki. No chyba, że nie masz swojego zdania i zachwycasz się na każdym kroku swoją kierowniczką (zupełnie niekompetentną zresztą, bez jakiegokolwiek wykształcenia) Telefony w wolny dzień z byle błahego powodu to standard. Jak można dzwonić do swoich pracowników, (którym każdemu z osobna powtarza się, że jest najlepszy) z rozkazem przyjścia za pół godziny do pracy z powodów różnych m.in: bo kierowniczka źle się czuje, ma niezapłacone rachunki, goście czekają w domu. A biedny pracownik musi w jakiś sposób się dostać do sklepu, mimo że na na grafiku od 3 tygodni ma tego dnia wolne. Ale gdy pracownik jest chory, to na wolne nie ma co liczyć, L4 też nie zostanie przyjęte, bo to naciąga sklep na straty. W najlepszym przypadku L4 akceptują ale co z tego, skoro i tak każdego dnia masz telefon za sklepu od kierowniczki, która nie potrafi sama załatwić najprostszej rzeczy i zawraca cały czas głowę! Smutne, ale prawdziwe. Na umowie masz 15 czy 20 h tygodniowo, ale trzeba być dyspozycyjnym 7 dni w tygodniu, bo nie wiadomo kiedy kierownik będzie chciał na impreze pójść i zadzwoni ze zmianą grafiku. Notorycznie już jest tak, że pracownik z 20h wyrabia nawet więcej niż kierowniczka na pełnym etacie. Na szczerość ze strony kierownika też nie ma co liczyć. Jedno wielkie knucie za plecami, intrygi, oszustwa i wyrachowanie !!! Dodam tylko, żebyście uważały na sklep we Wrocławiu w CH Suchan! Nie dajcie się zwieść fałszywej kierowniczce, jej uśmieszkom, za plecami i tak Was obgada i wykorzysta. To jedno co bardzo dobrze potrafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olsza233
Osobiście uważam to za jeden z lepszych sklepów. Bardzo często kupuję tam dla siebie ciuszki. Jeśli chodzi o konkurencję to uważam że nie mają z nimi żadnych szans. Orsay prezentuje na chwilę obecną najlepszy poziom. Jeśli szukacie jakiś promocji lub też rabatów to polecam zajrzeć na stronę https://blip.pl/orsay/ Mam nadzieję że tym samym komuś pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolna
Z pewnością nie zrobie u nich więcej zakupów. Porażką jest Orsay w Gemini Tychy! Kierownik może i dba o dobro firmy ale o klienta na pewno nie, nie zrobie u nich więcej zakupów i szczerze odradze każdemu znajomemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Niesamowicie słaba jakość produktów 

nigdy już tam nie zrobię zakupów nie polecam nie warto wydawać pieniędzy jak już coś zareklamujesz bo ewidentnie wina producenta np. szwy puszczają  to ci pisze żebyś sobie poszła do prywatnego rzecznika żeby sprawdził czy to słaba jakość szwów i wtedy ci uwzględnią twoje roszczenia a dopóki nie przedstawisz ekspertyzy to  reklamacja odmowna!!! :) dziewczyny zastanówcie się nim kupicie!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kesja

Zależy ile ma się lat, moja mama tam się ubiera. Zdecydowanie wolę Zarę, patrzę u ThePerfectChoice na blogu co jest akurat na topie i wiem po co iść do sklepu albo czatować online. Na promce można niezłe perełki trafić, a jakościowo też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cjjg

No ja nigdy tam nic nie kupiłam opròcz zwykłych okularòw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia

Okropna jakość! Wręcz rzeczy jak z bazaru. Często na wieszaku widzę rzeczy, które już mają coś odprute albo popsuty zamek etc.

Niedawno kupiłam tiszert w Orsay, po jednym praniu miał już dziurę. Po prostu lichy, gówniany materiał. Ciuchy z Orsay opłaca mi się kupować, gdy idę do lumpeksu. Wtedy nie żal tych 15 zł, ale więcej to nie jest warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chaberek

Ciuchy dla liliputów. Rozmiarówkę mocno zawyżone. Np. Takie 44 w Orsay to taka 40 w innych sklepach. Zresztą ta rozmiarówka jest mało dostępna. Matki Polki po kilku ciążach w tym sklepie się nie wybiorą, a dzieci tą stylistyką nie są w ogóle zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni  biłay  t shirt  jaki zakupiłam  po  dwóch uzyciach   zlapal  dziurke .Jakośc  fatalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kilka ...enek, co prawda zakupionych tak 3-5 lat temu, ale uwazam,z  ebardzo ladne, nic mi sie nie pruje itp.

nie mam idealnej figury, ale wchodze w S, M marszczy sie na biuscie, jest za duze 

fajne ciuszki do biura,a le trzeba lubic ten styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×