Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glowa mala

katar u 8 mc dziecka

Polecane posty

"mandarynka__03 moje dziecko lat 3,5, ma często problem z katarem alergicznym, podaję mu wodę Disnemar i się bardzo dobrze sprawdza, oczyszcza i udrażnia nosek" Podajesz ja nawet przez dluzszy czas dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje w sprzedaży inhalatorów które byłyby dla dzieci poniżej 1 roku życia. Ja znam tylko Baby Sanity z tego typu automatów. Przy czym ten się rzeczywiście nadaje, można dziecku bez obaw lek podać tym modelem, bo faktycznie są też inne które się reklamują jako dla dzieci, ale tam to trudno dziecko do obsługi przyzwyczaić i po prostu cały lek ucieka gdzieś w powietrze zamiast lecieć do płuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadamx
Mam niedawno zamawiany Simple i jest w sam raz jak na nasze potrzeby, mały, wygodny, lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jeszcze podaje dzieciom Pulneo?! Lek wycofany że sprzedaży w Europie. Poza tym podajesz deflegmin i dziwisz się, że kaszle? Lek wykrztusny na katar?! Oba leki są chyba najbardziej rozpowszechnione przez przedstawicieli handlowych wśród lekarzy, którzy przypisują to na byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata45x
Dużo zwłaszcza w okresach jesienno zimowych z inhalacji korzystamy w domu, super sobie przy infekcjach u dzieci ta metoda radzi, automat mamy raczej z tych prostszych bo Simple Sanity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz masz fajny zestaw do kupienia w internecie – inhalator baby z rozgrzewajacym jednorozcem – moje dziecko jest zachwycone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam model Simple, choć nie ukrywam że jeszcze rozważałam ze 3 inne...tu mnie przekonała wydajność – dużo leku podaje w krótkim czasie, i dwa że to polska marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalujemy się rodzinnie urządzeniem simple i jest okej, widać efekty takiego leczenia, ja najczęściej aerozol wdycham przy przeziębieniach, tak samo zresztą stosuję u dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalator wybierałam dobry miesiąc i nie mogłam się zdecydować. Po prostu nie chciałam przepłacić ale też szukałam modelu na lata inhalacji a nie jakiejś chińszczyzny. Ostatecznie stanęło na tym że zamówiłam Simple i działa bez zarzutu. Rzeczywiście wydajny i szybki a przy tym cichy i prosty we wdechu arozolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Simple rzeczywiście kosztuje mało jak na tej klasy inhalatory a potrafi inhalować dokładnie tak samo precyzyjnie i szybko jak sporo droższe modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Długo szukałam skutecznego sposobu na katar u mojego dziecka. Dopiero od chrzestnej Zosi dostałam aspirator do nosa z haxe i powiem Wam, że jestem nim zachwycona! Ma wbudowane melodyjki, jest genialny i skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×