Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Gość rosalinee
witam, co tu sie wyrabia?! beze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo mamy w szafie wieszaków, widać mu nie wystarczyły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
jakie wieszaki? o czym tu się rozmaaawia :) tylko nie najeżdżajcie na mnie, to czyste lenistwo, nie chce mi sie czytac waszych wczesniejszych wypowiedzi, ktore wbiliscie zanim tutaj zawitałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e husky skoro pamietasz wieszak to znaczy ze nie jest jeszcze z toba tak zle ;)a teraz szoruj po kanapke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
Nie chce nic mowic, ale czuje sie niewidzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety rosaline lenistwo lenistwem ale nasza rozmowa odbyła sie poza kafeterią;) i jest top secret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
hehe już myślałam, że na mojej wypowiedzi temat się zakonczy :D Dzieki za uratowanie sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
Ja nie spie, bo... tryb mi sie przestawil, za cholere nie jestem zmęczona. Zachce mi sie nad ranem zapewne.. jak bede musiala wstawac. :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzezwieje do konca i sobie przypomne co sie dzialo to ci powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
Ja tez mam pytanie. W jakim wieku jestescie?:) Ja mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam więcej od ciebie, ale.. generalnie uchodze za 15nastke dziewice na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nidotknieta...biała gołebica.....wiano do nocy poślubnej trzyma niczym lilia biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
haha i to jest najgorsze :) że zawsze jest ta niepewnosc, czy ktos mowi prawde, czy po prostu w sieci podaje sie za osobe, ktorą chcialby byc, albo ktorą mu jest wygodnie byc :D ja tam mowie prawde ;) jutro poniedzialek, nie pracujecie?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracujemy ja od 6 tej rana siedze na kompie i sprzdaje o 7 obudzi sie mój synek i zacznie sie hardcore ptem tak dzien cały az do wieczora i jeszcze musze patrzec czy mi blokady na koło nie załoza hehe bede czyhac na progu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
hehe to barwny dzien :D Na mnie też czekają niespodzianki - od jutra zaczynam powazniejsze rzeczy w pracy, bede gadac z anglikami przez tel (chyba ze stresu zwymiotuje) trzymajcie kciuki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky.....bo pisalas ze nie pamietasz,wiec lepiej sprawdz!!:P:D rosaline......zadzwon do mnie to potrenujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinee
a tak dobrze nawijacie? :) ja mialam zawsze 5 w szkole z angielskiego, teraz z ustnej matury punkta do maxa mi zabraklo (95%) :) ale i tak mam stresa, bo to wiadomo, inaczej niż w szkole ;) zawsze z piosenek zagranicznych duzo sie uczylam, a Wy jakie macie sposoby nauki z językow obcych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak budze sie rano i ide do najblizszego sklepu i juz się zaczyna od good mornng ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×