Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

o esu co za róznica ile ?? ja nie mam penisa, wiec mnie impotencja nie grozi od masturbacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kongo22
Xbox 360 Arcade może być Twój! Odpowiedz na 2 pytania - a już od jutra możesz cieszyć się najlepszą konsolą do gier wartą ponad 1 tys. złotych. Odwiedź http://www.rpgshop.com.pl/konkursy.php i ciesz się wygraną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Husky!! Moje gratulacje!!! Nie ma to jak zakochanie co wieczor... no ale widac,taka kobieca natura:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedziec...koles ma problemy sercowe to moze sie przejal ja tam sie nie znam.....ja tutaj swiatlo gasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde zesz mac
mialam zdjecie pulp filona na pulpicie i mi ktos skasował 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam niby od rambo taki mail: "sorry za tamten topic, to byl podszyw, ktos pozamienial cyferki na koncu mojego nicku. zamieszczam moje prawdziwe zdjecie kutasa". i zdjecie kutasa :P :P :P ale podejrzewam, ze to podszyw bo wykasowalam od razu, jakby moj facet znalazl zdjecie kutasa na moim mailu to by bylo haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde zesz mac
eeee chcecie mi powiedzieć, że rambo tak sie przejął i wszystkim z kafe teraz powysyłał zdjęcie swojego pena? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie burza, w koncu jakies chlodne powietrze. Rambo zapewne wroci. Zateskni za Wami i przybedzie na swoim rumaku:classic_cool: A tak w ogole to czesc wszystkim😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde zesz mac
czesc kath 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde zesz mac
widzieliscie dzis pilota ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dokladnie dostalam maila z badagiem i to nie byle jakim! nie zaglada mi nikt na maila, tylko ja sie z mailami nie kryje. i co by bylo jakbym otworzyla skrzynke kiedy on kolo mnie siedzi a tam BADAG??!! i to nie byle jaki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde zesz mac
a ten badag przyszedl ci z adresu fraglesssss@coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde zesz mac
o mnie tez by mogl zachaczyć 😭 a czy to zdjęcie u was na mailu, rzekomego ramba... to w pomaranczowej koszulce, a badag trzymany lewa reka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde zesz mac
dobra dzieci, ciocia husky idzie dać upust swoim rządzom :D wrócę jak się wybiegam.... moze jogging mi jakoś pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×