Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

dobra. wiem, że wam to wisi. mnie z kolei wisi, że wam to wisi. wam wisi że mi wisi, że wam wisi. ogólnie rzygam już piciem więc tu zajrzałem. Nie zakładałem żadnych tematów o nikim bo nawet kompa nie rozkładałem. Mam was gdzieś tak samo jak wy mnie. ten ostatni post też nie mojej konstrukcji. Ogólnie jebie mnie co tu sie dzieje ale skoro już tu zajrzałem to prostuje. ide pić dalej...narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejku...może zrobisz mi wirtualną lache co? Tylko tak z efektami dźwiękowymi...wiesz...troszke posiorbiesz, powsysasz...wiesz o co mi biega przecież;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszamy, że Andrzej jest nieobecny ale ma ważniejsze zajęcie w tej chwili...dawaj andzrzejku bo mi klapnie. musisz sie postarać troche...innaczej nici z whiski. Wiesz jaki jest układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i bym ci zrobil ale wiem ze nic tam nie masz wiec jak?? dlatego cie laski olewaja! nie dosc ze wygladasz jak skocz po wino to jeszcze z micro penem.... zal mi ciebie.... szczerze.... ps. czy wiesz ze laski to wyczuwaja??? pare slow,pare gestow..... pozostanie ci nadstawianie wedla ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glut chcesz to ja ci zrobie. daj mi tylko lupe i pensete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. pewnie dlatego zamiast siedzieć w kawiarni, molestujesz klawiature. Andrzejku...chciałbym sie z Tobą spotkać. MOże ustalimy jakeeś szczegóły co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuka w klawiature, bo ja się dzisiaj z domu wyrwać nie moguam 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D...srał was pies. lupa? penseta?...skąd masz ten ekwipunek? Czyzbyście doszukiwali sie u siebie śladów inteligencjii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glut...wszyscy na kafe widzieli to co nazywasz penisem...:D buahahahahah......nie na darmo zwa cie "orzel"!!! widzial kto orla z dorodnym badagiem???? spotkac??? nie stac cie !!! cale zycie bys musial pomidory zbierac zeby cie bylo stac :P:P biedaczku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ...
Kath, Kmicic, Rambo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to Ty byłeś tym podszywaczem? Słuchaj...wiem co mam w majtkach więc gówno mnie obchodzą jakieś durne prowokacje. Jesteś thórzem (tchórzem)(thurzem)(tchurzem). tak na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzyscy tu wiedza co masz w majtkach,dlatego nikt z toba nie pisze ! Husky....to tutaj jest poziom??? Hej....hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potikiki
hej wszystkim🖐️ Nie mam co robić mogę sie przyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ...
Glut z ucha, ktoś Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. ewidentne przyznanie sie do winy. Czyli to jednak ty? Ja pierdole. Dałbym Ci kopa w morde. Nienawidze takich pajaców jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylaczcie sie.....w koncu ten z malym penem bedzie mial z kim popisac!!! buahahahahah!!!! nie wiesz kim jest -glut??? no jak nick wskazuje.....dlatego obrazony na caly swiat!!! biedaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ...
Kmicic wiesz co z Rambo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś żałosny...mój pen może być mały dla słonicy ewentualnie. A Tobie widze, że brakuje argumentów i wena nie dopisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×