Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

o boze o boze nie zgadniecie :D :D :D zalamalam sie juz tym kolokwium... szykowalam sie na poprawke a tutaj taki szokke..... zaliczyłam!!! fakt, ze na 3 :P ale udalo sie... a bylam zdruzgotana i az upilam sie ze smutku.. a tu taka niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu miejsce na ubrannie
jestesmy,tylko na razie piżamki prasujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w miśki czy groszki
?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu miejsce na ubrannie
za lezy kto pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ludzie sukcesu:P...kolokwia, urodziny, piękne potomstwo...gratuluje wszystkim:classic_cool: i wszystkich witam🌼 Zupcia...no co Ty?:( To były tylko takie buziaki okolicznościowe;)...jak babci na urodziny czy cuś:P...A te buziaki dla Ciebie są całkiem prawdziwe😘...o widzisz😍, tyle że ich wykonanie zostało chwilowo odroczone:D...Ale co sie odwlecze to nie uciecze🌼 Także już możesz sie zacząć cieszyć cukireczku;) Każdy buziak na kafe będzie miał pokrycie w prawdziwym buziaku...obiecuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu mnie tak nikt nie wycałuje??? pozycz no tego ramboszczaka zupo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Husky;)...No przecież ma Cie kto cmokać chyba?:)...Pozatym ja reguje tylko na określone linie papilarne...także funkcje cmokania może włączyć tylko jedna określona osoba póki co. Naukowcy obliczyli, że prawdopodobieństwo wystąpienia identycznych lini papilarnych wynosi 1:20 000 000 000:)...także na razie tylko zupa ma do mnie klucz ze tak powiem:classic_cool: Jak w końcu z tą pracą? Reflektujesz? Bo to by już trzeba było zacząć załatwiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz seksowną stopke:P...No w sumie to moge Cie raz cmoknąć...ale nie w usta;)...To sie chyba nie liczy jako buziak co nie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tam pracują tacy przystojni faceci Husky, że jak przyjedziesz to będziesz co noc spała na innej:D...Nic sie nie martw...zaoszczędzisz na noclegach bo będziesz spała za free:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam wyglada sprawa kasy? no i co tam sie dokladnie robi? 7 dni w tyg od rana do wieczora zrywam pomidorchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo, czy przez moja stopke wygladam na desperatke? szczerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałbym o tym nie pisać na forume bo to naruszenie klauzuli tajności...a grozi za to oberżniecie jajec starym grzebieniem bez połowy ząbków:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze?...Jeśli ta stopka ma reprezentować Ciebie to wyglądasz jakby Cie rozpłaszczył czołg na ścianie:)...znaczy w tej stopce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to w sprawie kasy napisz mi na gg, a puki co obgadajmy sprawe tej pryczy i wspolnej kołderki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh...no chętnie Husky bo naprawde fajna z Ciebie dziewoja:) ale przecież wiesz, że moje przeznaczenie przewiduje tylko dwa rozwiązania: Albo Zupka albo reumatyzm nadgarstka w podeszłym wieku:(...Innych opcjii narazie nie przewiduje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky - to ty na tym zdjęciu? Ja pierdolę, jesteś piękna! Chyba zmienię orientację... Rambo - bajerować to my, nie nas ;) A w ogóle to już mnie tu nie ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty gadasz ?
Rambo jaki reumatyzm ? :) Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rambo pomysl :P przetestuje cie a potem wychwale zupci jaki jestes dobry w te klocki i w ogole.. it itp.. wiadomo.. taka ci reklame zrobie, ze zupka sie juz nie oprze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty gadasz ?
no i poszedł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️...nie no jestem:)...No ale Husky ja Juz teraz moge powiedzieć jaki jestem w te klocki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowic to sobie mozna rózne rzeczy, ode mnie dostaniesz potwierdzenie na pismie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky...ślicznotko:) Błagam Cie! nie rób mi tego! Kocham Zupcie i koniec....😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×