Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Hmm, może agent Smith? :D Dawno mnie nie było na topike, bo mam poważne problemy w tej chwili, ale widzę, że to już nie to samo, co przedtem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sobie Husky nie życzysz nie będe tutaj przychodził.Te wiadomości jakie uzyskałas od innych osób o mnie są nieprawdziwe.Wiedz o tym,ze jestem zawsze niezalezny w swoich wypowiedziach a kto inny uwaza inaczej nie interesuje mnie to.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porabaniec. nie jestem wlascicielka tego forum i portalu kafeteria.pl. wchodz sobie gdzie chcesz :o mnie nikt o tobie nic nie mowil, ja tak tej kafeterii nie przezywam jak ty :o wchodze tu dla relaksu.. nie mam takiego rozeznania we wszystkich osobach jakie pisza na kafe, jak ty :o juz ci pisalam kiedys, zebys skonczyl.. przynajmniej do mnie z takimi tekstami wyjezdzac. nie wdaje sie w ogole w dyskusje na temat co kto zrobil na kafe :o BO MNIE TO GOWNO OBCHODZI no i irytujace jest rowniez to, ze masz co chwila inny nick. napiszesz jakies zdawkowe zdanie i masz pretensje., ze sie nie domyslilam :o ja mam troche spraw na glowie i mase innych rzeczy do zapamietania a nie jakas rozmowe z kims z forum sprzed wieku.. :o JA MAM TEZ SWOJE ZYCIE. druga sprawa, to ze nie chce mi sie specjalnie nad tym zastanawiac z kim pisze. po prostu sobie pisze :o czy to takie istotne czy ja wiem czy nie wiem? szczerze, nawet malo mnie to obchodzi kto kim jest.. po za ok 5ma czarnymi nickami z tego topiku. wystarczy? to sa moje ostatnie slowa kierowane do ciebie w tej sprawe. wchodze na kafe popisac sobie pierdoly, a nie bawic sie w analizy, rozpracowywania, obgadywania ludzi z forum, ktorzy mnie gowno obchodza. z wyjatkiem osob, gdzie znajomosci zawedrowaly troche dalej niz kafeteria. to tyle. koniec.... nie mam zamiaru wiecej rozpracowywac twojego etego nicka. bo mi sie nie chce i mam to gdzies. z ktorego bys nie pisal jestes dla mnie tak samo anonimowy jak wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)BHG
HUski ales sie rozpisała i od razu pisze ze nie jestem Desznkikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:P...Mam dziś rocznice swoich narodzin, które w przypadku homo sapiens następują średnio 9 msc. po poczęciu. Niezła łamigówka:classic_cool:. Che ktoś browara?...Nie mam desperadosa za to mam 2 6ciopaki bavarii:D...Nie to żebym prosił o pomoc, bo dam rade sam...ale jak ktoś chętny to zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko...jak już mówiłem umiem sobie radzić z takimi problemami:). kathi może przeżucisz sie z desperadosóww na normalne lightowe piwko co? 5%...można pić i pić....średnio wypadają trzy wycieczki na siusiu w ciągu jednego browarka:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:)...jesteś słodka. Szczególnie po tym jak Cie obraziłem:(...bez powodu zresztą. Masz tu browara na zgode:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×