Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

ja dzisiaj w gowno wlazłam i tez z nerwów i bezsilnosci mialam przechodniów powyzywać? sory, ale co mnie osobiscie obchodzi jego zakochanie? nie ma prawa mnie wyzywac, ani nikogo innego. rambo vel promil nie ma klasy i tyle :o a jak robi to tylko pod wpływem alkoholu to wychodzi z niego, ze ma powazne zaburzenia psychiczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie tyle, ze mnie to nie obchodzi.. ale w zaden sposob nie dotyczy. probowalam go nawet wspierac, ale do czasu kiedy zostałam nazwana kurwą bez powodu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z nim pogadaj. zaraz cie wyzwie od szmat, zamiast docenic wsparcie. pffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja piertole cos takiego. Zalozylam topik gdzie kazdy z kazdym sie lubil i szanowal. A teraz po tych akcjach stara ekipa zniknela bo żal czytac cos takiego. Rozumiem zakochanie, dołek itd. bo swego czasu sama to przerabialam i tez na forum wylewalam swoje żale ale nikt na tym nie ucierpial ani nie zostal obrazony. Ludzie.... kuzwa dorosli chyba jestesmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy jest sam odpowiedzialny za swoje emocje, z jakiej paki ma obarczac nimi wszystkich dookoła? co mu takiego zupka zrobila? bo powiedziała, ze nie chce mieć obecnie zadnego faceta? tak ciezko to zrozumiec? no ale rambo to egoista i mysli widocznie tylko o sobie, jakby kochał to by zrozumiał i szanował szczegolnie ta osobe w ktorej sie zakochal. tak to tylko dziecinada z niego wychodiz i egoizm do potęgi ętej. "chce i już, a reszta mnie chuj obchodzi" to sa jego argumenty. zreszta.. wyszlo szydlo z worka i dziewczyna podjela b. dobra decyzje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link4
dziewczyny ładnie tak obmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ta sama osoba. zrobil sie promilem jak sie ktos zaczal podszywac pod niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ta sama osoba...topiki założone przez mojego podszywa ...zresztą...jebać to. A Ty Huskky nie bądź taka mądra bo byłem i jestem na krawędzi a wy ponoć psycholożki pszyszłe nadajecie sie co najwyżej do popychania samobójców z dachu. Jak tak będzięcie pomagać w przyszłości to dziękuje.... Zupa....przepraszam. poprostu to było dla mnie bardzo trudne...jest nadal. żegnaj i przepraszam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 to psycholog, a nie psycholożka.. nie ma czegos takiego jak psycholożka :o po 2 to kazdy jeden psycholog czy psychiatra jest tak samo czlowiekiem i na pewno nie pozwoli sobie ublizac. kazdy jeden cie wypierd. na zbity pysk albo po karetke zadzwoni i cie wezwie w kaftan. no pierwsze slysze, zeby ktos przyszedł do psychologa i powiedzial mu na dzien dobry "ty kurwo" a ten powiedział "tak tak rozumiem cie" po 3. marne masz pojecie o psychologii. ty sie wiecznie uzalasz nad soba rambo, a psycholog to czesto gesto powie cos dobitnie i potrafi dac porzadnego kopa w dupe na rozpęd.. a użalać się jaki to ty jestes biedny to mozesz sobie do kolegi isc i on cie moze po glowie poklepać, ale watpie, ze jakikolwiek psycholog tak zrobi. po 4 ja pomagam komuś.. jesli jestem w stanie i mogę to zrobic i osoba dana CHCE zeby mu pomóc, a ty mnie wyzywasz od kurew i ja mam sobie na to pozwalac tylko dlatego, ze studiuje psychologie? hahaha dobre sobie. co ja mam do twojego zakochania się? w jaki sposob mnie to niby bezposrednio dotyczy? w zaden.. wiec jakim prawem mnie wyzywasz i dlaczego ja mam sobie na to pozwalac? nikt nie ma obowiazku sie użerać z takim chamem. a do tej pory rambo cie wspierałam o ile dobrze pamietasz. zawsze mogles slyszec ode mnie dobre slowo i tak sie odwdzieczasz? nazywajac mnie szmatą i kurwą? to ja mam to gdzieś zacznij szanować ludzi dookola siebie, to inni zaczna szanowac ciebie. i miej do cholery krzty klasy i badz facetem :o bo ty nawet litosci nie wzbudzasz, tylko pogarde :o nie jestes tez pępkiem swiata zrozum. ja tez mam swoje problemy, podejrzewam jak kazda osoba tutaj.. ale nie przychodze wszystkich na okolo wyzywac. zastanow się nad tym porzadnie i porównaj swoje zachowanie do innych. i jak ci 10 osób powie, ze masz ogon.. to się lepiej obejrzyj i sprawdz czy go tam nie ma. a teraz sobie przeczytaj to co napisałam ok 10 razy i naucz się kultury wyrażania wlasnego zdania :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh o ile kogokolwiek w ogole teraz obchodzi co ty tam masz do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał...wreszcie napisałaś coś co nie dotyczy badągów...gratuluje. Twoja analiza jest chooja warta. Jak chcesz mnie obrzić to zrób to wprost a nie chowasz sie za psychologicznym bełkotem. To tyle...znalazłaś jakiegoś badąga? pewnie ze cztery? Więc zakończe tę dyskusje zanim przyjdzie mi do głowy odpowiednia definicja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę husky,ze Ty
psychologie studiujesz:D zbyt prymitywnym językiem się poslugujesz:P i te wyrazenia:"i miej do cholery krzty klasy " :kazdy jeden" co to znaczy :D ? no i te wulgaryzmy:O P.S. jezyk polski jest jezykiem zywym i ewouluje:P "Psycholożka" juz od jakiegos czasu jest uznana jako prawidlowosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo padne eeee
Husky i psychologia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo padne eeee
jeżeli tak, to ratuj sie kto może przed takim psychologiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo padne eeee
a zresztą, każdy psycholog ma problem ze sobą więc co sie dziwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odpierdolcie sie od Huskyl Zresztą da sobie rade. Skoro wszyscy jesteście tacy mocni z psychologii....co oznacza pisanie na pomarańczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze tacy własnie
próbują pomagać innym- o zgrozoooo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wiadomo, że chodzi o kase więc odpuść...kup se wrotki i napij sie ze mną piwa. będziemy podziwiać jak do zupy zjeżdżają sie rycerze z całej europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę husky,ze Ty
Jeszcze jedno.Jak mozesz wymagac od kogos klasy jesli sama jej nie masz:D ? Owszem facet przegiął.Bywa wulgarny(czasami),ale Ty zawsze jestes wulgarna.Wulgarnosc to nie tylko slowa powszechnie uznane za wulgaryzmy takie jak: "ch..." K...." itp.Twoje ciągle pisanie o badągach i niewybredne zaczepianie kazdych spodni jest też wulgarne i zenujace.Poza tym jemu nie mozna odmowic inteligencji a Ty jej za grosz nie posiadasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leje na ciebie pomaranczo. skoro jestes taka nabierząco to pewnie mnie znasz :D wiec czemu sie nie wpiszesz pod czarnym nickiem? hahaha druga sprawa, to jezyk trzeba dopasowac do rozmowcy.. jak widać moj był nadal za bardzo skaplikowany :P no i w ktorym ja miejscu napisałam, ze rambo jest wulgarny ?? :D ale jaja :D dobiłas mnie tym... hahahaha jak ja uwielbiam jak mi tak ktoś wciska slowa, ktorych nie uzyłam. niech sobie pisze co drugie slowo kurwa jak mu sie podoba.. a ja sobie bede pisac o badagach, ale ja nikogo do cholery nie wyzywam od kurew i szmat jak to robi rambo widzisz róznice ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"P.S. jezyk polski jest jezykiem zywym i ewouluje "Psycholożka" juz od jakiegos czasu jest uznana jako prawidlowosc" buhahhahahaa bo padne :D :D :D to może jeszcze mi powiesz, ze mamy "anestozjolożkę" "pediatrkę" czy może "psychiatrkę" to jest błąd jezykowy utrwalony przez chuja warte portale internetowe iprymitywne, kolorowe pimemka.. widać od razu w czym się zaczytujesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to ty uważasz "psychologicznym" jezykiem, mowa, postawa ciala i w ogole ah oh ę czym tam jeszcze chcesz.. to się bedę posługiwać po 1. jak ta psychologie skoncze po 2. jak mi za to zapłaca a reszte czasu spędze na byciu sobą :D nie podoba sie? to wyyyypaaad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, ale sie porobiło. Rambo - przeprosiny NIE przyjęte. Husky ma rację, podjęłam dobrą decyzję. Niezależną co prawda od tego, ale jak sobie wyobrażę, że tak miałoby to wyglądać, gdybyśmy się np pokłócili, to dziękuję, wysiadam już teraz. Psycholożka jest słowem uznanym przez niektóre tylko źródła... Kath - nie kasuj topiku, przecież pomijając te przepychanki jest całkiem fajny :) Jeszcze będzie pięknie, zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×