Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Gość nie wierzę husky,ze Ty
"leje na ciebie pomaranczo" i tak się wyraza przyszla pani psycholog:D a takie błedy robi :" skoro jestes taka nabierząco to pewnie mnie znasz wiec czemu sie nie wpiszesz pod czarnym nickiem? hahaha" pisze się " na bieżąco" i cha cha :P przykro mi,ale nie mogę sie wpisac pod czarnym nickiem z tej prostej przyczyny,ze go nie posiadam. Bywam tu sporadycznie i nie mam takiej potrzeby aby go posiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupcia ...zadzwoniłbym do Ciebie ale boje sie, że mi stanie serce....przepraszam. Pewnie Ty tego nie czujesz...Tylko powiedz mi jedno. szczerze eby wszyscy wiedzieli. Aż taki paskudny jestem? Prosze o szczerość. Moim priorytetem jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno. od "pomagania" i leczenia to sa psychoterapeuci. do nich sie idzie na kozetke. (opcjonalnie psychoanalityk) a nie do psychologa. sie zapoznaj z tematem.. jakie ma uprawnienia psycholog po mgr i od czego jest. dopiero sie wypowiadaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo wez sie ogarnij. przeczytaj swoje wyzwiska i zastanow się nad swoim zachowaniem. co ma wyglad do tego? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli myslisz, ze ludzie sa ze soba tylko dlatego.. bo są "ładni" to, aż użyje gimgówniarskiego zwrotu : ŻAAAAAL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety to kryterium zostało użyte jako rozstrzygające więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę husky,ze Ty
" a jak to ty uważasz "psychologicznym" jezykiem, mowa, postawa ciala i w ogole ah oh ę czym tam jeszcze chcesz.. to się bedę posługiwać po 1. jak ta psychologie skoncze po 2. jak mi za to zapłaca a reszte czasu spędze na byciu sobą nie podoba sie? to wyyyypaaad!!" po tym co teraz wypociłas to juz nawet nie wierzę,ze maturę zdalas:D ach i och i tę psychologię.! tak ,nie podoba mi się,wiec spadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo - kiedyż to było kryterium rozstrzygające? Zrozum, że tu nie chodzi o wygląd. Ani nawet o charakter. Tylko o to, że mam depresję i NIE CHCĘ mieć faceta. Ani ciebie, ani nikogo. Czy to tak trudno pojąć? A wracając do tego niby "najważniejszego" to poprosiłam Husky, żeby poszukała, co jej o tobie powiedziałam, chyba już nawet po spotkaniu. Jak znajdzie, to może umieści. I nie tylko jej o tym wspominałam. Wiele razy mówiłam - nie kłamię, bo mi sę nie chce. Jeśi nie wierzysz, to twój problem, nie mój. Tym kończę temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh jej.. nie no wydało się. nie zdałam tej matury masz mnie. ba.. ja nawet testów gimnazjalnych nie zdałam. teraz jestem sprzataczka w wyzszej szkole i stad sie tak jaram tymi studiami i w ogole :P a jeszcze zapomniałas dopisac, ze moja jedyna rozrywka jest internet, a cale swoje zycie towarzystkie ograniczam do kafeterii :D już się podnieciłaś??? :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prosbę zupki :P zupapomidorowa 2010-06-01 22:55:24 ja jakoś nie wierzę 2010-06-01 22:55:29 to świetny facet 2010-06-01 22:55:31 przystojny 2010-06-01 22:55:33 zabawny 2010-06-01 22:55:37 błyskotliwy :D Husky 2010-06-01 23:02:12 i nie bedzie badąga wbijajacego sie w posladki na pryczy w holandii ;( zupapomidorowa 2010-06-01 23:02:19 2010-06-01 23:08:33 Rambo ma przepiękne oczy 2010-06-01 23:08:37 nie tylko badąga :P Husky 2010-06-01 23:08:53 bedzie ciemno Husky 2010-06-01 23:08:58 :P zupapomidorowa 2010-06-01 23:09:06 obejrzysz, jak będziecie mieli wolne :D 2010-06-01 23:09:13 pięne, błękitne oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa?...Moje życie dobieglo końca...musze narodzić sie na nowo. Dziękuje. Kocham Cie. Nic tego nie zmieni. To już taka rysa na towarze.....nie wiem. Umarłem. Husky...daje luzu.... nIC Nie rozumiem....boże...kocham Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za to co pisałem:(...Ale nie wiem co zrobić...po prostu tak jakby mnie nie było.:( Kocham Cie zawsze....ide zajarać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa pewnie na wybory :D czytalam juz pare watkow jak to sie ludzie stroja po to zeby na glosowanie isc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky - no, bo siedzę w komisji :O I oczywiście muszę "ładnie" wyglądać (akurat ja w sukience to nie jest przyjemny widok, no ale co kto lubi) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to? a co sie robi zeby byc w komisji ? placa za to? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddał bhym wszystko żeby to zobaczyć. ale...ide spać jestem najebany.....dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Husky - nie chce mi sie logowa
rambo... jesli z archiwum gg skopiuje buzkę gg... to chyba logiczne, ze jest to system znaków : ( albo : P i wklejajac to na kafe wyjdzie :( oraz :P rozbawiłes mnie na dzien dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie chcesz piwko?...bo właśnie jade. Sorki ale nie myśle logicznie dzień po spożyciu litra wódki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie śniło, że wytreźwiałem...następnie (w zastepstwie słowa potem które źle sie kojarzy) otworzyłem oczy i poczułem ból między nimi...ułatwiło mi to podjęcie decyzjii co do dalszych planów. cooo?...jesteś? Topik i tak umar łwięc może pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciezzz
wiesz dzwonili z Nasa i jutro sa 2 bilety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppp
noc jescze młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaaagaaaaaa
psycholog Husky grasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×