Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna:((((((

Nie moge znaleźć pracy!!!!!!!paranoja

Polecane posty

Gość smutna:((((((

Od 3 miesięcy szukam pracy i... jest taki deficyt miejsc pracy ,że się w głowie nie mieści.Może napiszecie jakieś rady co zrobić żeby ją znaleźć:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk,,kllj.
Nie załamuj się, jesteś na początku długiej drogi 3 miesiące to wcale nie dużo jak na bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna:((((((
mi się wydaje że to już bardzo długo mieszkam sama i musze sie utrzymac takze to juz szmat czasu:( mam nadzieje ze to szybko się skonczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze ma
nasza firma szuka przedstawicieli handlowych, praca przez internet chodzi o dotarcie do całej Polski z towarem , a nie jakieś łażenie po sklepach, wynagrodzenie prowizyjne za wyniki jak jesteś zainteresowana mogę ci podać e-mail, praca na umowę zlecenie, bez ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdgdg
trzeba mieć prawo jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze ma
praca przez internet to ma być przedstawiciel który nawiażę kontakty w całej polsce i Unii też może jak umie , nie interesuje mnie jeżdzenie po pcimiu dolnym i pięciu sklepikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytają nic a nic
a jaka to branża i jak długo firma istnieje na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze m
hurt odzieży dziecięcej , zabawek , odzież damska, męska , prawie rok na rynku, odzież markowa najwyższej jakości na licencji z Anglii , Niemiec , Włoch, Francji, Holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie rok na rynku - łał
"praca przez internet to ma być przedstawiciel który nawiażę kontakty w całej polsce i Unii też może jak umie wynagrodzenie prowizyjne praca na umowę zlecenie, bez ubezpieczenia" Frajerów szukacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś z rodzaju ja mam towar a ty mi znajdź jak najwięcej frajerów którzy to kupią,zarabiaj na mnie ale ubezpieczenia ci i tak nie dam. jak wiarygodna jest osoba pisząca słowo "w polsce" z małej litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze m
a co myślisz że pensyjka do ręki i będziesz na tyłku siedzieć nie ma tak ile wypracuje się tyle się zarobi , za patrzenie w sufit to za prl -u płacili , jesteś efektywny zarabiasz nie nie ma kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna:((((((
nie to raczej nie jest dla mnie !!! poszukuje pewnej pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze m
pewnej to znaczy takiej żę za 8 godzin patrzenia w sufit Ci zapłacą? to nie te czasy rybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna:((((((
nie chodzi mi o to, ale mam tą pewność gdzie napewno na koniec miesiąca dostane pieniedza a nie tu nie mam tej pewności.:( (niestety wiem to z autopsji:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze m
no to oczywiste, nie pracujesz nie masz kasy, a na co Ty liczysz ? na ciepły etacik , i posadkę i picie kawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze m
takie posadki to tylko p odobrych znajomościach albo latach pracy z doświadczeniem , wiem p osobie nie czekałam na to , zapieprzam 24 na dobe 7 dni w tygodniu teraz ale przynajmniej na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grucha837
JKM jak zostanie prezydentem to zorganizuje więcej miejsc pracy, niż jest Polaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze m
hehhee lepiej siedzieć i nic nie robić i liczyć na to że w dzisiejszych czasach ci ktoś zapłaci za picie kawy 8 godzin, na całe szczęście nie ma już takich etatów i pozostaniecie do konca zycia bez pracy bardzo mnie to cieszy :D moze pare osob sie naucyz ze najpierw praca apotem może płaca jak sie wydajnie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze m
skoro jest mnóstwo to czemu siedzicie na kafe i szukacie :D , ja zatrudnie dopieor kogos jak po 3 mięsiacach sie wykaze praca 24 na dobe i efektami na poziomie kilkudziesięciu minimum zamówień miesięcznie , no ale to dla takich szukających ro pomarzyć bo by chcieli 8 godzin i do domciu i kawke wypic w miedzyczasie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze m
nie wiem czy nie robi, ale u mnie jest praca 24 na dobę 7 dni w tygodniu wymagam stałego i natychmiastowego kontaktu e-mailowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie rok na rynku - łał
No akurat pracę 8 godzin na dobę, w tym minimum 15 minut przerwy na kawkę, gwarantuje kodeks pracy. Uczciwi pracodawcy jakoś się nie burzą z tego powodu i nie mają problemów z zatrudnianiem pracowników na umowę o pracę. Bez kombinowania, jak tu ich na starcie wydupczyć, nie płacąc składek, nie płacąc wynagrodzenia w czasie urlopów, chorób, itp. Ale jak widać tobie do takiej klasy przedsięciorcy jeszcze bardzo daleko. Btw - nie szukam pracy na kafe. Mam swoje 8 godzin, kawkę, stałą bardzo przyzwoitą pensję i jeszcze sporo bonusów. A jeśli przyjdzie mi pracować po 10, 12 godzin - to tylko na własny rachunek. Nie widzę sensu w zapieprzaniu na kogoś takiego jak ty, bez pomysłu (albo z marnym pomysłem) na swój biznes i przy okazji bez elementarnej kultury. I pewnie wiele osób podzieli moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna:((((((
zgadzam sie w 100 % z postem powyżej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze m
jakoś nie mam z tym problemu mam już dwóch studentów którzy tak pracują i szukam dalej, są ludzie którzy chcą pracować,a żeby dostać przywileje to trzeba się wykazać wszyscy tak powinni zrobić połowa miejsc pracy by się zwolniła, by wywalili tych obiboków co w pracy sobie netuja , kawkę piją a efektywnośc zerowa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy moze powiedziec ze m-skoro taka efektywna jesteś i oczekujesz profesjonalizmu i jak zaznaczyłaś pracujesz 24 h 7 dni w tygodniu to jakim cudem siedzisz tu na forum i piszesz zamiast pracować do smutnej-prawda jest taka że teraz aby znaleźć pracę naprawdę trzeba się wysilić,inni biorą co popadnie a pracodawcy to wykorzystują.Są jednak pracodawcy szanujący pracownika,dający umowę o pracę i ubezpieczenie.Jeśli nie masz doświadczenia postaraj się o staż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie rok na rynku - łał
Ja juz się w swoim czasie wykazałam. I wcale nie musi to oznaczać niewolniczej pracy za nędzne ochłapy. Współczuję tylko tym hiper wydajnym studentom za dychę. Daj im do poczytania, jak się ładnie wyrażasz o pracownikach, to szybko pójdą po rozum do głowy i jeszcze szybciej albo na etat albo na swoje. A twoje hasła w stylu: "ja zatrudnie dopieor kogos jak po 3 mięsiacach sie wykaze praca 24 na dobe i efektami na poziomie kilkudziesięciu minimum zamówień miesięcznie" świadczą jedynie o tym, że o efektywności i wydajności gówno wiesz. Zamiast pracować na ciebie, wolałabym pójśc do pup, zainkasować 17 koła na zakup odzieży dziecięcej, zabawek, odzieży damskiej, męskiej - markowej najwyższej jakości - i przez internet nawiązywać swoje kontakty, na swój rachunek i na siebie pracować. Przy proponowanym przez ciebie charakterze pracy nie widzę tu miejsca dla takiego "pracodawcy" jak ty. Bo, jakbyś nie zauważyła, nie oferujesz nic, a oczekujesz, że ktoś będzie zarabiał na ciebie, kiedy ty bedziesz leżeć i pachnieć. Takie czasy już dawno minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze m
ja akurat teraz zajmuje się eksportem do Rosji , dlatego na Polskę nic nie robię, to jest super rynek , jak tylko przejdę na stałe na Rosję to z Polski rezygnuje bo tam jest przebitka na maksa, jedyny minus zainwestowanie w koszmarnie drogie certyfikaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze m
ciekawe skoro to takie proste pójść zainkasować tyle osób szuka pracy i jęczy na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze m
10:12 [zgłoś do usunięcia] *poziomka kazdy moze powiedziec ze m-skoro taka efektywna jesteś i oczekujesz profesjonalizmu i jak zaznaczyłaś pracujesz 24 h 7 dni w tygodniu to jakim cudem siedzisz tu na forum i piszesz zamiast pracować siedzę bo dopiero wstałam ;) pracuje do 5 w nocy , i potem sobie odsypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrumrumruu
do "kazdy moze powiedziec ze m" ty masz pojebancu cos nie halo z glowa:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×