Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna:((((((

Nie moge znaleźć pracy!!!!!!!paranoja

Polecane posty

Gość mrumrumruu
taki z ciebie wielki szefuncio a dnie i noce na kafeterii spedzasz..jaki zal:D:D:D:D:D:D:D:D pisz, pisz...wiekszego pojeba od ciebie dawno tu nie bylo:D:D:D i dla twojej wiadomosci..pisze to z pracy gdzie siedze 8 godzin dziennie,pije kawke, mam zajebiste towarzystwo i 3200 do reki co miesiac..bez laski:D:D:D:D: niezla mamy z ciebie gownojadzie teraz polewke:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka26
po ci sie tak ludzie nakrecacie? babka szuka naiwnych. mi by sie nie chcialo nawet z nia dyskutowac, bo szkoda slow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze m
siedż siedz oby nie długo , bo obiboków nikt trzymać nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze powiedziec ze m
siedzę bo się nabijam z takich tumanów co się żalą że pracy nie mają a liczą na ciepły etacik, pensyjkę , sryjkę, ubezpieczenia i picie kawki 8 godzin, dobrze że takich frajerów już nikt nie zatrudnia, górą pracodawcy oby częściej takich zwalniać i oby was więcej na bezrobociu było to isę nauczycie praw3dziwej pracy 24 na dobę cały tydzień , z przyjemnością się to czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie rok na rynku - łał
To chyba raczej taki śmiech przez łzy, co? Widzisz, jak się umie coś konkretnego, to pracodawca jest gotów często zaoferować wiele w zamian. A do kupowania zabawek i ciuchów z zachodu co trzeba umieć? Nic dziwnego, że musisz zasuwać 24/7, żeby w ogóle móc jakkolwiek się utrzymać. I nic dziwnego, że wyniki w biznesie masz marne, skoro zamiast uczciwie samej wziąć się za robotę, kombinujesz, jak znaleźć roboli za pól-darmo i tracisz czas na jałowe wyśmiewanie na kafeterii tych, którym w tej chwili ułożyło się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrumrumruu
spokojnie gownojadku pracuje tu juz 8 lat...heheh:D:D ale moja firma nie handluje szmatami tak jak twoj pseudo pizdielnik:D:D:D: szmaciarzuuuuuuuuuuuu:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliwna83a
Do mądralińskiego....Pierdolisz tak, że szkoda słów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze dobre czasy sie szybko s
wasze dobre czasy sie szybko skoncza hehhee, wtedy swroce sie dalej posmiac z tumanow ktorzy szukaja cieplyuch posadek za pensyjke , i nic nie robienie, btw jestem kobietą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co te jeki
"jak tylko przejdę na stałe na Rosję to z Polski rezygnuje" no to krzyz na droge, chooj w doope i siekiera w plecy, wielka pani bizneswoman co tak strasznie zazdrosci ludziom pracy po 8 godz dziennie, w ktrej sa doceniani i szanowani, maja wszystkie ubezpieczenia i jeszcze przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego tu doceniac
co tu doceniać wasze obiboctwa picie kawy w pracy, i patrzenie w sufit pffffffff to jest żałosne , ale dobrze że coraz mniej tego w kraju dobiorą się wszystkim frajerom w końcu do tyłka i nauczycie pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa!!!!!!!!!!!!!!!!
ojaaa ale ci zal gruube doopsko sciska:D:D:D:D musisz zapierdalac przy tych szmatach po 24h/d ...hahah...niezle to frustrujace jest nie, inni wracaja po 8 h do domu i maja robote w doopie, spedzaja czas z rodzina (ktorej na bank nie masz) i maja fajne zycie:D:D a ty szmaciana handlaro musisz zadoopiac non stop:D:DD: faktycznie,jest ci czego zazdroscic:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjedz juz do tej rosji
bo nie chcemy tutaj w kraju takich pseudopracodawcow,ktorzy chca sie nahapac kosztem innych!! czym ty sie chwalisz??? wlasnie to,ze zapierdalasz 24/7 dni w tygodniu pokazujesz,ze jestes nieudolna i marnie ci idzie szanujace sie,dobrze prosperujace firmy szanuja pracownikow i w nich inwestuja, bo dobrze wiedza,ze to dzieki pracownikom osiagaja takie dobre rezultaty. no ale coz,Polska jest jeszcze sto lat za murzynami i zanim zmieni sie u nas mentalnosc pracodawcow to minie jeszcze sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw musi
najpierw niech się zmieni podejście nierobów i obiboków którzy by chcieli zarabiać kokosy za nic nie robienie i picie kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cie pierdllll....
Ty kobito zazdrościsz ludziom kawy czy co?! co chwilę wstawka " picie kawy". Ja nie mogę! Rozumiem, że dzieki temu zapieprzaniu 24/7 nie stac Cie nawet na kawe? Ludzie, zrzućmy sie i wyslemy tej biznes women paczkę kawy co? Zeby tez mogla sobie popjac w pracy A tak w ogole to mam nadzieje ze to prowokacja, bo jak nie to do psychologa i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaa.nowak886
Może źle szukasz, albo za mało wkładasz pracy w szukanie. U mnie najbardziej efektywne były portale internetowe. Tam jest zdecydowanie najwięcej ofert. Może wejdź na ale-praca.com (http://ale-praca.com/). Mają sporo ogłoszeń, mnóstwo agencji pracy umieszcza tam swoje ogłoszenia. Do tego możesz bezpłatnie umieścić tam swoje CV. Poza tym bardzo dużo jest takich portali. Poszukaj i nie poddawaj się tak łatwo. Powodzenia, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×