Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pole nie-bezobowiązkowe

romans na czacie

Polecane posty

Gość pole nie-bezobowiązkowe

AdrianSzukaJej: hej puszysta_iza25: AdrianSzukaJej: adrian milo mi AdrianSzukaJej: 22l kielce puszysta_iza25: iza kaszuby AdrianSzukaJej: co Cie tu przywialo? puszysta_iza25: brak faceta AdrianSzukaJej: a mnie brak kobiety puszysta_iza25: ja nie jestem szczupła puszysta_iza25: AdrianSzukaJej: cialko nigdy mi nie przeszkadzalo a ja za to nie jestesm modelem AdrianSzukaJej: nie mam twarzy z 1 stron jakis tam pism ale nie najgorzej jest AdrianSzukaJej: nie chcesz pisac? AdrianSzukaJej zamknął okno priva puszysta_iza25: chcę puszysta_iza25: pisać z Tobą puszysta_iza25: przepraszam AdrianSzukaJej: to co tak dlugo? puszysta_iza25: wyszłam z pokoju puszysta_iza25: robiłam herbatę AdrianSzukaJej: a to bylo trzeba mowic puszysta_iza25: AdrianSzukaJej: a dla mnie masz? puszysta_iza25: przepraszam puszysta_iza25: jeśli lubisz to jasne puszysta_iza25: puszysta_iza25: mientowa herbata puszysta_iza25: AdrianSzukaJej: moze byc mientowa albo zielona z mieta puszysta_iza25: mam mientową puszysta_iza25: nigdy nie piłam zielonej z mientą puszysta_iza25: AdrianSzukaJej: ok sprobujuj AdrianSzukaJej: sprobuj kiedys puszysta_iza25: spróbuje puszysta_iza25: jutro przechodzę na dietę AdrianSzukaJej: a ja jestem teraz na diecie bo leze w szpitalu puszysta_iza25: muszę schudnąć 30kg puszysta_iza25: jesteś w szpitalu? AdrianSzukaJej: tak a czemu az tak duzo? puszysta_iza25: bo tyle trzeba puszysta_iza25: serio w szpitalu jesteś? AdrianSzukaJej: i wtedy bedziesz ile wazyla? tak serio mam problem z jelitami puszysta_iza25: leżałam kilka razy w szpitalu puszysta_iza25: jak schudnę 30 kg to bęczie 49 puszysta_iza25: jesteś na sali czy na holu? AdrianSzukaJej: ojej AdrianSzukaJej: na sali bo ja mam po znajomosci wiec mam spokoj i cisze ] AdrianSzukaJej: dlatego moge miec laptopa puszysta_iza25: sam leżysz na sali? puszysta_iza25: jakie to znajomości AdrianSzukaJej: mam znajoma pielegniarke i ordynator puszysta_iza25: a co masz z tymi jelitami? AdrianSzukaJej: a jakis wirus puszysta_iza25: to groxne? puszysta_iza25: boli Cię? AdrianSzukaJej: teraz nie boli bo przyjmuje angtybiotyk ale wczesniej strasznie puszysta_iza25: kiedy wychodzisz do domu? AdrianSzukaJej: nie wiadomo , bo mozliwe ze przeniosa mnie do wraszawy puszysta_iza25: o jeju puszysta_iza25: to bardzo poważnie puszysta_iza25: będą Ci wynać część jelita? AdrianSzukaJej: niom troche AdrianSzukaJej: nie wiadomo jeszcze dlatego chyba wyjade puszysta_iza25: biedaku puszysta_iza25: będziesz miał sondę puszysta_iza25: ojeju AdrianSzukaJej: nie wiem co bede mial ale wiem ze bolesnie puszysta_iza25: jak Ci wytną jeilito to koniec AdrianSzukaJej: czego koniec? puszysta_iza25: nie będziesz mógł kału oddawać puszysta_iza25: z żaoładka wszystko do worka Ci poleci puszysta_iza25: takiego jak na mocz puszysta_iza25: widziałam kiedyś program o wycinaniu jelita AdrianSzukaJej: a przestan mi wypisywac takie ochydztwa puszysta_iza25: i tak do końca życia z tym workiem będziech chodził puszysta_iza25: ale to prawda AdrianSzukaJej: z niczym nie bede chodzil daj ze spokoj puszysta_iza25: ale to prawda puszysta_iza25: jeju ale Ci współczuję AdrianSzukaJej: aj na ogladlas sie glupot , brrr nie wazne puszysta_iza25: jakie kobiety lubisz? AdrianSzukaJej: to jaki ten partner twoj powinienen byc puszysta_iza25: musi mnie kochać puszysta_iza25: i nie nalegać żebym schudła puszysta_iza25: i żeby nie wyśmiewał mnie przed ludzmi puszysta_iza25: a Ty AdrianSzukaJej: nie mam jakis wymogow zeby glupia nie byla AdrianSzukaJej: masz swoje foto? puszysta_iza25: mam AdrianSzukaJej wylogował się puszysta_iza25: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×