Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochana 25-latka

zdradziłam ....

Polecane posty

Gość zakochana 25-latka
bzdurcia czemu to zrobiłam???? zakazany owoc nie docenienie w domku drętwy seks z mężem ... brak satysfakcji i takie tam wiem że to mnie nie usprawiedliwia ale ja tu nie szukam usprawiedliwienia wiem że to świństwo ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były instruktor nauki jazdy
No jeżeli smyra języczkiem i Ty nazywasz to poetycko piórkiem to wszystko Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana 25-latka
nie! akceptacja w tak zacofanym i religijnym kraju???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczDebilkom
piszesz autorko, że w domu drętwy sex... Jak sobie męża wychowałaś to tak masz. Jesteś zwykłą dupodajką i w dodatku za to płacisz :D Mam nadzieje, że zajdziesz z nim w ciąże a mąż Cie zostawi dla Twojej najlepszej przyjaciółki :D Bujaj sie na cudzym kucie szmaciaro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana 25-latka
przeczDebilkom dla twojej wiadomości nie zajdę w ciążę a mąż mnie nie zostawi dla najlerpszej mojej przyjaciółki bo takiej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eterterter
NAstepna qrwa jak milo a teraz wypierd.. szmatlawcu oby ciebie w hooja zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana 25-latka
a najlepsze jest to, ze moj dretwy mezul jest zawsze taki czysty i pachnacy a tamten???? ooooo jak mu walilo z krocza jak mu ciagnelam ale o dziwo strasznie mnie to jaralo i skonczylo sie na tym ze zaczelam mu lizac jego brudny odbyt szooooook nigdy bym nie pomyslala ze jestem do tego zdolna a jednak i tak strasznie mnie to krecilo ten pot i zapach no wiecie czego :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana 25-latka
nie oczekję palenia na stosie, ale tortur, kto mnie zwiąże i zacznie łaskotać piórkiem moje sexowne wygolone pachy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex z obcym oczywiście nie zawsze kończy się wyrzutami... dlatego wcale sie nie dziwię... i gratuluję... może inni sa innego zdania aje moje jest takie że z życia trzeba korzystać... buźka 25latko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mu dałaś dupy to teraz powinnaś mieć jazdy darmowe haahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana 25-latka
Dlatego ktoś mnie musi ukarać... kto chętny ? kto stanie się moim oprawcą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana 25-latka
facet 33 dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana 25-latka
facet 33 to może połechcesz mnie jak wyznajesz tą samą zasadę "ruchać i dawać się ruchać bez wyrzutów" ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były instruktor nauki jazdy
Czego tak żle życzycie jest przecież zasada "Lepiej za życia chłopcom niż po śmierci mrowcom" pamiętajcie że przysłowia są mądrością narodów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25latka... zrobiłabyś sobie nicka stałego bo nie wiadomo kiedy iszesz i trzeba podszywy czytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana 25-latka
a no jestem zwykłą cipą głupią która płaci za sex, swoją drogą to ten instruktor miał ch**a ubabranego czekoladą... W widziałam jak wczesniej wysiadał od niego z samochodu taki łusty młody chłopacze.. Myslicie ze lizałam jego wypierdziny spod napleta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adidas PL
Szczerze z meskiego punkty widzenia....to oblesne! ze za przeproszeniem dalas du.py tak staremu piernikowi... Dziewczynom zostawie fakt ze pewnie zdruzgotalas dwa malzenstwa jego(pewnie w tym wieku mial dzieci moze nawet w twoim wieku:P) i swoje wlasne... Radze ci zakoncz swoje malzenstwo oparte na klamstwie jest totalnie bezsensu dochodzisz do wniosku ze nie mozesz naprawde kochac tej drugiej polowki bo nie mozesz miec z nia 100% szczerosci... Zakoncz to bo zal tego faceta i puszczaj sie w stanie wolna z prochnami jedyne wyjscie... Nie zlosliwie...ale jakich odpowiedzi sie spodziewalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci podszywacze sa beznadziejni i jacy niedowartosciowani............az zal..naprawde. wiekszy szacunek mam do tej co zdradzila tej zakochanej niz do podszywaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje mi sie ze nasze pisania na nic sie zdadzą i tak zakochana pojdzie dalej z tym drugin starszym do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała uwaga do wszystkich potępiających... nigdy nie jest tak że za skok w bok odpowiada 1 strona... jakbyt mąz się starał żona by nie szukała na boku... dokładnie tak samo jest w 2 stronę... nie dalej jak wczoraj jakaś laska pisała że mąż za karę nie będzie miał sexu bo za bardzo go lubi... no to co taki facet zrobi.. pójdzie do innej... a potem płacz i zgrzytanie zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana 25-latka
Te wyzej to podszywy. Jak dotykal moich nog, pokazujac mi jak mam jechac, to az cala mokra sie robilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dick_frednik_40
Zakochana? Nie wierzę w zakochanie!!! Pożądanie, pożadanie erotyczne i jeszcze raz bzykanie!!! Ciekawe, gdzie ten instruktor robi nacięcia w aucie po zaliczeniu każdej nowej kursantki, jak to robi mój kolega? Ciekawe w koym miejscu? ps. i tak nic z tego nie będzie, bo mąż teraz choćby nie wiem co zrobił będzie dyskredytowany i poniżany przez ciebie, abyś mogła się wybielić! A myśle, że jak minie ta euforia i erotyczne pożadanie to w jej miejsce wróci co....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dick_frednik_40
do faceta 33 Masz rację jakby mąź się starał, to by mu rogów nie zrobiła, ale czy zawsze tak jest? Czy zawsze wystarczy tylko dać kobiecie to czego oczekuje i będzie super> Ja myślę, że zdrada to coś dużo głębszego, okazja, dowartościowanie się i coś czasami na co nie mamy wpływu. Ja parę lat temu miałem kochankę mężatkę, która obwiniała męża, za to, że ma ciągle ochotę na seks. Była tak głupia, że robiłem z nią co chciałem, a ona była przekonana, że kazdy anal, każde bzykanie to jej kara dla tego niewdzięcznego fajtłapy, który nie umiał odczytać kiedy miała ochotę, a kiedy nie. Z każdym bzykaniem mąż stawał sie coraz większym potworem, a ja coraz lepszym i piękniejszym kochasiem!! Bawiło mnie to do czasu. Raz robiła mi loda i jednocześnie dzwoniła do męża, by odebrał dziecko z przedszkola, bo jest zajęta Dla mnie samego to było za dużo!!! UCIEKŁEM!!! UFFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
i co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceetoo
A tam a ja zaluje ,ze Ciebie nie spotkalem bo mam to samo ale z zona. Po prostu potrzebowalas prawdziwego chlopa i tyle. (zapach faceta i hormony szalaly) Napisz jak sie to zaczelo? Jak mu dalas do zrozumienia , ze chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×