Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona2222

O co chodzi z tym punktem G?

Polecane posty

Niby wiem, gdzie on jest polozony, moj mezczyzna ma dlugie palce ale nie potrafi wyczuc nie wiemy czy to to czy nie to, jak to sie odczuwa pod palcami? I na dodatek jak stylulowac zeby byl orgazm? i czy u kazdej kobiety stymulacja owego punktu daje orgazm? Niegdy nie mialam orgazmu pochwowego a marze o nim z calych sil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty pierdaty
moj wcale nie musi wsadzac paluszkow gleboko by go zlokalizowac. nioe weim czy to ten punkt o ktorym krazy tyle mitow, ale przwda jest taka, ze gdy ucisnie w tym wlasnie miejscu o dochodze w mgnieniu oka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz mi powiedziec gdzie on dokladnie jest i jak sie go wyczuwa? kurcze no my nie mozemy go znalezc moze ja go nie mam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jigsaw1
ona2222, daj GG to ci pokażę gdzie jest G :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jestes jigsaw1 - psychopatycznym mordercą to nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jigsaw1
nie jestem :) ale lubię go, nic ci nie zrobię złego, przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu ania
na przedniej ściance pochwy, ale to możesz zlokalizować metodą prób i błędów, nikt ci nie da złotego środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to jest kulka? zgrubienie, jaki to ma ksztalt? chce wiedziec ze dobrze lokalizuje, ale mam go na pewno?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreizi_baska
Ostatnio naukowcy wysnuli tezę, że punkt G nie istnieje:) jednak ja mam inna opinię:P Punkt G znajduje się na przedniej ścianie pochwy ok 5cm od "wejścia". Jednak ja myślę, że zamiast szukać go, skupcie się z Twoim partnerem na przyjemności, wtedy on "sam się odnajdzie":) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( nawet ogladalam filmy uczace jak sie go lokalizuje, a u siebie nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreizi_baska ja uwielbiam sie z nim kochac, jest najlepszy z moich dotychczasowych partnerow, i w ogole jest dobry :) jest mi z nim cudownie i dlaczego nie potrafie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreizi_baska
Zadam Ci niedyskretne pytanie.. Dochodzisz..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowie ze nie dochodze przez seks:( a jest naprawde mi z nim zajebiscie. Mam tylko orgazmy lechtaczkowe i to nie podczas seksu ale orala albo jak sama robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreizi_baska
No to mamy ten sam problem:) Ale ja nie sądzę, by punkt G miał na to jakis wpływ:) Może spróbuj pozycji na jeźdźca .. chyba, że ktoś inny nam doradzi co innego:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu ania
Ona oral to też seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkt G nie jest kulką, nie jest organem jest to miejsce bardziej delikatne i wrażliwe na stymulację niż inne, trzeba tego poszukać a jak się znajdzie wtedy jest niebiańsko, dla Ciebie i mężczyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreizi_baska
tratatata No to fakt... współczuje... Eh.. Wiem że to feministycznie brzmi ale facetowi to zawsze dogodzi.... A kobitki mają z tym większy problem... Nie wszystkie, ale wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreizi_baska
Kocynder Ja to wiem, i podejrzewam, że reszta kobiet również, z tym że albo z facetami jest cos nie tak, że nie potrafią nas zaspokoić albo z nami- kobietami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za konkret, uspokoiles mnie ze jeszcze mam szanse:) Bo jak nie z tym facetem to juz z zadnym, on ma warunki:D No my kobiety mamy przewalone, zazdroszcze mu jak konczy i zlany potem, szczesliwy kladzie sie obok i sapie z rozkoszy...tez chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreizi_baska
Ja myślę, że to naprawde zależy od faceta... Był taki, przy którym dochodziłam i taki przy którym nie mogłam... Ona222 życze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petrol - mezczyzni w dupce:) i nie strasz mnie ze nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo doświadczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo doświadczony dzieki wyglada na to ze nie wszystkie kobiety go maja:( w komentarzach tak jest napisane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety! zmuszajcie swoich partnerów by najpierw dawali a potem otrzymywali.Ta zasada sprawia mi duuużo przyjemnościze współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×