Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rah rah rah rah rah

wstydze sie tego :( sperma...

Polecane posty

Gość sweet Girl
tylko sperma ma swoj specyficzny zapach i ten zapach doprowadza mnie do mdłości.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem i wasnie na tym to polega... w smaku nie jest jakas cud miod malina ale jak twoj facet pije lub duzo slodkich rzeczy typu sok ananasowy to naprawde mozna sie przyzwyczaic..a zapach coz jak sie jest napalonym to nie zwaza sie na taka sprawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Girl
hmm... no moze wkoncu kiedys mi sie uda przemóc w tym, zobaczymy czas pokaże. tak mi sie wydaje przynajmniej. chociaz on juz sie przyzwyczaił do tego ze nidgy nie robie loda do samego końca ze wole zeby to poleciało np na moje ciało niiż do buzi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelam sie nawet nie wiesz jak to podnieca facetow czuja sie wtedy tacy zadowoleni ze maja ciebie...nie musisz wszystkiego polykac ale jak robisz mu loda i on ma wytrysk sprobuj troche reszte niech wytrysnie na twoj biust...stopniowo a sie przyzwyczaisz ja tez tak mialam na poczatku ale sie przekonalam po jakims czasie... moj uwielbia jak robi mu loda i konczy mi w buzi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokooooo
ohyyyda! to chyba prowo, ja tam wogóle swojemu nie robię lodów, bo nie chcę, a on mnie na szczęście nie namawia, ale żeby brać śmierdzącego ku.tasa niemytego do buzi? i jeszcze łykać ohydną w smaku spermę? powiedz, mu że się ma się zawsze myć przed, a spermy łykać nie będziesz i tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallaaa_miii
a ja mam na to sposób: kiedyś jak ci sie spuści do buzi, to dyskretnie wypluj to np. do szklanki, a później każ mu spróbować nie mówiąc co to, bo te debile każą wam połykać, nie wiedząc jaki to ma okropny smak i może jak sami spróbują to zrozumieją, ta metoda zawsze działa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj myje sie wiec ja nie mam tego problemu:) a sperme ma slodka bo o to dba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Girl
ja lubie robic mu loda bo wiem ze jest mu dobrze :) to jest fajne jak on sie podnieca i w ogóle. z czasem mam nadzieje ze sie przełamie. on tez tyle razy mi mówił ze nie musze tego polykac i itp ale tez rozumie ze mam opory do tego i nie zmusza mnie jak nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja niie luuubiee
''moim zdaniem jak sie kocha to nawet sperma dla kogos nie jest problemem. Nigdy nie mowcie nigdy jak raz sprobujecie to bedziecie chcialy ciagle to robic'' haha mów za siebie, raz spróbowałam i co? i nigdy więcej nie zamierzam, spleśniała zupa lepiej smakuje niż to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze ze nie zmusza..nikt nie powinien sie do niczego zmuszac....jak ja polykam a pozniej sie chce z nim pocalowac to jakos nie bardzo sam nie lubi smaku swej spermy...wszytsko jest dla ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Girl
kwestia gustu niektóre powiedzą że to jest dobre i w ogóle niektóre mogą mieć opory jak ja, a niektóre jak powiedzą że nigdy to nigdy i sie tego trzymają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie sperma twojego faceta smakuje jak opisalas ale jak twoj facet o to nie dba to dlatego taka ma...to zalezy od tego co je....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem czeegos
autorko stwierdzam że jesteś conajmniej dziwna, jakby ci kazał lizać obsranego penisa to też byś wylizała? już nie wspominając o braku szacunku z jego strony i nie wiem jak możesz być z takim brudasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Girl
ja wlasnie słyszałam wiele razy że juz tutaj chyba nawet wspomniany sok z ananasa zmieni smak spermy a na pewno alkohol i jakies ostre potrawy nie wplywają na smak spermy zbyt dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to smutne
Sperma mężczyzny może mieć różny smak. Każda ma jakiś "swój" smak, który można lekko modyfikować poprzez odpowiednią dietę. Smak dominujący w spermie może być słodki, słony, gorzki, lekko pikantny. Zapach, hmmm, sperma sama w sobie nie ma zbyt intensywnego zapachu, może to Wasi Panowie się nie myją dokładnie. W każdym razie zmierzam do tego, że to, jaki smak i zapach ma sperma, nie ma większego znaczenia. Jeśli ten smak i zapach Was odrzuca moje drogie, oznacza to, że robienie loda nie sprawia Wam żadnej przyjemności i robicie to tylko po to, żeby sprawić przyjemność facetowi-zmuszacie się do tego. Gdyż ponieważ :) Jeśli kobieta robi to z ochotą to sprawia jej to przyjemność i ogromnie ją podnieca, idąc dalej tym tropem zapach i smak jej mężczyzny też ją podnieca. I nie ma wtedy mowy o żadnym obrzydzeniu. To mówiłam ja-kobieta, która uwielbia lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram poprzednia postkowiczke...:) no to sie nazywa moja krew:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to smutne
Alkohol i papierosy wpływają na smak raczej negatywnie. Kawa nie-sprawdziłam, sperma faceta, który pije kawę litrami była bardzo słodka. Ostre przyprawy też nie, mój mąż je tylko ostro i sperma ma dobry smak, jest lekko pikantna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj pije duzo soku ananasowego i ogolnie lubi slodkie jedzenie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to smutne
Ale Marysiu-jaka by nie była-nam będzie smakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaaateeeek
fuuuuuuuuuu obleśny topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Nie wystarczająca długośc ? Wejdz na dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to smutne
Głupia amelka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMILACZ ŻYCIA !!!!!!!!!!!!!!!!
A WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA WAM SKURWYSYNY ŻYCIE UMILĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×