Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie umiem być sama

Problem dziwny...

Polecane posty

Gość nie umiem być sama

Hej chce sie poradzić dziewczyn które maja mniej wiecej 20-25 lat i mieszkaja same...Ja mieszkam w kawalerce i własnie zerwałam z facetem...i boje sie być sama w tym mieszkaniu..on zawsze pomagał sprzatł robił to co ja nie mogłam...zasypiałam i budziłam sie nie sama... Strasznie źle mi z tym wszytskim , mam pytanie jak wy sobie z tym poradziłyście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic na prawde nic
hej ja mam 23 lata, jestem w zwiazku na odległosc i coś czuje ze nie długo bede musiał sie z nim rozstać i tez sie tego boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz się musiała przyzwyczaić. Może kup sobie psa, zawsze będzie ci raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jestes tam jeszcze?
bo ja mam to samo wlasnie od 3 dni:( mieszkam sama i nie jest mi latwo zyc!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mieszkam sama i uwielbiam
mieszkac sama, troche sie boje spac, bo boje sie ciemnosci, ale jakos sobie radze, od 2007 mieszkam sama, mam królika do towarzystwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość core silver
Boicie sie samotnosci :) Dacie rade dziewczyny.Ja tez myslalam ze nie dam rady.Az ktoregos ranka obudzilam sie i stwierdzilam ze tak mi teraz dobrze i radosnie ;) Poszlam do fryzjera umowilam sie ze starymi znajomymi w knajpce potem poszlismy na dyskoteke i juz nie myslalam ze jestem sama. Kupno psa to zly pomysl.To nie zabawka ani maskotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrgwrgh
HAHAHAHAHAHAA nie wiem, może dorosnij???? stań sie dorosła kobieta na której mozna polegać a nie KOLEJNĄ dziewczyna szukającą opiekuna. oczywiście sa faceci co lubia tak sie opiekować i ojcować takim dziewczynkom ale predzej czy pózniej kązdy dojrzewa i pragnie prawdziwej kobiety moja rada-pokonuj swe ograniczenia? ciem,ności sie boisz? ludzie....zyjemy dla siebie a nie dla innych. że sama? i co z tego??? realizuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie portal randkowy
to portal zycie uczuciowe DEBILKI wynocha mi z tąd, to dla rozwódników miało być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojzy_wykiwany?
tez mam problem: Znalazłem stronę www.koloroczu.pl i wprowadziłem kolory moje i żony i ewidentnie się nie zgadza kolor oczu mojego syna, wyszło 0% :/ i nie wiem, czy powinienem mieć schiza czy to olać... W ogole czy ktoś wie na ile dokładne są kalkulatory genetyczne? czy mam juz robić w domu haję z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×