Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mydestinationnn

Kobiety, które uwielbiają dbać o swoje włosy !

Polecane posty

Gość retilla756
Ja o swoje ciemne włosy dbam głównie stosując odpowiednie szampony, Seboradin Ciemne Włosy w tym przypadku sprawdza się fajnie. W składzie ma ekstrakt z pokrzywy, chlorofilu i witamin. Fajnie nadaje głębi kolorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zdania, że Seboradin to doskonała marka kosmetyków do pielęgnacji włosów, ja latem używam Seboradin Sun dzięki temu mam lsniące włosy, a nie wysuszone i popalone promieniami UV https://seboradin.pl/pl/33-seboradin-sun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kama_1
na letnie wyjazdy bardzo fajnie sprawdza się też zestaw podróżny mini kosmetyków great lengths. szampon + dwie odżywki do włosów. dzięki temu mogę dbać o niej jak zwykle, tyle ze w podróży i nie zajmują dużo miejsca ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaella
Ja wiele porad o dbaniu o włosy mam z bloga Kosmetycznej Hedonistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierujcie się absolutnymi podstawami i wtedy wszystko będzie w porządku. Cały temat macie opisany tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1337 Włosy nie wymagają żadnych cudów, tylko podstawowej pielęgnacji. Jeśli tylko będziecie jej pilnować, to uzyskacie naprawdę zdecydowane zmiany. Po prostu - działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_TakaJa
systematyczna pielęgnacja w przypadku włosów to bezwzględna konieczność żeby cieszyć się pięknymi włosami:) bardzo ważny jest wybór odpowiedniego szamponu, ja jestem zadowolona bardzo z marki great lengths. mają świetny szampon daily moisture na przykład. staram się też podcinać końcówki regularnie i włosy są zadbane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja używam suplementu PHENOMENAL HAIR z firmy Molecular Project wzmacniania i stymuluje ich wzrost oraz poprawia stan skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytka1990
Ze mnie jest prawdziwa włosomaniaczka :D uwielbiam dbać o włosy, testować kosmetyczne nowinki :D z moich ostatnich odkryć godna polecenia jest odżywka vegan z inoaru, taka bez spłukiwania :) okazała się przydatna podczas urlopu, bo opakowanie jest poręczne, a aplikacja banalna. Niewielka ilość dobrze nawilża włosy, zresztą wystarczy zerknąc na skład- masa olejków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się chyba op*****le na łyso bo mnie wkurzają. W każdej fryzurze wyglądam jak dupa z uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź do dobrego stylisty, coś Ci do kształtu twarzy dobiorą. A jeśli o dbanie o włosy chodzi to ja wyznaję zasadę, że po pierwsze nie szkodzić ;) Zawsze czytam skład kosmetyków, które kupuję, farbuję tylko naturalnymi farbami, no i prostownicę staram się ograniczyć do minimum, mimo, że mam naprawdę taką delikatną sensitive z babyliss, która nie szarpie i nie pali moich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo porad na temat pielęgnacji, a także - przede wszystkim - jak walczyć z nadmiernym wypadaniem włosów znajdziecie na blogu porostwlosow.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pektus

Patrzcie tutaj - pro-sprzet.pl/blog/mycie-wlosow-odzywka-zobacz-czy-warto.html/

Tak naprawdę zasady pielęgnacji włosów są stosunkowo proste. Należy dbać o podstawową pielęgnację - wtedy efekty są coraz lepsze, a włosy zdrowe. Nie są potrzebne żadne cuda, tylko absolutnie podstawowa pielęgnacja i tego się pilnujcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nissan

Mąż ma biotebal men do włosów i uważam, że jest całkiem niezłym rozwiązaniem. Jeśli do tego dojdzie dieta wzmacniająca włosy, będzie naprawdę dobrze. Same kosmetyki do pielęgnacji włosów to za mało, jeśli zapominamy o podstawie, czyli tym, jak się na co dzień odżywimy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabreci

No właśnie słyszałam różne opinie na temat biotyny. Niedawno nawet trycholog się wypowiadała, że sama biotyna wiele nie jest w stanie zdziałać, szczególnie jeśli nie ma się jej niedoborów. To jak to w końcu jest? Ja postawiłam na tabletki Vitapil z bogatszym składem. Siostra jakiś czas temu używała po ciąży tych w wersji 'mama' i uratowało jej to pociążowe wypadanie włosów, a było naprawdę kiepsko, więc to mnie przekonało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Golan

Dla mnie dbanie o włosy jest podstawą http://www.pvs.com.pl/jak-zafarbowac-wlosy-nie-niszczac-ich/ włosy bardzo często się niszczą, trzeba je odpowiednio pielęgnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celia

Każda kobieta chce mieć piękne włosy, to całkowicie normalne. Szczególnie jeślimiałaś długie leczenie i włosy poprostu wypaść musiały. Ja moje wzmacniałam Biotebalem i suplementowałam się witaminami. Potrzeba było trochę czasu ale najważniejsze, że znów są i bardzo cieszą moje oczy i serce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, sama dbam o włosy i kupuje odpowiednie odżywki. Biotyna jest równie ważna, szczególnie jeśli włosy sa osłabione i zaczynają nadmiernie wypadać. Ich kondycja zelży od diety, profilaktyki a czasami od kłopotów z tarczycą. Włosy mogą być piękne, jeśli się o nie odpowiednio dba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×