Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
GIRLS SCHOOL !!

Szkoła Nauki Jazdy dla KOBIET - poradźcie !!

Polecane posty

Dziewczyny, Pomóżcie proszę, bo jak nie Wy to kto ?!?! Każde Wasze zdanie jest na wagę złota. To adres mojej szkoły www.girlsschool.pl Napiszcie co myślicie o stronie, o cenach...o galerii. Dzięulski :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfjhytjugujgjhkhu
co za nahalna reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadzieja, w życiu nie poszłabym do takiej szkoły, pozatym zajeżdża seksizmem na kilometr, tak jak ten specjalny parking dla kobiet w Poznaniu :o Zdawać, też pójdą do kobiecego WORDU? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ost po lodzi jezdza tez elki dla kobiet, smiac mi sie chcialo bo wszystkie jakie widzialam byly po stluczkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim Sexizmem ? :)) Czy osobne Sauny to też sexizm ?? Ckm to też seksizm ?? Pani Domu Też ?? Claudia?? Oliwia ?? Błagam Was, chodzi o klimat, który przyświeca ideii powstania tej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jaka to idea? bo dla mnie to hasło: baby nie umieją jeździć autem, dlatego zrobimy dla nich szkołę tylko dla nich, gdzie nikt nie będzie się z nich śmiał lub coś w ten deseń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałaś naszą Galerię ?? Stronę www?? opis Szkoły ?? Bo mam wrażenie że rozmawiamy o próżni. Masz rację, dziewczyny nie umieją jeździ i to ZAWSZE usłyszysz z ust mężczyzny.. A my chcemy po prostu pokazac, że kobiety nie jeżdża gorzej - jeżdzą po prostu inaczej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Masz rację, dziewczyny nie umieją jeździ i to ZAWSZE usłyszysz z ust mężczyzny.. to po co ta szkoła, skoro nie umieją jeździć? w takim razie zakazać kobietom zdawania na prawko! Pozatym, nie wiem jak ty, ale nikt mi nie powiedział, że nie umiem jeździć, wręcz przeciwnie. "A my chcemy po prostu pokazac, że kobiety nie jeżdża gorzej - jeżdzą po prostu inaczej" No i widzisz, nie zachęcasz do zapisania, bo ja nie chce jeździć "inaczej" dlatego poszłam do normalnej szkoły i normalnie jeżdżę, nie po kobiecu nie po męsku, bo nie ma czegoś takiego, każdy ma inne predyspozycje, a przypisywanie umiejętności płcią, jest prostackie i stereotypowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobieta i uwazam, ze wiekszosc bab nie potrafi jezdzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellinka, a masz wogóle prawo jazdy, że tak piszesz? Ja narazie wszystkie durnoty widziałam w wykonaniu facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest stereotypowe, ale to nie kobiety wymyśliły stereotyp " Baby za kółkiem". A poza tym co jest złego w tym, ze siedzisz sobie wsród kobiet, w fajnej sali, korzystasz z najnowszych rozwiązań technologii..ułatwiając sobie tym samym naukę. Czy wstydzisz się by kobietą ?? A kremy...używasz takich dla kobiet, czy tych dla mężczyzn ?? Pewnie tych dla kobiet, więc czemu ganisz Kobiecą autop szkołę, która daje TYLKO prawo wyboru, a nie nakaz. PS: byłaś na stronie ? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze możesz odnieśc takie wrażenie o kobietach na drogach, ale wynika ono tylko z tego, ze po prostu jeździmy ostrożniej i rozważniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na stronie. "Tak jest stereotypowe, ale to nie kobiety wymyśliły stereotyp " Baby za kółkiem". powyżej Ellinka ci napisała... "A poza tym co jest złego w tym, ze siedzisz sobie wsród kobiet, w fajnej sali, korzystasz z najnowszych rozwiązań technologii..ułatwiając sobie tym samym naukę." pewnie, że nie jest w tym nic złego, ja np. miałam instruktorke kobiete, nie musiałam po to iść do specjalnej szkoły, w której wydaje mi się, że byłabym ulgowowo traktowana. "Czy wstydzisz się by kobietą ?? A kremy...używasz takich dla kobiet, czy tych dla mężczyzn ??" Bez komentarza, co to ma wspólnego z moimi poglądami, są niekobiece? Nie wstydzę się, że jestem kobietą, tylko wstydzę się za niektóre kobiety, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbvghgjhgyjg
beznadzieja robic szkole tylko dla kobiet... a porownanie do osobnych saun to chyba nie na miejscu troche... co innego paradowac polnago przed obcymi facetami... tak samo jak prysznice na basenach sa osobne, kazdy ma prawo do swojej inntymnosci kobiety i mezczyzni roznia sie, dlatego sa dla nich wspomniaje wczesniej rozne gazety, ale robienie roznic w tym jak sie kobieta a facet uczy jezdzic jest bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbvghgjhgyjg
zapytalam o opinie to zaakceptuj ze niekoniecznie sa tak pozytywne jakbys chciala , a nie przekonuj na sile o cudownosci szkoly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślę, ze możesz odnieśc takie wrażenie o kobietach na drogach, ale wynika ono tylko z tego, ze po prostu jeździmy ostrożniej i rozważniej.' Nie prawda, jeżdżę ostrożnie, ale tym samym dynamicznie, jedno drugiego się nie wyklucza, a ostatnio jest niebezpieczny trend, bo młode dziewczyny wsiadają za kierownice i chcą pokazać, co to nie one, że też potrafią jeździć ostro, właśnie przez takie uogólnianie, znam pare wariatek co lubią wyprzedzać na 3, jechać przez teren zabudowany 100km/h... One też są rozważne? A takich kobiet coraz więcej, więc nie generalizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w Lublinie tez jest
Babska Szkoła Nauki jazdy :) Jestem ciekawa czy dużo kursantów mają?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o różnice w nauczaniu kobiet i mężczyzn... chodzi o to co jest wokół, o klimat, atmosferę. Pamiętaj proszę jeszcze o jednym ... mężczyźni ( z autopsji wiem bylam na kursie z 25 mezczyznami ) wybierają często ten zawód z bo tak.... bo szukali pomyslu na zycie, bo chcieli sie przebranżowic, ale kobieta nie idzie na kurs instruktora .... bo tak , bo nie było pomysłu na życie .... To zawód dla kogoś kto po prostu to kocha.. I ja to Kocham ... Wiem i czuje , ze moge pomóc, że dam z siebie wszystko wiec czemu nie ...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banko
obejrzałam cała twoja stronę i co mi sie nasuwa - - to szkoła dla kobiet - ale męzczyźnie też przynoszą pieniadze i dają zarobić - dklaczego odciełaś sie od tej grupy ? - wystrój jest bardzo ładny - ale nowoczesny i niektóre panie zwłasza w średnim wieku może odsrtęczać - nie lepiej stworzyć coś " wypośrodkowanego " ? - te postacie kobiet na głównej stronie - nie zwróciłam uwagi czy sa też na innych - sugeruja ,ze jest to miesce dla super laseczek - a nie dla normalnychh kobiet - cżesto starszych i " przy kości "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbvghgjhgyjg
widocznie oferta jest skierowana dla mlodych kobiet, preferujacych roz i plastyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widocznie oferta jest skierowana dla mlodych kobiet, preferujacych roz i plastyk" Tak nie długo będzie nam dane czekać, na opinie na temat takich kursów dla tipsiar... Wybacz, ale mi też się tak skojarzył wygląd strony, idea też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dziękuję za opinię, może masz racje... Jednak ciężko byłoby to wypośrodkowac. No bo jak ? na jednej stronie dac grafikę szczupłej blondynki, na drugiej tęższej brunetki, później łysiejącą rudą... To trudne. Zawsze trzeba na coś postawić, postawiłam na taki layout - bo moją główną grupą docelową są Kobiety w wieku 18-30lat. Cieszę się że wnętrze Ci się podoba, kosztowało to wiele pracy. Zamiarem nie było "super nowoczesność" tylko estetyczne, kobiece i przyjemne wnętrze. A jeśli myślisz, ze jest nowoczesne :) to super, bo nawet nie miałam o nim takiego mniemania :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banko
widże ,ze jestęś z łodzi - czyli z duzego miasta - ale kierujesz swoja ofertę do bardzo wąskiej grupy kobiet - a na dodatek masz jeszcze poro konkurencji . Na twoim miejscu nie zawęzałabym działalności - a raczej przeciwnie . Jak odniesiesz spektakularny sukces mozesz wybrzydzać w klientach - teraz powinnaćs brać wszystko jak leci - nawet szopa pracza - o ile placi gotówką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co znaczy kobiece wnętrze
że niby róż jest bardziej kobiecy niż np. zieleń? Skąd pomysł, że kobiety wymagają innej "atmosfery". Skorzystałabym z takiej firmy, jeśli zaproponowałaby jakieś ułatwienie właśnie dla kobiet, bez stereotypów, rzeczowo, wyjaśniając, dlaczego w tej szkole właśnie dla kobiet będzie wygodniej niż w koedukacyjnej. Wyobrażam sobie to tylko tak: w czasie menstruacji nie musisz podchodzić do egzaminu bez utraty terminu lub ucząc się jazdy w ciąży nie zapinasz pasów, lub dostajesz bonus w postaci mammografii przy badaniach lekarskich - bo tylko takie są różnice między mężczyznami a kobietami, tylko biologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbbvnbvnmbnmnm
widzialam w lodzi dzis reklame tej szkoly na samochodzie i jeszcze z glosnikow nadawali o niej :D wchodze na kafe i temat o tej szkole :P niedlugo reklama tej szkoly wyskoczy mi z lodowki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Toba, ze jest to dosc ryzykowne zawężanie grupy potencjalnych klientów, niemniej jednak czasami jest to opłacalna strategia gdy na danym rnku, np. Lodzkim jest 160 auto szkol ... więc skoro juz jestem kobieta instruktorem, a w lodzi jest ich kilkadziesiat na kilkuset mezczyzn, to kto ma zrobic szkole dla kobiet jesli nie kobiety :-) Biorąc pod uwage zainteresowanie przyszlych kursantek jest raczej spokojna o swoja firme :-) Chciałam tylko poznac zdanie internautek z innych miast ... I poznałam ... cieszę się, ze W łodzi jest troche wiecej optymistek ... hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×