Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
GIRLS SCHOOL !!

Szkoła Nauki Jazdy dla KOBIET - poradźcie !!

Polecane posty

Gość banko
tylko widzisz malo kto podejmuje decyzje o wyborze szkoły jazdy sugerując sie tylko osobą instruktora - czy jest to kobieta czy meżczyzna - bardzo ryzykowna strategia - bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ vcbbvnbvnmbnmnm - podaj adres i zwolnij półkę w lodówce :))) Da sie zrobic..... hahahah \ rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, cuda w dwa dni :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banko
a zainteresowanie to jedno - a zyski to zupełnie inna sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już działa ta szkoła? jeśli tak to ile jest zainteresowanych/ile uczęszcza już na kurs, jakie ceny? Bo ja zapłaciłam 1200zł miałam 18 lat, więc dostałam zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co znaczy kobiece wnętrze
Ja jestem z Łodzi :), i życzę powodzenia, ale jeśli wybiorę kiedyś Twoją szkołę, to będę się sugerować np. konkurencyją ceną, dogodną organizacją czasu, ewentualnie opiniami absolwentów (rzeczowymi), a nie "kobiecą atmosferą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym nie sugerowaniem się instruktorem przy wyborze auto szkoly to się raczej nie zgodzę ;-) No bo czym sie sugerowac?? Wnętrze? - mówicie że nie Najnowszy symulator - nie "Zadawalnoc" - nie ( zdawalnosc jest bajką, coś takiego nie istnieje ) instruktor - nie Ceny.....pewnie też nie :) No to czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceną oczywiście! nic innego mnie nie obchodziło, poza ceną i instruktorem. Dodatkowe różne bonusy, ja miałam za darmo bilety autobusowe :D Bo ośrodek miał jakieś połączenie z pks'em :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@co to kobiece wnętrze - zgadzam się z Tobą w 100% !! opinia innych jest na wagę złota, a wnętrze i kobieca atmosfera są tylko miłym dodatkiem. @bumbumshoko - tak autoszkoła działa od 5 dni (ale karda ma kilkuletnie doświadczenie) Zainteresowanie jest duże, zapisało się juz kilka Pań, a cena jak na Łódź jest bardzo przystępna 1100 zł + nieograniczona iloś godzin jazdy na symulatorze. Dodam że Symulatorów w Łodzi - na 160 auto szkół - są 2 sztuki... pewnie z racji ich ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Bumbumshoko - Bilety ? Extra !!!!! Jednak ja oferuję odbiór z pracy, z domu, ze szkoły... Jedyny w Łodzi kurs pierwszej pomocy, który uczy nie tylko niesienia pomocy dorosłym, ale też dziecku. To żadkośc nie tylko w Łodzi, ale i w Polsce. Bo po co kupować fantom małego dziecka, by uczyc jak go reanimowac...? a życie pisze rózne scenariusze... Dlatego otwierając szkołe dla kobiet, pomyślałam też o takich rozwiązaniach. Czy to Cię przekonuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banko
zapisalo sie kilka pań - a pierwszy kurs 24 . 05 - czyli ZUS zapłacić trzeba , tej doświadczonej kadrze - pensje - opłaty zwiazane z eksploatacją samochodów , media - i czort wie co jeszcze ... mam nadzieję ,ze masz spory zapas gotówki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam, że cena jest b.dobra... 'Jedyny w Łodzi kurs pierwszej pomocy, który uczy nie tylko niesienia pomocy dorosłym, ale też dziecku. To żadkośc nie tylko w Łodzi, ale i w Polsce.' A ja miałam lekcje z lekarzem, i każdy robił reanimację itp., więc myślałam, że to jest obowiązkowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorac pod uwage kilkudziesiecio tysieczny wydatek zwiazany z otwarciem szkoly.... to 300 zł na zus sie znajdzie ;) Trochę optymizmu pleaseeeeeeeee .... :P Chyba mało kto zakłada firme i liczy na zyski pierwszego dnia .. hmmmmm Ale dziekuje za troske .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbcvhtcfh
do autorki nie pisze sie "żadkośc" tylko RZadkość ogolnie nie jestem jakos bardzo czepliwa o bledy, ale sama poprawialas kogos na pierwszej stronie topicu ;) wiec wypadaloby samemu pisac poprawnie ;) a jak sie reklamujesz, oprocz kafe i jezdzacego samochodu z glosnikami po lodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurs pierwszej pomocy .. tak jest obowiązkowy , ale nie pierwsza pomoc przy użyciu fantomów dziecka i doroslych . Po prostu musisz odbyc 4 godziny wykladów na temat pierwszej pomocy that's all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale nie pierwsza pomoc przy użyciu fantomów dziecka i doroslych ." ja miałam, ale tylko na dorosłym, i licho mi szło, bo był czujnik, czy z odpowiednią siłą naciskam, i tylko czasem popiskiwał :D a np. cena za dodatkowe godziny jaka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowe jazdy 37 zł w tym gratis jest możliwośc cwiczen na symulatorze. W zależności od ilości wykupionych godzin, są oczywiści zniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że udzieliłaś informacji, życzę powodzenia w tym własnym biznesie bo sama próbuje coś na własną rękę zrobić :) Kreatywne BABY to jest to haha... czas spac chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę że czas spac... :)) Miło się rozmawiało, dziękuje za wszyskie opinie - nawet te mniej przychylne ;) ;P Niech żyją konstruktywne Babki :))) Dobranoc PS: powodzenia w interesie :) daj zna jak Ci idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellinka, a masz wogóle prawo jazdy, że tak piszesz? owszem, mam. i czasami jak widze, jak baby prowadza to az plakac sie chce :P co nie znaczy, ze kazdy facet jezdzi lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) narazie w fazie planów więc dłuuuga droga przede mną, ale mimo wszystko dzięki. Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niereformowalna
haaaa wykupiłam sobie u was godzinki, poprzedni instruktor darł na mnie papę i bardzo skutecznie zablokował mnie psychicznie mówiąc codziennie, że "jazda ze mną to męka" ... :P Liczę, że tu będzie inaczej bo jak nieeeeee tooo kupię sobie skuter :) A szkoła bardzo ładna, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splitka
Ja to nie rozumiem ludzi... dziewczyny zrobily cos super fajnego , znalazły nisze na rynku i dzialają z tego co zaobserwowałam w necie to bardzo pozytywnie sa odbierane. Szkola cieszy się powodzeniem ... to po co ludzie szukają dziury w całym?? Zgnoic , zniszczyc kazdego komu cos sie udaje to polityka Polaka .... smutne Dziewczyny ja życzę powodzenia , pomysł super , wykonanie też , rozmawiałam ostatnio z koleżankami na Wasz temat i te które nie mają jeszcze prawka chętnie skorzystają , wiec grono nowych uczestniczek pewnie niebawem się poszerzy. Jeszcze raz powodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie pomysł super. Sama wczoraj zdałam egzamin na prawko i myślę, że jeśli byłaby w mojej okolicy taka szkoła na pewno skorzystałabym. Mam tylko 1 pytanie. Dużo zainwestowałaś, jeśli mogę zapytać? Nie chodzi mi o wynajmy i inne pierdoły, ale o samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta prawie 40 letnia
A ja popieram pomysł i gratuluję pomysłodawczyni. Myślę że wkrótce skorzystam z oferty tej szkoły w ramach jazd doszkalających, bo na facetach bardzo się zawiodłam, łącznie z moim mężem, który wciąż tylko krytykuje moje umiejętności jako kierowcy i temat prawa jazdy jest ogniskiem zapalnym w moim domu. Ostatni instruktor z który jeździłam nie dosyć, że łapał mnie za rękę (niby to na kierownicy) to jeszcze skutecznie spowodował u mnie psychiczna blokadę doprowadzenia samochodu. Zamiast podnosić moja motywację i wiarę w siebie skutecznie mnie odstraszył od kierownicy. Moja samoocena bardzo spadła! A z praktycznej strony życia bardzo chciałabym być posiadaczką prawa jazdy! Jestem przekonana, że Auto szkoła dla kobiet jest super ofertą dla wielu z nich. Życzę jej powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 85
Przeczytalam opinie o szkole dla kobiet, i jestem zalamana.jestem już po 50 i myślalam że tam jakoś spokojnie zrobię prawo jazdy, a teraz dowiedzialam sie że to szkoła dla młodych lasek. Jestem bardzo zawiedziona.załuję i szkoda. Misia 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety będą uczyć jazdy innych kobiet? Już to widzę :D Ło matko, to w Łodzi się lepiej nie pokazywać ze swoim ukochanym autkiem, bo to za duże ryzyko będzie :P no i będziecie też uczyć panny jak poprawiać makijaż podczas jazdy? :D albo jak parkowanie będzie za szybko im szlo to będziecie zaraz poprawiać aby przedlużyć czas? :) hehehe a tak na poważnie to pomysl nie jest taki zly, stronka trochę ''dziecinna'' moim zdaniem troszkę za malo profesjonalna ale to rzecz gustu. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 85
Bardzo proszę, może mi doradzicie jakąś dobrą szkołę nauki jazdy w Łodzi. Wiem że to pojęcie względne ale opinie osób ktore mają to za soba są ważne. Sytuacja mnie zmusza że po 50 muszę uzyskać prawo jazdy. Aż się boję pomyśleć jak sbie poradzę nauką.NIE WYOBRAżam sobie wrzasków chamskich na mnie . Słyszałam dobre opinie o szkole Kowalski z 1-go Maja. może wiecie jak to wygląda. Pomocy. Misia 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo.auto.pl
Jeżeli szukasz dobrej i sprawdzonej szkoły jazdy w Łodzi,to zapraszam do nas! www.turbo.auto.pl teraz mamy atrakcyjne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×