Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Agula85*

Masz problem z dzieckiem? Napisz- porozmawiamy, doradzimy...

Polecane posty

Niech to będzie topik na ktorym bedziemy mogli spokojnie porozmawiac o naszych problemach, zadać pytania... Spróbujemy pomóc, doradzić... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.babycenter.com
Cześć, czy mogę budować ten topic z tobą? :) Znam zajebiście angielski i mogę tłumaczyć teksty z najlepszego serwisu dot. ciąży i opieki nad niemowlęciem na tej planecie, czyli z BabyCenter. ;) /Co prawda nie jestem na Kafe regularnie, ale postaram się tu zaglądać, także jakby się pojawiły jakieś pytania to chętnie przetłumaczę taką fachową odpowiedź na język polski./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się rzuciło w oczy
mam problem z mężem , doradzisz?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiiii
więc co byście poradziły mam 13 letnią córke nazywa mnie mamą chociaż jestem jej matką zastępczą ale nie oto chodzi wychowuj ją prawie od maleńkości i do 10 -ego roku życia byłyśmy same!!!!!! Aż pojawił się ten ktoś i zaczeło się............... zazdrośc pyskowanie niesłuchanie itp mamy wspólnie synka ma zaledwie 11 miesięcy Madzia kocha go i jest dla niego miła ale do mojego partnera wręcz przeciwnie wyzwiska i traktowanie jak kolesia już niewiem jak z nią rozmawiać doszło do tego że nie mieszkamy razem poprostu dla świętego spokpju niewiem czy wyrośnie z tego !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajna ta strona babycenter. Tylko nie wiem czy matkom na kafe angielskiego wystarczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betiii, kiedys bylo o takim problemie z dzieckiem w superniani. Teraz leca powtorki to sobie ogladnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×