Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość absolwentkaLO

BYDGOSKA SZKOŁA WYŻSZA CZY WYŻSZA SZKOŁA NAUK O ZDROWIU

Polecane posty

Gość absolwentkaLO

Oczywiście chodzi o Bydgoszcz.Mam dylemat. Generalnie to wiem tyle o tych uczelniach, ile się reklamują... Interesuje mnie kierunek kosmetologia. Jest tu ktoś kto studiuje na tych uczelniach? Możecie mi coś o nich powiedzieć? A może jakaś inna uczelnia? Oprócz Collegium Medicum, bo tam na dziennie raczej się nie dostane, a na zaoczne mnie po prostu nie stać, nawet tyle nie zarobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentkaLO
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentkaLO
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deuisdflhafkj
BSW!!!! Zdecydowanie;) Sama studiuje fizjoterapie tam;p ale zaocznie. I jestem zadowolona bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przekonana
Jeśli mogłabym coś doradzić to zdecydowanie Bydgoska Szkoła Wyższa chociaż zamierzam tam studiować fizjoterapie i też zaocznie;D ale mam mnostwo pozytywnych opini na temat tej szkoly i kierunkow studiów, które ona proponuje i wszyscy są bardzo na TAK;P trafnego wyboru;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota78
witajcie chce zaczac fizjoterapie na BSW. Prosze o opinie o szkole oraz o kontakt z kims kto tam studiuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costas
Tylko nie BSW!!! Kierunek pada, kadra odchodzi, studenci się przenoszą do innej uczelni. Chcesz studiować w spokoju, w odpowiednich warunkach i pod okiem kompetentnej kadry - wybierz WSG w Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie inne szkoły tylko nie BSW. Szkoła pada w ciągu roku liczba studentów zmniejszyła się prawie o połowę, najlepszą kadrę i pracowników wyrzucili, nie ma kasy nawet na stypendia. Uciekać stamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie inne szkoły tylko nie BSW. Szkoła pada w ciągu roku liczba studentów zmniejszyła się prawie o połowę, najlepszą kadrę i pracowników wyrzucili, nie ma kasy nawet na stypendia. Uciekać stamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota78
o kurcze ,mam teraz trudny orzech do zgryzienia . A na ktorym roku studiujecie? bo juz sie zapisalam a jestem po Bydgoskim technikum...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka BSW
Dorota78 nie bój sie ja studiuje teraz na 2 roku fizjoterapie i jestem zadowolona to fakt, ze w ostatnim czasie pojawilo sie mnostwo plotek na temat mojej uczelni ale trzeba sobie powiedziec, ze wiekszosc informacji jest wyssana z palca z mojego roku nie przenosi sie najprawdopodobniej nikt z kadra tez nie wiadomo jak to bedzie ale to nie jest tak, ze zostala wyrzucona tylko po prostu od pazdziernika wchodzi w zycie nowa ustawa i zmieniaja sie zasady zarudniania wykladowcow i to bedzie dotyczyc wszystkich uczelni a nie tylko BSW takze ie popadajmy w paranoje ;) ja jetem zadoaolona no pewnie, ze zawsze bym cos zmienila ale teraz mozna np. porozmawiac z nowa P. Dziekan i czujemy, ze kos nas przynajmniej slucha takze nie popadajmy w paranoje!!! a jeszcze jedno spojrzmy na te plotki z innej strony sa uczelnie w Bydgoszczy, ktore dopiero otwieraja fizjoterapie i chetnie przejela by studento 2 roku.........propaganda nie wierzcie we wszystko co się nam wmawia tylko poznajmy problem z dwoch ston!!!!!pozdrawiam ;) w razie pytan i watpliwosci chetnie odpowiem i doradze przyszlym studento ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota78
Dziekuje Ci bardzo za te slowa. Moglabys mi powiedziec czy robisz licencjat po technikum i jezeli jest to mozliwe podac tytuly kilku ksiazek ktore sie przydadza? Bo w dziekanacie nie maja zadnego spisu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia115
ale ściema nasz szkoła BSW to ruina ja sie przenoszę na WSG . Ja tam byłam i tam będę a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka BSW
Dorotko78 bardzo sie cieszę, ze Ci choć trochę uspokoiłam ;) naprawde nie masz się czego bać ;) ja robie licencjat po liceum nigdy nie bylam w technikum takim wprowadzającym jak np. technik fizjoterapii....studiuje zaocznie poniewaz musialam isc do pracy by sie utrzymać....teraz jeśli chodzi o książki to spokojnie ;) na kazdym przedmiocie na 1 wykladzie wykladowcy podają literature i fatycznie w dziekanacie nie ma takich informacji ze względu na to ze kazy wykladowca wszystko (lacznie z literaturą) omawia na 1 wykladach z przedmiotów takze nie stresuj sie spokojnie ale to tez nie jest tak ze musisz miec wszystkie ksiazki...;D.....mozna je kupowac na spolke albo wypozyczac bez nerwow;) jesli juz koniecznie chcesz sie czego pouczyc to mozesz sobie poprzegladac anatomie bo to jest podstawa na 1 semestrze ale to tez bez przesady teraz ciesz sie wakacjami.....dlugimi.....;D ;*.....na naukę będzie dosc czasu a prawda jest tez taka, ze tak naprawde przez jeden semestr nie poznasz dobrze anatomii i bedziesz sie jej jeszcze dddllluuugggooooo;D takze wyoczywaj i do zobaczenia na BSW bede Twoją starszą kolezanką.....;P wrazie jakis pytan to pisz smialo albo podam Ci moja poczte ;0 pozdrawiam tegorocznych ŻAKÓW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C.G.
Studentko BSW i Doroto 78... jeśli ktoś potrzebuje mamusi, która wysłucha, pogłaska po główce i powie,że wszystko będzie dobrze, to... BSW może być jakimś rozwiązaniem. Wydaje mi się jednak, że na studia idą dorośli ludzie z konkretnymi oczekiwaniami, chcący zdobyć wiedzę i studiować spokojnie w odpowiednich warunkach... Studentko, to że jesteś zadowolona ze studiów na BSW zawdzięczasz ludziom, którzy teraz tworzą ten kierunek na WSG!!! Ciekawe, kto tam będzie uczył w przyszłym roku??? Oferta BSW to jakaś wielka ściema!!! Podają czesne a poniżej notka, że informacja ta nie stanowi oferty, czyli w momencie podpisania umowy albo za pół roku, może za rok mogą dowolnie podnieść czesne!!! Porównywarka czesnego też jest tendencyjna, bo oblicza różnicę czesnego tylko na podstawie czesnego BSW na pierwszym roku!!! Na liście placówek, w których odbywają się zajęcia kliniczne znajdują się placówki, które nie posiadają bazy, sprzętu, kadry i przede wszystkim pacjentów (dla zajęć klinicznych, jak sama nazwa wskazuje, muszą być pacjenci nie tylko ambulatoryjni!!!) niezbędnych do prowadzenia takich zajęć!!! Wniosek jest jeden: napiszą wszystko, obiecają złote góry, pogłaskają po główce i... nic z tego nie wyniknie - za rok sama zaczniesz szukać uczelni, która zapewni odpowiedni poziom kształcenia i warunki do nauki... a przecież właśnie za tą wiedzę płacisz duże pieniądze!!! Nie chciało mi się sprawdzać głębiej wszystkich bzdur napisanych na stronie BSW bo nigdy nie wezmę tej szkoły pod uwagę. Sam fakt, że na pierwszej stronie rekrutacji znalazły się już przynajmniej dwa kłamstwa, dyskwalifikuje tą szkółkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C.G.
Studentka BSW ma jednak rację w jednym punkcie... SPRAWDZAJCIE OFERTY!!! Idź na BSW, zapytaj o kadrę, obejrzyj sale a potem dla porównania idź na WSG i zrób to samo - rozwiązanie samo się nasunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najlepszą oferte ma teraz Wyższa Skzoła Gospodarki, nowy kierunek fizjoterapia, wszystko w jednym miejscu nie trzeba nigdzie jeździć i nowy sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błyskawice
Dropsik a orientujesz się jak będdą wyglaadały zajęcia kliniczne, chodzi tu o kontakt z pacjentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka19
hej WSG to jest moim zdaniem najlepsza opcja. Co do samych ćwiczeń nie wiem, ale jak dzwoniłam do rekrutacji, to dowiedziałam się sporo o kierunku fizjoterapia. Przekonaj się sama dzwoniąc lub zaglądając na stronkę WSG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juli27
WSG ma nowy kierunek FIZJOTERAPIA, czy ktoś może mi coś powiedzic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wylądujecie na słuchawce
po tych waszych szkółkach niedzielnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C.G. - piszesz, że cała kadra przeszła do WSG. jak to możliwe, dlaczego tak się stało? czy to prawda, że fizjoterapia na BSW to jakaś ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glenn
ściema czy nie -nigdy nie dojdziesz co jest. Przepytałam szczegółowo w kilku szkołach i wiem,ze WSG ma najsensowniejsze warunki i duzo ci powie o dalszym rozwoju. Zaczynają fizjoterapię, ale mają wszystko obmyślane i kilka dobrych nazwisk. Wypchnełam tam siostrunię. też sie jej spodobało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyWSG
Oferta WSG podaje natomiast czesne tylko na pierwszy rok a potem kreski. Zanczy bezpłatnie się tam studjuje :). A dofinasowanie 50% to dopiero ściema: tylko w 1 semestrze i tylko dla wybranej grupy. Myslić oczy to WSG potrafi- tu mają mistrza. W BSW masz obniżoną cenę na pierwszy rok, a potem wraca to do normy. Tak się ustwiał rynek w tym roku. Porównaj inne szkoły- wszyscy zeszli z cen ale tylko na 1 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto szuka przygód niech idzie na WSG. Przecież skoro kierunek powstaje to się nie dowiesz co ciebie czeka. Usłyszysz za to bajeczkę jak będzie cudnie i na pewno samo dobro byś się tylko zrekrutował. Na BSW nie ma cudów, jak to w życiu. Ale jest kupa luda, można się dopytać absolwentów i wiadomo co i jak. Ja wiem że konkurencja robi dobrze i wiem że BSW będzie się musiało mocniej starać niż kiedyś. I na tym chcę wygrać. Dlatego poczekam, zobaczę bo wierzę w to co widzę a nie w makietki. Ale niech sobie każdy sam rozsądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolo mi wrzucił że tu jakieś głupoty piszą o mojej uczelni- BSW. Wiecie co wam powiem o kadrze. To tylko ludzie. A na dodatek lekarze więc zwyczajnie lecą za KASĄ. WSG ich podkupiło i wymyślili sobie że to będzie najprostszy sposób by sobie zrobić rekrutację. Przeciągnąć studentów z BSW. Ale na BSW idę do rektora czy kanclerza i mogę pogadać jak z człowiekiem. Wiem co mi mówią i kogo z tego rozliczyć. WSG to kolos gdzie ktoś coś obieca, potem odejdzie albo go zwilnią a ja tam umoczę. O nie. Nie dam sobą pomiatać i wciągać się w gierki nieuczciwej konkurencji by inni sobie nabijali kasę. Odweszła kadra to ich brosza. Znajdą się inni i może nawet lepsi. JA NIE BĘDĘ KARTĄ PRZETARGOWĄ - zostaję w BSW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaBSW
wsg to jest raczej mistrzem manipulacji i braku jakiejkolwiek etyki. posuną się do wszystkiego, żeby złapać studenta. mało to afer z nimi było w roli głównej? nie mam ochoty być częścią kolejnej!!!mają kasę to fakt, ale kasqa to jeszcze nie wszystko. proponowali nam przejście, ale ja zostaję w BSW!!! wiem przynajmniej z czym mam do czynienia, a bajki lubiłam jak byłam mała. w dorosłym zyciu wolę się kierować zdrowym rozsądkiem, a ten mi podpowiada, że wszędzie, byle nie do wsg!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.C.
niektórym tu chyba płacą z WSG za pisanie tego wszystkiego!!! za tą świetną kadrą, która tak "sumiennie" z nami realizowała program studiów, a teraz odeszła z BSW, żeby dodać prestiżu Wyższej Szkole Gwiazd, tęsknić nie będę - najlepszego w nowym miejscu pracy!!! ja się zmian akurat nie boję, bo z tego, co słyszałem, to nam studentom to one akurat wyjdą na dobre. a jak po semestrze stwierdzę, że jednak nie, to przecież zawsze mogę się przenieść - wsg czeka na mnie z otwartymi ramionami;) Ale teraz mam wakacje, a od października wracam na zajęcia w BSW!!!!! i z tego co ja wiem, spotkam się z większością ludzi z mojego roku, więc chyba nie wszystkich udało się wsg przeciągnąć do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłębiłem temat, o co chodzi z tą kadrą. wychodzi na to, że każda uczelnia, aby prowadzić kierunek musi mieć określoną ilość dr i dr hab. związanych z danym kierunkiem. skoro większość przeszła na wsg to kogo będzie mieć bsw? znacie jakieś nazwiska? bez określonej liczby dr i dr hab. nie ma kierunku a ministerstwo cofa uprawnienia do prowadzenia kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student878
BSW ma nową kadre , nowe miejsca na praktyki bedą . Ściema ze szkoła źle funkcjonuje ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×