Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xx000

Ból ucha podczas i po czyszczeniu- pomocy!

Polecane posty

Witam. Proszę o poradę, bo szukam informacji i nie ma podobnego problemu jak ja :( Jestem już umówiona do lekarza, ale sami wiecie jakie są kolejki na NFZ... Podczas czyszczenia prawego ucha muszę to robić bardzo płytko i bardzo delikatnie, inaczej jak gdzieś żle dotknę to ucho zaczyna mnie okropnie boleć- ból aż pulsuje i utrzymuje się potem przez kilka godzin! Ale raz na jakiś czas muszę wyczyścić te ucho- np dziś, i teraz siedzę i boli już godzinę :( Taki sam ból jak przy zapaleniu ucha. Miałam kiedyś dwa zapalenia pod rząd i to od tamtego czasu tak mam... Będzie już z rok. Ale potem wycierałam uszy delikatnie ręcznikiem i zapomniałam o tym problemie :( Dopiero niedawno mi się przypomniało jak znowu chciałam dokładnie wyczyścić te prawe ucho. Co to może być?! Strasznie się boję :'( p.s. Nie mam żadnej wydzieliny z uszu i jak go nie czyszczę to raczej nie boli (czasem mnie boli raz jedno, raz drugie ucho, ale lekko i rzadko). p.s.2. Po czyszczeniu boli nawet jak dotykam na zewnątrz albo jak mi się odbije! Tzn ciągle boli przez pare godzin, ale wtedy najmocniej! Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc jak ktoś wie o co tutaj chodzi i czemu te ucho tak boli przy i po czyszczeniu :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×