Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ups.

Jamnik-podróżnik - skarb o wielkim sercu - ktoś chętny?

Polecane posty

Hej Wam :) Mam u siebie jamniora - młody samiec, fajny psiak z niego, kochany, kontaktowy, uwielbia się bawić i głaskać. Jeździł autobusem (!), ktoś go zauważył, dał mi znać. Ja mam swoje 3 kundle, więc chciałabym znaleźć młodemu fajny dom. Najlepsze w nim jest to, że uwielbia ludzi i psy. Do psów merda ogonem, nie reaguje na zaczepki, olewa szczekające na niego psy, z każdym chce się bawić - zgadza się z moimi 3 popaprańcami ;) Nie chciałby ktoś towarzysza na dobre i na złe? Jestem z woj. opolskiego, ale znalezienie transportu dla młodego to nie problem :) Tu jego allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=1047716931 Nie chcę go oddawać do schroniska, jest fajny i ufny... Może ktoś chętny? Piszcie zmierzchnica@gmail.com !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi :) Hanka, no moje kundle niby innych psów nie lubią, ale postawiłam je przed faktem dokonanym i nie miały wyboru ;) Teraz już się przyzwyczaiły, ale ja z 4 psami bym nie wydoliła, już 3 to za dużo (wszystkie przybłędy). Młody jest o tyle fajny, że jak jakiś pies tylko na niego kłapnie to daje spokój. Jak jakiś się na niego drze - merda ogonem, piszczy i odchodzi. Więc wszelkie ataki moich kundli nie robią na nim wrażenia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huihu
moze napisz taki post tez na ogolnym i na vitalii w dziale pogaduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosę lecz niestety
przygarnąc nie mogę. Mam sunię zazdrośnicę,po przejściach,też przygarniętą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie być musi
zaraz tu wpadnie ewa 33 i cię zbeszta że dałaś psu nadzieję więc masz go zostawić u siebie. a tak serio fajniutki ale ja mam już 2+ kota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było na ogólnym, ale mi przenieśli tutaj... Ciekawe, czy jamnik się zalicza do gotowania, domu czy ogrodu? Chyba tego pierwszego :D pozytywnie być musi - a niech wpada ;) wytłumaczę jej, że całe ogólnopolskie akcje szukania psom domu polegają na "dawaniu nadziei" w domach tymczasowych i znajdowaniu nowych właścicieli. Miejsce się zwalnia, kolejna bida z ulicy/schroniska jest odkarmiana i poznawana w takim tymczasowym domu, żeby potem móc znaleźć odpowiedni dom. Często psy brane z ulicy mają swoje za uszami, więc w domu tymczasowym są poznawane i wiadomo, że np. nie lubią dzieci, więc szuka się im domu u emerytów i tak dalej. Dzięki za zainteresowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ;) http://www.dogomania.pl/threads/185782-M%C5%82odziutki-prawiejamnik-podr%C3%B3%C5%BCnik-szuka-DS-Strzelce-Opolskie! Tak długo jak ludzie myślą, że zwierzęta nie czują, zwierzęta muszą czuć, że ludzie nie myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie wiem co się dzieje z wysyłaniem postów, wkleja mi się stopka sama ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups,
Młody nadal szuka domu. To pies-cudo, grzeczny, kochany, zostaje sam w domu, świetnie chodzi na smyczy, spuszczony trzyma się nogi i W OGÓLE nie ucieka, niesamowity jest. Komu ślicznotę, komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam kropkę z przecinkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×