Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

summerNight

Gorączka piątkowej nocy... ;)

Polecane posty

Gość ja właśnie pastwie się
nad twoim zdjęciem :classic_cool: szczegółów nie zdradze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja właśnie pastwie się
wale konia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Dziesiec-medali-dla-wodki-Luksusowa,wid,12266817,wiadomosc.html?ticaid=1a34d Wódka Luksusowa jako jedyna polska wódka w historii zdobyła 10. złoty medal z rzędu w prestiżowym międzynarodowym konkursie jakości Monde Selection w Brukseli. Z okazji tego zwycięstwa jury uhonorowało wódkę Luksusowa wyjątkowym wyróżnieniem 'The Crystal Prestige Trophy', przyznawanym przez kapitułę konkursu markom i firmom, które przez 10 kolejnych lat otrzymywały złoty, srebrny lub brązowy medal w swojej kategorii. Luksusowa co rok sięgała po złoto. przeczytaj sobie :classic_cool: naprawdę polecam, rewelacyjna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam, wolę Finlandię ;) nie ma po niej kaca :D ale nudy... nawet internet zaczyna mnie już nudzić. Czemu to wódki poszukujesz nocną porą ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielacie widzę zdanie :D hehe. jakiś kretyn albo kretynka zdjęcie mi podkradł ... co udzie mają w głowach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finladia i absolut, to marka... ale wódeczka Luksusowa kosztuje 19zł. za pół litra :) i uwierzcie, niczego jej nie brakuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×