Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Radymilos

Czy utrzymywac kontakt?

Polecane posty

Roztalem sie z moja narzeczona,ona mial dziecko z poprzedniego zwiazku Mala nigdy nie znala ojca ja bylem jej Tata.I teraz nie wiem czy utrzymywac z Mala M.kontakt czy lepiej jej nie mieszac. Rozstalismy sie poniewaz odkrylem jej romans ktory trwal 7 miesiecy,z zonatym policjantem ktorego zona byla w ciazy,rostalismy sie 4 miesiace przed naszym slubem.I teraz nie wiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowko filmowe
utrzymuj. Małej teraz namieszasz..jak ją zostawisz. Poczuje się odtrącona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyota24
mysle ze to nie tylko twoja decyzja. co na to ta "zdradziecka dziwka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ta mala ma lat
? ja bym olala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ma 5 lat, a co z ta Pania to ma bardzo zmienne zdanie.Postraszyla mnie policja, bo ten facet co sie z nim spotykala to oczywscie zonaty policjant(ktorego zona przez ten okres byla w ciazy).Ale mi chodzi o dobro Malej M. rozmawialem z Mala to powiedziala ze teskni za mna.Nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuję się wypalona
rozumiem że związałeś się emocjonalnie z małą to boli, ale chyba lepiej bedzie jak znikniesz z jej życia,małe dzieci dość szybko adoptują nowe sytuację,będzie tak że z czasem cię zapomni ,jak bedziesz utrzymywał kontakt wraz z dorastaniem będzie coraz gorzej,może poczuć się odrzucone,co będzie skutkowało w dorosłym zyciu, pomysl nad tym,poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba lepiej teraz niż pózniej bo to moze wpłynąc wtedy bardziej. Co do niej wiesz czemu postraszyła CIę? to była forma zdenerwowania po tym jak ją odrzuciłeś, czy forma szantażu mająca poskutkować byś się niby opamiętał i wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×