Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość golab

Jestem idiotą. Proszę o opinię

Polecane posty

Gość golab

Hej nazywam się Mateusz. Kilka dni temu kłóciłem się z moją kobietką przez Skype. Próbowałem jej cos powiedzieć na co ona ciągle mi przerywała powtarzając jedne słowo. Niestety nie skutkowało nic żeby ją uciszyc. Nawet "zamknij się". W końcu żeby sie uciszyła na chwile wpadlem na arcy debilny pomysł i powiedziałem "ucisz sie szmato". wiem ze popełniłem ogromny bład i zdałem sobie z tego sprawe już chwile potem. Ale było za późno i ona juz nie chciała słuchac przeprosin. Kolejne dni poświeciłem na błaganie jej o przebaczenie. Postanowiłem ze nie przestane walczyc puki jej nie odzyskam. Wyznaczyła mi po długich błaganiach okres próby. Jestem bardzo wdzieczny i wiem ze nic juz takiego sie nie powtórzy z mojej strony. Nie ma miejsca na kolejne błedy. Postanowiłem sobie solennie, iż koniec potknięciami jakie miałem do tej pory a ta niezwykła kobieta mi wybaczała. Czas na zmiany. Czas dorosnąć. Możecie powiedzieć co sądzicie o mojej historii? (prosze o szczere opinie a nie nabijanie się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam to ze
wybaczyla:O ja bym tego nie zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golab
jest cudowna i bardzo ja kocham. zrobie wszystko dla niej i wiem ze to ani nic innego juz sie nie powtorzy. jestem jej wdzieczny ze byla w stanie dac mis szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym powiedziala ze to nie t
wybaczyla bo kocha,ja tez to kiedys zrobilam i co? i teraz mam za swoje,bo wyzywa mnie do dzis i jakbym tylko mogla cofnac czas,tez bylam taka glupia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golab
nie...chociaz to slowo byloby odpowiedniejsze w stosunku do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym powiedziala ze to nie t
wspolczuje jej juz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golab
mowicie tak jakbyscie w zyciu zadnego jednego bledu nie popelnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli ci na niej zalezy
no to walcz ale watpie czy cos zdzialasz,jesli jest madra to kopnie cie w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcz! walcz!
Ludzie ten kto bez winy niech pierwszy rzuci kamien. Oceniac to łatwo i radzic zeby go rzucila. Facet okazuje skruche i widac ze zalezy jemu na tej dziewczynie. Walcz chłopaku o swoja milosc i nie grzesz wiecej. Zyczę powodzenia i oby wam sie udalo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona żona
Oj nie ładnie postąpiłeś. Ale racji nie mają Ci, którzy twierdzą, że będzie to robił nadal bo to żadna reguła. Jestem w małżeństwie 23 lata. Przez te wszystkie lata w złości padło wiele przykrych słów zarówno z moich ust jak i mojego męża. Były na prawde dużo gorsze niż to co tutaj nam zaprezentowałeś a mimo to jesteśmy ze soba tyle lat i nigdy nie zamieniłabym go na kogoś innego. Nie wiem jaki jest wasz staż ale jestem pewna, ze jesli mieliście wiecej sprzeczek to rónież wiele nieprzyjemnych słów padło z jej strony i zapewne żałuje tego. Tym bardziej sądzę że powinniście się pogodzić bo słowa mówione w złości nie są odzwierciedleniem prawdziwych uczuc prawie nigdy. Szanujcie się i kochajcie a za 23 lata dacie tę samą radę komuś innemu będąc w szczęśliwym małżeństwie jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×