Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arkadyjka

Księgowość w Warszawie

Polecane posty

Gość arkadyjka

Witam wszystkich. Rozkręcam własną firmę i pomyślałam, że warto byłoby zlecić prowadzenie księgowości biuru rachunkowemu. Moja firma mieści się w Warszawie i pod uwagę biorę tylko i wyłącznie biura ulokowane w tym mieście. Zrobiłam mały rekonesans ale przyznam, że nie znam się na tych sprawach. Jedyne co mogę ocenić na pierwszy rzut to ceny. Pod tym względem zdecydowanie odpowiada mi ta firma: http://www.ckdhetman.pl/ ale jestem otwarta na wszelkie sugestie z waszej strony. Dzięki wielkie i przyjemnego weekendu życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galyba
Hej. Ceny cenami, ale też nie ma co przesadzać i wybierać najtańszej oferty bo może się okazać że to jakaś beznadzieja i nie będą wywiązywać się ze swoich podstawowych zadań. Co do tego Hetmana z twojego linka to owszem ceny księgowości jak na warszawskie warunki mają naprawdę niezłe. Co mi się jeszcze podoba to całokształt oferty - oferują nie tylko księgowość, ale też inne usługi, np. archiwizację dokumentów. Jakby co to umów się z nimi na spotkanie i wtedy podejmij decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysinka
Zawsze możesz zrobić jakieś rozeznanie wśród innych biur. A jeśli okaże sie, że ten Hetman jest najlepszy to możesz śmiało korzystać z ich usług. Z tego co widziałem na stronie to ich oferta wygląda solidnie, aha i pobawiłam sie tym kalkulatorkiem na stronie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwowara
No tak, z tego co się orientuję to Hetman ma najlepsze stawki za prowadzone działania, a przy tym zawsze ma sie świetny kontakt z biurem. Więc jak najbardziej ok. Ale zgadzam się z moją poprzedniczką - umów sie, pogadaj, zrób rekonasans i wtedy podejmij decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja współpracuję od roku z firmą Ksiegowy.pl i szczerze mogę polecić. Dużym plusem jest to, że współpracują z szeregiem doradców z dziedziny prawa, podatków czy finansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie mogę polecić Ci biuro http://www.delta.waw.pl/, od lat korzystam z ich usług i nie narzekam. Zawsze wszystko mam rozliczone na czas, nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem spod Warszawy i korzystam z usług http://www.compo-system.pl/, jakoś więcej mam spraw do załatwienia w Łodzi, jakieś dile z kontrahentami, więc przy okazji tam zawożę wszystkie faktury i papiery. I wydaje mi się, że to całkiem dobra opcja. Dwie pieczenie na jednym ogniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jeszcze współpracował z firmą Ksiegowy.pl? Szukam czegoś na już, a póki co ich oferta wydaje się najlepsza. Piszcie swoje doświadczenia z tą firmą - ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandras
Podnoszę wątek bo też szukam sprawdzonego biura rachunkowego w Warszawie. Mój teść ma firmę dekarską i chwali sobie PAOLETTO. Czy słyszeliście coś o tym biurze? Można na nich polegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż korzysta z ich usług i jest bardzo zadowolony, także mogę Ci ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam znakomitą firmę jeśli chodzi o księgowość w Warszawie. :) To http://bkliczydlo.com.pl/ , mają bardzo niskie ceny w porównaniu z innymi biurami księgowymi. Mam niewielką firmę, więc nie mam własnego księgowego i zawsze rozliczam się u nich. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Paoletto - zdecydowanie można na nich liczyć, nawet w cięższych sprawach znajda dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to numer jeden w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawidWawa
Ja jestem zadowolony z jakości obsługi i podejścia HR WORK SELECT. Nie ma problemu, żeby odebrali telefon po 17 i wszystko jest zrobione na czas, łącznie z listą płac dla moich pracowników. Polecam bezpodatku.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinaa84
Ja jestem zadowolona z biura ksiegowy.pl - konkurencyjne ceny, indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm. Szczerze mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jeszcze korzystał z usług ksiegowy.pl - zastanawiam się nad podjęciem z nimi współpracy bo w tym miesiącu kończę współprace z moim obecnym biurem rachunkowym - totalnie się nie sprawdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z Paoletto i jestem bardzo zadowolona. Potrafia dobrze doradzic i kompleksowa prowadza ksiegowosc oraz obsluge zwiazana z zatrudnianiem pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem klientką ksiegowy.pl - rzetelni, bardzo dobry kontakt, przyjazna firma, zawsze znajdują dla mnie czas. Zdecydowanie mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w Paoletto jest fajna promocja z tego co widziałam na stronie - przez pierwszy mies.dla nowych klientów 50 % ceny. Korzystał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest biuro rachunkowe Elephant finance Zdecydowanie polecam. Cenią sobie każdego klienta, nie musisz mieć milionów na koncieJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pofatygować się do Łodzi i skorzystać z usług biura http://www.biuro-duet.pl nie znam się na księgowości, ale byłam naprawdę zaskoczona poziomem obsługi klienta. Wszystko wytłumaczyli mi jak dziecku przez co mogę spać spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wolisz tego załatwić na zasadzie outsourcingu? Ja wpadłam na stronę biura www.businessmind.pl i okazało się, że poprowadzą księgowość za Ciebie i jeszcze masz we wszystko wgląd z poziomu komputera. Nie wiedziałam, że tak można dzisiaj prowadzić księgowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×