Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onde82

Porozmawiac a moze wiecej......

Polecane posty

Gość Sama mama szuka
A skad wiecie ze w watku sama mama (...) to kobiety szkalowaly autorke? Raczej wygladalo mi to na meskie wypowiedzi, ale faktycznie moze to i kobiety! Tu mozna paranoji dostac! Przykre przykre przykre. Ludzie dzis tak zagubieni... Ja nie gram pokrzywdzonej samej mamy - bo ten ojciec jest na obrazku, tylko nie chce mieszkac z nami, nie chce lozyc na dzieci (i niech nie lozy - jego sumienie) chce tylko praw - widywac dzieci i decydowac. Ale nie mam o to pretensji do nikogo - trzeba bylo z burakiem do lozka nie isc. Ot,zakochanie phii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w dzisiejszych czasach juz tak jest ze czasami lepiej jest żyć osobno niż skakać sobie do gardeł. Szkoda tylko że wszystkie Kobiety wypowiadały się złośliwie o Kobiecie z tego wątku a tak naprawdę nikt nie znal prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie Kobiety sa naiwne. Typowe ze zaraz osadzaja historie znajac tylki jedna strone. Az mi sie zle robi. Zadna glupia baba tutaj nie ma racji a od Matki tych dzieci sie odczepcie bo to nie jest wasza sprawa. Same swoje zycie poukladajcie a od mojej rodziny i meza odczepcie sie raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×