Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aguśka444

co myślicie o tym???

Polecane posty

Gość aguśka444

Spotykam się z chłopakiem od około 2 miesięcy od początku czułam, że coś jest między nami, nogi mi się uginają jak przy mnie jest... ale chciałabym żeby powili się to rozwijało a on się do mnie dobiera i dobiera i mowie żeby przestał ze nie chce ale w ogolę mnie nie słucha mówi, ze ma ochotę mnie całować i to robi.... wiec czemu to robi jak mowie, że nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka444
proszę napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
jak on sie tylko do ciebie dobiera to dobrze to nie wrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on chce Cie po prostu
"zaliczyc". albo jest tak niewyzyty seksualnie... co tez dobrze o nim nie swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo widzi ze mowisz nie a
myslisz "tak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienaturalne by bylo
gdyby sie z nia umawial i nie chcial jej bzyknac w czym wy problem widzicie? to nie o to chodzi czy on chce ja bzyknac, bo to oczywiste, problem w tym czy chce ja TYLKO bzyknac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka444
ja naprawdę na razie nie chce nie znam go praktycznie wcale ... mówił ze nigdy tak o mnie nie myślał ze chce mnie tylko przelecieć, ze tak go pociągam ze nie może się powstrzymać ale jestem pewna ze dawno tego nie robił mówi mi jeszcze żebym nie opowiadała mi takich głupot powiedział wczoraj ze chce się spotkać ze mną wieczorem nie po pracy..... a ja ze nie chce wieczorem a on ze w takim razie nie będziemy się spotkać chyba zakończę tą znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka444
i jeszcze co Wam powiem ciekawszego.... jak była taka sytacja ze już strasznie się do mnie dobierał to powiedział ze nawet gdybym chciała to nie zrobiliby tego bo trzeba się przygotować i coś jeszcze tylko nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeciez sama widzisz ze chodzi mu tylko o jedno :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka444
pisze mi ze jakby mu tylko na tym zależało do już dawno dałby sobie spokój i ze chce się ze mną spotykać bo bardzo mnie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on chce Cie po prostu
taaaaaaaa.... sranie w banie, za przeproszeniem. Facet po prostu chce Cie troche zmylic< zebys w koncu mu ulegla. Nie daj sie. Czekaj najdluzej jak to mozliwe, powiedz ze nie o to teraz Ci chodzi. Chcesz poczekac. Jesli dalej nie zrozumie to nie spotykaj sie z nim. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×