Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

littlesensitive

Pudzian zawiodles nas, kompromitacja, wstyd, hanba MMA

Polecane posty

Ja oglądałam.Było do przewidzenia ,że przegra. Jest silny ale nie ma techniki , przegrał z super doświadczonym zawodnikiem. Ale na pewno mnie nie zawiódł!Doszedł daleko, swoją ciężką pracą. a Polacy jak to oni - jakby wygrał zapewne został by bohaterem narodowym , a że przegrał (nie ważne ,że zaczyna przygodę a mma ) to trzeba go zgnoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
miał odwagę, że wystąpił, a wy to świnie jesteście i jak chorągiewki na wietrze. W sporcie wygrana nie jest pewna, a tamten był doświadczonym bywalcem... Węic to żaden wsytd przegrać a takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicho baby
A co wy tutaj o MMA roprawiacie? Uciekać tipsy lepić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z czym do ludzi, no prosze was, rok niech sobie potrenuje, cwiczy jakies sztuki walki, technike niech panuje, grapling jakis albo zapasy :O krytykuje, kiedy nalezy sie krytyka, a chwale, kiedy nalezy sie pochwala, tyle moim zdaniem bez sensu, ze podjal sie w ogole tej walki, z gory bylo wiadomo, ze przegra :O kwestia tylko - w ktorej rundzie cicho baby nie mam tipsow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to cienias jest
wstyd na caly swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się z Tobą nie zgadzam, uważam że Pudzian ma szansę się rozwinąć jak tylko poprawi technikę i kondycję, to dobry zawodnik i pozytywny człowiek, nie miał szans z kimś kto miał tyle walk na swoim koncie, najbardziej podobała mi się walka poprzedzająca Roxy i Larosy to był dopiero pokaz technik, a w Pudziana wierzę jestem Polką i mu kibicuję, czemu niektórzy tylko wspierają kogoś jak wygrywa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaczął ,że tak powiem z "górnej" półki, ale na pewno nie jednego zawodnika z MMA by rozpierdolił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicho baby
No nie, w ogóle co to za sport to całe MMA? Tylko Siostrze może się podobać jak dwóch golasów się obściskuje, bo niby ostra z nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicho baby
"Sport jak sport" Ostra Siostro, jaki sport, jak tam nie ma żadnych zasad? Każda dyscyplina ma jasno określone zasady, a tutaj nie ma, więc jednak nie sport. Żeby nie Pudzian to w ogóle mało kto by o tym słyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Przecież trenował długo karate, zanim w ogóle zaczął karierę siłacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma żadnych zasad? to Ty chyba nie wiesz na czym to polega, widziałeś chociaż 1 walkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×