Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mmmmitka

Pomocy!!!!! Wrastają mi paznokcie!

Polecane posty

Z paznokciami wrastającymi samemu jest bardzo ciężko sobie poradzić. Ja na początku próbowałam walczyć sama, ale niestety pojawił się stan zapalny, aż zaczęłam obcinać je na okrągło. Było już naprawdę fatalnie i udałam się do Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp w Warszawie. Tam została mi założona tamponada, która pięknie wyprowadziła moje paznokcie. Nie ma już żadnego stanu zapalnego, paznokcie nie wrastają. Baaaaardzo polecam! Świetne miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne domowe sposoby , można sobie zaszkodzić. Jak cos mi sie dzieje ze stopami odwiedzam gabinet podologiczny u nas w Warszawie Gabinet zDrowej stopy i pania Joanne Kowalewską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocz stopy w soli z morza martwego z oleje konopnym i mentholem  frmy Palacio przez około15-20 minut, raz dziennie. Gorąca woda zmiękczy skórę wokół paznokcia, a sól iolej konopny pomoże redukować obrzęk i zwalczyć ewentualny stan zapalny Próbuj przy tym jak trochę skórki namiękną delikatnie je odchylać.  Natępnie smaruj płynem zmiękczający na wrastające paznokcie  firmy Editt - tak dosłownie się on nazywa  . Kupiłam  szystko w Konopnej Farmacji w Poznaniu ale jak Ci nie po drodze mają sklep online.   Wizyty u chirurga nie polecam póki co, spróbuj tą metodą, rwanie paznokcia to ostateczność. I cholernie boli.
Wiem, bo synkowi wrastały paznokcie właśnie u dużych paluszków przy nóżkach, byłam z nim u chirurga oraz u kosmetyczki. Chirurg polecił to co napisałam wyżej. Natomiast kosmetyczki zakładają takie klamerki na paznokcie, które służą ich podniesieniu, to też pomaga, synkowi taką klamerkę założyliśmy, ona się zrasta z paznokciem albo odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×