Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

antiochia26

dlaczego na portalach randkowych faceci nie wklejaja zdjecia!!!

Polecane posty

porazka normalnie, przeciez to logiczne ze szuka sie faceta a zdjecie pomaga!!! a tu klikam i klikam i brak zdjecia porazka echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to portal dla niewidomych? ;) ja mam swoje zdj na portalu, nawet poświęciłem parę minut i napisałem opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wklejają ale pewnie piszą, malując przed czytającym iż oto Adonis z Einsteinem w jednym zstąpił z nieba i ten właśnie profil założył. A okazuje się że słowa w parze nie idą z widokami. Oni to wiedzą - jak ważny jest "image" więc wolą swoich szans nie przekreślać licząc że jakaś biedna duszyczka zwabi się na ich "wnętrze". Generalnie profil bez zdjęcia daje do zrozumienia (zwłaszcza w miejscu gdzie fotograficzna prezencja jest jedna z najważniejszych opcji) że posiadacz ma coś do ukrycia i dobrze o tym wie. A jednocześnie żywi płonne nadzieje że ma jakiekolwiek szanse w tym tłumie wymuskanych i wyszczekanych chłopaczków (z drugiej strony kobiet to tez się tyczy, lecz one posiadają więcej odwagi w tej materii) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzają czy dla was faktycznie najwazniejszy jest charakter, jak widac cos nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livre_
Pewnie kaszaloty to i boją sie wstawić fotkę,choć sami tak chętnie oceniają zdjęcia babeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie rozumiem
po co maja wklejac te foty? przeciez dla was i tak liczy sie tylko charakter i wnętrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona akacja
Do proste. Kobiety przecież uważają, że nie wygląd mężczyzny jest najważniejszy. Dlatego nie wklejają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam takie zdanie
jestem kobietą, i wcale nie widzę nic w tym że faceci nie umieszczaja swojej fotki, ci którzy nie szukają przygód tylko naprawdę liczą na szcęście odnalezienia swojej połowy nie zwracaja uwagi na wygląd tylko wnętrze, wiem...bo sama tak zrobiłam ale ten którego poznałam własnie nabral mnie na to a wygladałam przy nim jak miss świata, nie rozumiem tylko dlaczego to robią, jest tyle chetnych dziewczyn do rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurde, co za głupie pretensje! Większość facetów zdjęć nie wkleja, bo cenią sobie dyskrecję i nie chcą, by ich żony czy dziewczyny ich namierzyły tam! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×