Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lotunia

Kredyt konsolidacyjny. Bardzo prosze o pomoc

Polecane posty

Witam serdecznie nie wiem gdzie moge sie poradzic odnosnie zaciagniecia kredytu konsolidacyjnego. Kazdy bank reklamuje sie z jak najlepszej strony, robi super reklame, jednak sami wiemy, ze zycie jest zupelnie inne i pozniej wyglada to inaczej. Moje pytanie, a raczej prosba, brzmi w jakim banku najkorzystniej jest zaciagnac kredyt konsolidacyjny. Bardzo prosze was o rade o opinie, czy ktos moze zaciagal taki kredyt jesli tak to w jakim banku. Z gory bardzo dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habza Finanse
Wszelkie informacje dotyczące ofert na kredyty konsolidacyjne oraz możliwości ich zaciągnięcia można uzyskać u doradcy kredytowego. Usługi dotyczące porównania kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych a także pożyczek hipotecznych, są bezpłatne. Doradca otrzymuje część prowizji, która i tak byłaby pobrana w banku. Jeżeli ktoś jest zainteresowany - zapraszam serdecznie. www.doradcafinansowy.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habza Finanse
aktualna oferta: https://www.habza.com.pl Specjalizacja: spłata chwilówek, kredyt konsolidacyjny, kredyty firmowe i kredyty hipoteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę narzekać na N-Kredyt, bo to oni mi pomogli z konsolidacją. Teraz tych kredytów łączących zobowiązania jest dużo, trudno coś samemu sobie wybrać bez znajomości detali i wszystkich mechanizmów dlatego się na pośrednika zdałem. Kontakt do biura jest na n-kredyt.pl i tam też mają opcję z doradcą online, można sobie z domu o wszystko podpytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastek
Sposobem na wyjście z trudnej sytuacji finansowej są kredyty konsolidacyjne. Bank Raiffeisen ma nawet taki że jego połowę można przeznaczyć na dowolny cel. Rozliczasz się z wierzycielami i jeszcze coś w kieszeni zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Nie pamiętam kiedy ale niedawno Raiffeisen został przejęty przez BGŻ i teraz niestety widzą chwilówki.

Firma Habza finanse zajmowała się moją sprawą ale jedyne co zrobili to kazali mi pobrać bik i wysłali umowę na 20% prowizji.

Potem kontakt z przemiłym panem się urwał.

Ostatecznie dostałam pożyczkę w banku spółdzielczym więc chyba nie widzą chwilówek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie na pewno trudniej, aczkolwiek nie zaszkodzi się dopytać. Na pewno jest łatwiej kiedy masz stabilniejsze zatrudnienie na umowę o pracę (dla banku chodzi tutaj o regularnie wpływające dochody). Liczy się jednak

Twój bik

To czy nie jesteś w krd

Jaka była Twoja historia kredytowa i czy regularnie spłacałaś kredyty

Jak również ile masz zobowiązań, na jaką kwotę chcesz uzyskać kredyt konsolidacyjny jak rownież na jak długi okres

Najlepiej jest porównać sobie oferty poszczególnych banków, niemniej całkiem dobre warunki oferuje obecnie Getin Bank:  https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-konsolidacyjny.html Szczegóły opisane są na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×