Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Ewangeliczny Siewca

O Epoko!!!

Polecane posty

Czy wy si臋 ju偶 Boga nie boicie. Nawet nie zdajecie sobie sprawy w jakich ciemno艣ciach 偶yjecie. Czy wy w og贸le zastanawiali艣cie si臋 jaki jest sens waszego 偶ycia. Czy wy zdajecie sobie spraw臋 偶e to co dzisiaj si臋 wyprawia to Sodoma, Gomora i ca艂y 艣wiat przed potopem takich rzeczy nie widzia艂. Czy za nic macie przykazania naszego Boga mi艂o艣ci, naszego Stw贸rcy, Pana kt贸ry zbawia ludzi dobrej woli tych co 偶yj膮 wg Jego przykaza艅. Wzywacie Jego 艢wi臋te Imi臋 w waszych k艂贸tniach, przeklinacie si臋 w Imi臋 Jego. Nie potraficie uszanowa膰 jedynego dnia 艣wi臋tego, aby nie zarabia膰 na wasze dobra materialne, kt贸re przemin膮, w proch si臋 obr贸c膮. Jak Pan wasz odpocz膮艂 po sze艣ciu dniach tak i wy odpoczywajcie. ZABIJACIE siebie nawzajem wasz膮 nienawi艣ci膮, zabijacie - utrudniaj膮c innym "aby tylko nie by艂 lepszy ode mnie", ZABIJACIE W艁ASNE DZIECI W W W艁ASNYM 艁ONIE, bo wam termin nie pasuje, bo co ludzie powiedz膮, bo to nie ten. Czy naprawde my艣licie 偶e ujdzie wam to na sucho zabi膰 w艂asne dziecko, zabi膰 偶ycie. Cudzo艂o偶ycie! Jest napisane: " NIE CUDZO艁脫呕!" Czy za nic macie to przykazanie, kt贸re doprowadza do z艂a, do rozpad贸w ma艂偶e艅stw po艂膮czonych nierozerwaln膮 wi臋zi膮 przez Najwy偶szego, d do cierpie艅 dzieci kt贸re nie mog膮 by膰 wychowywane w prawdziwej rodzinie z Matk膮 i Ojcem. Wasze cudzo艂贸stwa, rozpusty prowadz膮 do aborcji, do tak haniebnych czyn贸w. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile z艂a jest przez wasze nie rozumienie przykaza艅, lekcewa偶enie ich. Jest napisane "nie b臋dziesz krad艂!" czy je艣li kto my艣li "jestem dobry bo nie ukrad艂em" albo "nie zabi艂em to ju偶 ju偶 ma 偶ycie wieczne? Czy zastanawiali艣cie si臋 ile razy ukrad艂e艣 komu艣 reputacje, ile razy poprzez swoje plotkarstwo, bezmy艣ln膮 paplanine ukrad艂e艣 bli藕niemu swojemu jego dobr膮 opinie. Ile razy sk艂ama艂e艣 przeciw bli藕niemu swemu, dla swoich korzy艣ci materialnych? Przez swoj膮 chciwo艣膰 i po偶膮danie 艣wiata doprowadzacie do rozwod贸w, do grabienia maj膮tk贸w kt贸ry nie nale偶y do was. Czy przykazanie takie "B臋dziesz mi艂owa艂 bli藕niego swego jak siebie samego, nie b臋dziesz szuka艂 pomsty na bli藕nim swoim" ma dla was jeszcze jakiekolwiek znaczenie. Ile to razy przechodzicie ko艂o bezdomnych, kt贸rzy tak bardzo potrzebuj膮 waszej pomocy, ile to razy w ko艣ciele m贸wicie sobie "Pok贸j nam wszystkim" a po wyj艣ciu zabiliby艣cie brata swojego. Nazywacie si臋 katolikami, chrze艣cijanami, a czy kto艣 z was kt贸ry si臋 tak zwie mi艂uje nieprzyjaci贸艂 swoich, przechodzi oboj臋tnie ko艂o bezdomnego, odpowiada mi艂o艣ci膮 na z艂o, m贸wicie "O Jezu" a nie bierzecie krzy偶a swego, chcecie by膰 w艂adcami, chcecie by wam s艂u偶ono a to my mamy s艂u偶y膰 innym, "...bo nawet i Syn Cz艂owieczy nie przyszed艂 na 艣wiat aby mu s艂u偶ono tylko aby s艂u偶y膰" O modlitwie ju偶 zapomnieli艣cie, m贸wicie: "niech kap艂ani si臋 za nas modl膮" lecz oni sami potrzebuj膮 modlitwy bo sami zb艂膮dzili. Nawracajcie si臋 ludzie bo biada BIADA wam je艣li dzie艅 Pa艅ski zastanie was w grzechu, 偶a艂ujcie za grzechy, pokutujcie bo kielich sprawiedliwo艣ci ju偶 si臋 przelewa i tylko przez dusze cierpi膮ce tu na ziemi ofiarowane Panu i przez Jego 艂ask臋 i lito艣膰 dzie艅 zag艂ady tego 艣wiata jest przed艂u偶any. Jest napisane: "Otworze czelu艣膰 i dusi膰 b臋d膮 si臋 swoimi grzechami" "a ateusze b臋d膮 b艂aga膰 aby w ko艅cu z ciemno艣ci zaja艣nia艂 blask Pana i stanie si臋 tak dopiero wtedy gdy uwierz膮 w Niego lecz wtedy b臋dzie ju偶 zap贸藕no." Oka偶cie skruche, pro艣cie o wybaczanie, nie 偶ywcie urazy, wybaczajcie innym, nieprzyjacio艂om swoim a b臋dzie wam wybaczone bo B贸g jest Bogiem mi艂o艣ci i ka偶dy kto uzna swoje grzechy przed nim, oka偶e skruch臋, szczery 偶al za grzechy i b臋dzi臋 szed艂 przez reszt臋 swojego 偶ycia wyrzekaj膮c si臋 wszelkiego z艂a, b臋dzi臋 przestrzega艂 wszystkich tych 10 przykaza艅 i dw贸ch najwa偶niejszych na kt贸rych opiera si臋 ca艂e Bo偶e Prawo, naznaczy sobie pokute b臋dzie mu odpuszczone i zbawiony b臋dzie. Wierzcie w si艂y z艂a, wierzcie ojca k艂amstwa szatana, kt贸ry was zwodzi, wierzcie w wieczne pot臋pienie, nie wierzcie w tzw."new age" (ka偶dy zbawiony) Wierzcie W Chrystusa i Jego zapomniane nauki, wierzcie w to 偶e dzi臋ki waszemu nawr贸ceniu, 偶alu za grzechy Drogocenna Krew Chrystusa zmyje wasze winy, zdajcie sobie sprawe 偶e ka偶dym waszym grzechem dobijacie gw贸藕d藕 do krzyrza Chrystusowego. Jezus cierpia艂 za ka偶dego z was indywidualnie, cierpia艂 straszne m臋ki aby zmy膰 wasze winy je艣li narodzicie si臋 na nowo a wy jak Mu si臋 odwdzi臋czacie, czy dajecie co艣 od siebie, co艣 po艣wi臋cacie si臋 dla innych waszymi wysi艂kami, waszymi dobrami. Niech ka偶dy odpowie sobie sam. M贸dlcie si臋 do Boga o nawr贸cenie, o 艂ask臋, o now膮 drog臋 do Kr贸lestwa Niebieskiego "Jak偶e w膮ska jest droga do KR贸lestwa Niebieskiego, a jak szeroka to wiecznego pot臋pienia" Uczcie si臋 mi艂owa膰 nieprzyjaci贸艂 swoich, nie b臋dzie ju偶 w was nienawi艣ci, tylko 偶al do tych braci waszych, 偶e tak z艂膮 drog臋 obrali drog臋 z艂a do zatracenia wiecznego. M贸dlcie si臋 za nich wybaczajcie, odpowiadajcie mi艂o艣ci膮 bo mi艂o艣膰 rodzi mi艂o艣膰, z艂o rodzi z艂o. "Gdyby艣cie ludzie wiedzieli jakie dobra nam PAN nasz B贸g przygotowa艂 w niebie ten 艣wiat nie ujrza艂 by wi臋cej grzechu. POK脫J WAM LUDZIE B艁OGOS艁AWIE WAS I KOCHAM! "Kochajcie nieprzyjaci贸艂 swoich" "Czy艅cie mi艂osierdzie to i mi艂osierdzia dost膮picie" "Kto z was chcia艂by by by膰 pierwszy niech b臋dzie s艂ug膮 waszym" "Cokolwiek uczynili艣cie jednemu z braci Moich najmniejszych Mnie uczynili艣cie" "Kto chce zachowa膰 偶ycie tu na Ziemi, straci je a kto po艣wi臋ci 偶ycie swoje dla Jezusa b臋dzie 偶y艂 na wieki" Czytajcie proroka naszych czas贸w, odpowiedzi na wasze pytania znajdziecie w w tych or臋dziach: http://www.voxdomini.com.pl/stow/pl.html

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ggggggqggggg prawdziwe
Bardzo dobrze piszesz Siewco... podpisuje si臋 pod tym co piszesz. Teraz jeszcze ca艂a Europa p贸jdzie si臋 klonowa膰 - takie z nich geniusze, wiesz. Bo ju偶 wiedz膮 wszystko na ka偶dy temat tylko czemu se dzieci nie umiej膮 zrobi膰 normalnie to ju偶 nie wiedz膮. Bo s膮 tacy genialni, 偶e ich wcale nie musz膮 mie膰. No ale takie 偶ycie , nie wszyscy s膮 mo偶e zaraz najgorsi, ale uwa偶am, 偶e Zach贸d jest szalony r贸wno. Tyle my艣l臋. I 偶e gdyby nie to, 偶e licz膮 sie z USA to nie wiem - 60 lat po krematoriach znowu by otwarli stare piece i wrzucali tam buntownik贸w. A tak si臋 musz膮 zachowywa膰 jak chc膮 tam wjecha膰 bo tam nie wjad膮 jak znowu zrobi膮 to samo komukolwiek. I tyle :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ggggggqggggg prawdziwe
Jak nawal膮 to zostaje im najazd na USA i koniec. Bo tam wszystko jest ogrywane moralno艣ci膮 i wiar膮, a oni? Co oni sob膮 prezentuj膮? Chodz膮ce zera jak w Azji - tak uwa偶aj膮 i tyle. Co mieli z艂ego to se poprawi膮 i koniec. Troch臋 jeszcze macie czasu - spr贸buj膮 jako艣 si臋 przez Ziemi臋 艢wi臋t膮 dogada膰 bo gdyby nie atom to te偶 po nich. Policzcie se ile czasu 呕yd贸w nie by艂o, a ile istniej膮 jako niepodleg艂e pa艅stwo. A czemu偶 to ich nie by艂o? Tak si臋 cenili wysoko... :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ggggggqggggg prawdziwe
Wiecie w ko艅cu oni takich 艣wi艅stw nikomu nie robili w USA. A teraz co? Te偶 mieli piece postawi膰 i po cichu 呕yd贸w tam wpakowa膰? A tak by trzeba by艂o. I tyle :( No ale c贸z... znale藕li inne wyj艣cie. Indianie zgin臋li w walce. Nier贸wnej, ale mieli si臋 poddawa膰. Takie jest 偶ycie - racji zero. No c贸z... w wigwamach nikt w USA nie siedzi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ggggggqggggg prawdziwe
cieszcie sie , 偶e jest USA na czele 艣wiata bo jakby byli Niemcy to co? Przecie偶 ci ludzie s膮 straszni. W USA sie zastanawiaj膮 chyba sk膮d oni to maj膮 wszystko - pewnie od diab艂a, zero dzieci, wymieraj膮 kurde, niemoralni r贸wno, ale najm膮drzejsi na 艣wiecie. Ani chyba od diab艂a. No ale starsi s膮 - teraz pewnie czytaj膮 jak si臋 zacz臋li. Od wandali - to wida膰, s艂ycha膰 i czu膰. No ale sami powiedzcie - fajnie jakby Niemcy rz膮dzili 艣wiatem. Ju偶 raz rz膮dzili. No 2 razy. A tak? Przed USA nie wyskocz膮 bo ich pot臋pi膮 od razu. I dobrze bo to banda moczymord贸w niedorozwini臋tych umys艂owo jak dla mnie - jedynie ta technika im idzie dobrze i budowanie. Reszta - stado skorpion贸w :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ggggggqggggg prawdziwe
Wiecie bo oni uwa偶aj膮, 偶e oni jako bogaci powinni rz膮dzi膰 w USA , a USA im nie chce ust膮pi膰 na pewno - wiecie Senat bla bla bla no bo ich zdaniem s膮 strasznymi g艂upkami i przez nich nie umiej膮 Rosji ogra膰, a Rosja powinna by膰 lekko do ogrania - gdyby si臋 troch臋 poprawili to powinni mie膰 tam co艣 do powiedzenia ONI i USA przez nich, a s膮 tak daremni i durni, 偶e przez 呕yd贸w si臋 USA musi z ruskimi dogadywac. A powinni z Niemcami - no to powiedzcie, co te g艂膮by sob膮 prezentuj膮 poza tymi kamerami? A opr贸cz tego mieli komun臋 - no to niech w Chinach sie licz膮. I kamery i komputery i samochody, niech im pomog膮 w tych Chinach - tyle rasy. Guzik jak znam zycie - tylko ich zadek. No to wiecie jedno zagranie i po nich moim zdaniem. Bo w sumie - jak ich sp艂awi膰? I tak musz膮 postawi膰 na Chiny i po co im Niemcy. Oni powinni by膰 w Europie - w Rosji. Co oni tam robi膮 wszyscy? Banda dupk贸w uwa偶aj膮 i ich smol膮 , ale... no s膮 bogaci i musz膮 uwa偶a膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ggggggqggggg prawdziwe
No a wiecie USA to USA nie? Pasuj膮 tam cho膰by wcale. Poza tym uwa偶aj膮, 偶e Niemcy to t臋paki - normalnie urodzeni 偶o艂nierze. Rozkaz i wykona膰. Cho膰by i najecha膰 na USA. I si臋 pewnie zastanawiaj膮 czy by im si臋 uda艂o? No to musz膮 mie膰 Chiny po swojej stronie bo ich olej膮 w razie co. Tak uwa偶am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ggggggqggggg prawdziwe
Moim zdaniem w USa uwa偶aj膮, 偶e Niemcy PSCHOLOGICZNIE - druga Polska - z nikim sie nie licz膮, z niczym - swoje i do przodu z sensem lub bez. TO SAMO. No ale - jedni bogaci drudzy biedni i zalani wod膮. Tyle :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ggggggqggggg prawdziwe
Ale oni s膮 jak Rzym staro偶ytny dzi艣 dosz艂am do wniosku - Rzym Neron wypali艂 i sieodbudowali. Ale to 1 miasto i miasta si臋 pali艂y. A ci cali sie zrujnowali i odbudowali. Wiecie - teraz b臋dzie dobrze mie膰 biznes turystyczny w Niemczech bo du偶o z USA ludzi pojedzie se Niemcy poogl膮da膰 MOJE ZDANIE. To tam mie膰 kontakty i se przyjad膮 na wycieczk臋. Ale czy do Polak贸w? Mo偶e i bo Niemcy i tak k艂ami膮. I tylko rz膮dzi膰 uwa偶ac. Wszystko mo偶e by膰, ale rz膮dzi膰 najwa偶niejsze. No ale jak rz膮dz膮 to ju偶 no comments. Oczywi艣cie u siebie. Bogaci s膮 itepe, ale reszta? Polityka ich zagraniczna nie istnieje. Inne rzeczy te偶. Np pytanie - czy Niemcy rozumiej膮 s艂owo G艁脫D albo G艁ODOWANIE. Pytanie retoryczne to jest... :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ggggggqggggg prawdziwe
Ale widzieli艣cie dzi艣 w teleekspresie jak przemawia艂a El偶bieta II? Koniec plotek o rodzinach kr贸lewskich - na pewno b臋dzie wzrost ich znaczenia nie do plotek tylko jak powinno by膰 - honorowe miejsce w parlamencie i niech tez co艣 znacz膮 przynajmniej symbolicznie. I wiecie - te gazety plotkarskie. To wszystko powinno nie istnie膰. Rok 2004 - co robi膰? No oni si臋 mieli liczy膰 tak, 偶eby do Iraku nie dosz艂o - teraz by mieli czysto na Rosj臋 , mo偶e mogliby ich Araby poprze膰 wiecie - a oni kurde wzi臋li i poprali IDIOT臉 Z IRLANDII. I co teraz? :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ggggggqggggg prawdziwe
A nie wiem w kt贸rym roku by艂 Irak - w kt贸rym艣 tam by艂. Niemcy to Niemcy, ale Hiszpania powinna mie膰 rodzin臋 kr贸lewsk膮 czy tam inne kraje, gdzie jest to wa偶ne. Nawet Szwecja - a ta jest przeciw Polsce uwa偶am. I tyle :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ggggggqggggg prawdziwe
Wiecie - ale tak mia艂o byc bo teraz by terrorystami w ruskich i pif paf - musieliby sie podda膰. A tak? Siedz膮 w tym iraku jak g艂upki i co dalej? poprosz臋 nast臋pny film o Iraku...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czemu to takie d艂ugie? skr贸ci膰 nie mo偶na?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Robotnik majowy
dzisiaj bachleda by艂a w Gdansku na festiwalu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
chyba musisz zacz膮膰 pisa膰 ksi膮zki z jakimi艣 swoimi refleksjami czy co艣 :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×