Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmato dziwne

rozwód

Polecane posty

Gość hmmmato dziwne

Witam. Mam pytanie do rozwiedzionych lub rozwodzących się właśnie..:) Złożyłam pozew o rozwód bez orzekania o winie i mój mąż dostał wezwanie ale nie otrzymał pozwu.. ja składałam w trzech egzemplarzach i zastanawiam się dlaczego jemu nie przysłali skoro jest coś takiego jak odpowiedz na pozew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmato dziwne
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam bez orzekania o winie i nie dostałam żadnego pozwu z prośbą o odpowieź, tylko wezwanie na rozprawę od razu byc może tylko wtedy trzeba odpowiadać, jak jest wniosek o orzeczenie winy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tej sytuacji
złóż na piśmie zapytanie do sądu a nie pytaj na forum opanowanym przez dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmato dziwne
pytam z ciekawości a jakbym złożyła pismo do sądu to bym opózniła sprawe... Ewa,33 dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja złożyłam pozew..........i też nie otrzymał, bo chciałam orzekać o wspólnej winie..........MINĘŁO 5 lat i znów jestesmy razem....................................przemyśl ten krok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmato dziwne
ENI_35 byłam z nim 16 lat a przez ostatnie 10 dojrzewałam do tej decyzji... myślę, ba nawet jestem pewna że to przemyślana decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy rozwodzie bez orzekania o winie pozew nie ma znaczenia.Bedziesz miala jedna sprawe tzw. pojednawcza.Na drugiej dostaniesz rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż składał, bez orzekania, a ona otrzymała pisemko... tzn. że sąd z góry faworyzuje kobietę, by sprawdzić co ma do powiedzenia w temacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet składał bez orzekania i jego eks do stała od razu wezwanie na sprawę a, no i pojednawczej to juz od dawna nie ma, sąd może skierować na mediacje, ale to jest co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmato dziwne
no i już po sprawie :) skończyło się na jednej choć bałam się że się przeciągnie bo mamy wspólne dzieci.no ale udało się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluję i życzę szczęścia na nowej jasnej drodze życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×