Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIECIERPLIWA NA MAXA

cHCĘ BYĆ W CIĄZY NIE UDAJE MI SIĘ DLACEZGO

Polecane posty

Gość NIECIERPLIWA NA MAXA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
A jak długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może za bardzo chcesz być w ciąży sama doskonale wiem że czasami głowa blokuje bo za bardzo się staramy i za bardzo myślimy o dziecku. Mnie się udało w momencie gdy przestałam o tym myśleć i z tego co wiem w wielu przypadkach tak właśnie jest. Tak więc głowa do góry i ciesz się życiem i intymnością z partnerem a dzidzia prędziej czy później będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIECIERPLIWA NA MAXA
STARAM SIE JUZ 2 CYKL,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opinia...
Hahahahahaha:) 2 cykl starań i już panika??? LOL.. A zaledwie 30% par kochających się WE WŁAŚCIWE dni zachodzi w ciążę w PIERWSZYCH 3 CYKLACH. 60% par - w pierwszych 6 miesiącach, a 80%, czy 90% - w pierwszym roku starań. Tak więc odpuść sobie starania, bo nerwami sama sobie blokujesz możliwość zajścia w ciążę. Bo nie od dziś wiadomo, że stres może zblokować owulację, bądź totalnie rozregulować cykl... No i wtedy dopiero będziesz się stresowała latając po lekarzach, którzy Ci będą mówić, że wszystko jest ok, a Ty nie będziesz mogła zajść w ciążę. Zajdziesz w ciążę wtedy, kiedy sobie odpuścisz i kiedy 'dzidzia' uzna, że jesteś przygotowana .. głównie psychicznie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndbhnghn
Ja myślałam że ty tu o miesiącach albo latach...phi... 2 miesiące i tragedia... co ty powiesz jak przyjdzie ci się starać 7 lat, po pierwszym roku będziesz już dyndać na drzewie z takim nastawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIECIERPLIWA NA MAXA
mam juz synka co ma 6 miesiecy ale chce miec szybko drugie i nie udaje sie teraz bede miala 3 okres po porodzie a mowi sie ze po porpodzie kobieta jest najbardziej plodna dlatego sie niepokoje ze nie zaszlam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Nie żartuj kobieto. To nie sa problemy z zajściem w ciążę. Nie zawsze można mieć coś tak szybko, jakby się chciało. Ja sobie zaplanowałam w zeszłym roku, że urodzę dziecko między marcem a sierpniem tego roku. Wreszcie jestem w ciążę, termin mam na grudzień. I jestem przeszczęśliwa, że się udało. Widocznie tak miało być. Wyluzuj się i ciesz się seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana 2 cykle to jest nic. wbrew pozorom nie jest tak łatwo zajść w ciąże ja się starałam 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna405
witam, przez 4 lata po urodzeniu pierwszego dziecka brałam tabletki antykoncepcyjne MICROGYNON , odstawiłam je jakieś 9 miesięcy temu. Na początku przez 3 miesiące miałam nie regularny okres a a teraz co 32 dni. Bardzo chćę mieć dziecko kochałam się w dni płodne...i teraz nie mam okresy już 6 dni zrobiłam 3 testy i nic,mam im wierzyć,mogę być jeszcze w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna405
czy po tych tabletkach mogę tak szybko nie zajść w ciąże,dodam że mam tarczyce którą lecze i z nią jest oki...słyszałam że prolaktyna taki hormon , jak jest wysoka to uniemożliwa zajście w ciąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa jak dopiero urodziaś to na pewno lekarz ci wspominał że organizm po ciąży powinien się zregenerować , tak to prawda że można szybciej zajść w ciążę.ale jest to obciążenie dla organizmu ,poczekaj troszkę daj swojemu ciało dojść po takiej burzy hormonalnej., niecirpliwisz się bo starasz się 2 cykl a co aj miałam powiedzieć jak ja się starałam najpierw 3 lata pozniej 5 lat.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniak74
Ja starałam się rok, i przestałam ,dałam na luz, teraz jestem w 6 tygodniu:) Ty też daj na luz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusienieczka
ja się próbowałam 2 lata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikax
Ja już 7 cykl i nic.....Chyba trzeba pomyśleć o wizycie u lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×