Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość funduszalior

jakie dodatki do bialej lazienki

Polecane posty

Gość funduszalior

Musze kupic rolete (musi byc jasny odcien zeby przepuszczala swiatlo) reczniki, dywanik i dozownik na mydlo itp.) Pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, co lubisz, ja mam biala lazienke, glazura jest z dodatkiem różu. Kosz, szczotka do kibelka, jest rozowa, dywaniki bordo z rozem. R eczniki mam różne, bordowe i różowe, a mydelniczke akurat biala. Zasłonki też bordowe. Wszytko fajnie sie komponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funduszalior
myslslam o lawendowym lub rozowym (ciemnym) wlasnie, tylko ta roleta mnie martwi bo musi byc jasny odcien, a nie chce mieszac. Zalezy mi na tym aby wszystkie dodatki mialy jak najbardziej zbliozy do siebie odcien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie jasny lawendowy to łazienka ślicznie wyjdzie :) roletka lawendowa dodatki lawendowe z jasna zielenią ,ale taką fajną budzącą do życia świeżą zielenią ,jak wiosenne liście na drzewach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam napisac, ze w tym wypadku biala roleta, ale nie wiem czy takie sa. Ale pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam na kontrasty! Roletę bierz białą jak ma przepuszczać światło a resztę w czerni i bieli. Będzie odjazdowy efekt. Kuchnię tez bym tak chętnie urządziła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funduszalior
Mazda81 brzmii ciekawie, masz moze jakies fotki takich lazienek. szukalam w googlach, ale nie widze nic ciekawego. tzn, ja moge miec tylko czarny dywanik, reczniki i dozownik na mydlo itp nic wiecej dlatego nie wiem czy uzyskam fajny efekt... ps. podejrzewam ze moj chloapk na takie polaczenie sie nie zgodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki kontrast jest fajny, ale nie wiem, czy bym przyjemnie czula sie w takim pomieszczeniu. Druga sprawa, że te czarne dodatki nie sa praktyczne. Na dozowniku, czy tez mydelniczce szybko beda widoczne plamy wody i mydla. A chodniczek, tez beda widoczne wszystkie brudki, śmietki, bardziej niz na innym kolorze. Chyba, że codziennie odkurzasz i czyscisz dodatki w lazience. U mnie by sie nie sprawdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do białej łazienki zdecydowanie białe dodatki - uwierz mi każdy inny kolor wpłynie tylko w jeden sposób na jej wygląd - zmniejszy ja wizualnie. Mi tez się marzy taka łazienka więc zazdroszczę Ci że tylko taki problem masz. Więc białe dodatki (to nie musi być biel w tym samym kolorze, pójdź w brudna biel albo jej inne odcienie, świetny efekt gwarantowany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funduszalior
Dzieki za wszelkie porady. Postawie na jasny fiolet lub zołty ( najpierw zorientuje sie ktore dodatki bedzie latwiej kupic). ps. czy ktos ma jakies fotki lazienek bialo zoltych??? bede wdzieczna za wrzucenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfdfgfgfgfgf
Ja sie zgadzam z Mazdą. Jak wszystko będzie białe, wyjdzie jak w prosektorium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funduszalior
zastanawiam sie nad polaczeniem fioletu z jeszcze jedynm kolorem... Myslalam o trzech: szarosc, jednak boje sie ze bedzie zbyt smutno i zimno, http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=5.14.462.1.3.1.&pr=35807 pistacjowy amarant jaki wg Was bedzie najlepszy??? zalezy mi, aby lazienka byla elegancka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazus
Możesz sobie zerknąć na tą łazienkę: http://goo.gl/yvze nieźle komponują się leciutkie złotawe dodatki - ale osobiście raczej bym tego unikała. Dobrze też wyglądają kosze z wikliny i różnego rodzaju brązowe dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś szuka pomysłów na fajne dodatki i aranżację kuchni czy łazienki, to zawsze warto zajrzeć do jakiegoś dobrego sklepu z takimi rzeczami. Tam możemy trafić na coś co nas zainspiruje. Ja polecam np. wejść na myin.pl - mają tam tyle oryginalnych mebli i dodatków, że z pewnością każdy zaczerpnie jakiś ciekawy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym sklepie kupiłam znajomym komplet kieliszków do szampana na parapetówkę :-) od razu się przydały :D :D i wyglądają świetnie. Następnym razem dokupię im jeszcze kieliszki do martini :D A co do dodatków do łazienki, to też stawiałbym na jakieś kolory (czerwień, błękit albo zieleń) trudno coś doradzić nie widząc całości. Mnie się podobają takie nowoczesne łazienki. Czarny z białym i czerwonym - ale to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranna
a ja uważam ,że do białej łazienki fajnie będą wyglądać czerwone do datki,albo jakieś turkusowe,-tj,ręczniki,świece na wanne i jakieś szklane naczynia z kolorowymi kulkami czy coś takiego .ostatnio gdzies widziałam fajne naklejski na kafelki i powiem,ze nie wyglądało to jeziorańsko tylko elegancko,zależy od motywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Jeziorańsko' :D podoba mi się to określenie :D A co do dodatków do białej łazienki. Masz sporo pole do manewru, bo do białego dosłownie wszystko pasuje. Ja bym postawiła na żywe kolory. Może róż? Co sądzisz o takim świeczniku na przykład http://myin.pl/podgrzewacz-ritzenhoff-gunther-rozowe-paski,4651.html ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie się zabieram do urządzania białej łazienki i zamierzam iść w brązy, bursztyny i beże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranna
no nie wiem,ale wydaje mi się ,że biały kolor konieecznie trzeba ożywić,a beż i brąz z białym-chyba będzie troche za mdło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
moim zdaniem do białaego super pasuje brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg good luck
roz w lazience :P do bialego proponuje: zolty pomaranczowy niebieski (tradycyjnie) brazowy fioletowy grafitowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym dała miodowe dodatki
Kolor miodowo bursztynowy albo mleczny bursztynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matinee
A ja bym poszła w totalny romantyzm - wszystko na biało. Bardzo łatwo znaleźć dozowniki i inne akcesoria, to po pierwsze, po drugie nie trzeba się martwić, że coś do czegoś nie pasuje :) Do tego jeszcze zestaw świec (na zapachdomu.pl są bardzo ładne mieszanki zapachowe) i podstawki do postawienia przy wannie, wtedy klimat będzie towarzyszył nam przy każdej kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia3485
a ja mam zamiar pojsc w jasny błękit. Obecnie mam lawendowe dodatki i nie jestem zadowolona, bardzo szynko to polaczenie mi sie znudzilo. Chce teraz kupić błękitną roletę, biało-błekitne reczniki i taki dozownik. Jesli chodzi o uchwyt na papier, szczotke itp. to oczywiscie tylko chrom/metal. Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkfncnslskdkglg
Odpowiadacie na temat sprzed roku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam piękne reczniki haftowane, idealnie pasujące do pięknej łazienki;) www.recznikihaftowane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verte
Ostatnio na takie oryginalne akcesoria trafiłam w sklepie www.perfekthome.com. Tutaj większość rzeczy jest w stylu prowansalskim, więc jeśli lubisz jasne kolory i takie sielskie klimaty, to na pewno powinno coś Ci się spodobać. Mi w oko wpadł czajniczek do parzenia herbaty w wełnianym sweterku. Naprawdę świetnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja4390
Najlepiej, abyś się zdecydowała na jeden dominujący kolor. Osobiście bardzo mi się podoba zielony taki żywy. Nadaje to łazience takiej świeżości. Zobacz tutaj http://www.all-dom.pl/category/deski-sedesowe , może któryś z kolorów cię zainspiruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×