Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luki24

jak to powiedziec?

Polecane posty

czasami sie spotykamy, prawie codziennie sms...i zanmy sie juz dllllllllllugo... zakochalam sie w nim, ale nie wiem jak mu to powiedziec... myslalam zeby powiedziec mu "zakochaj sie we mnie" i tyle... nie mog juz tak dluzej... co o tym myslicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic na sile
Nic nie mozna zrobic na sile . Jakby mial sie zakochac juz dawnooo by tak bylo . Przerabane jednym slowem sa takie akcje , przyjaciel , kumpel - a chcialby sie czegos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... wlasnie nie wiem dlaczego on tak chetnie sie ze na spotyka, czy cos czuje czy tylko to lubi... chetnie bym mu powiedziala co czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile on ma lat? Myślisz że domyśla się że Ty się zakochałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic na sile
mialam kiedys takiego kumpla , na zawolanie byl, spedzalismy mnostwo czasu razem, sms codziennie etc . Trwalo to 4 lata .. dopoki nie powiedzialam mu ze chcialabym czegos wiecej :/ Kontakt sie ochlodzil , z czasem zanikl calkiem . Po prostu traktowal mnie jak swoja przyjaciolke? czlowieka z ktorym sie lubi wlasnie spedzac czas. Powiedz ale czesto i gesto sie psuja pozniej kontakty wiem po sobie i widze po znajomych - jak z jednej strony nie ma tego czegos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma 24... kiedys bylo cos miedzy nami ale chyba byliśmy wtedy zasmarkaci i nic nie wyszlo... ciagle mamy kontakt ze soba... powiedzmy ze nic mu nie powiem, ale jak sprawdzic czy on cos czuje czy to tylko przyjazn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ?....trudno radzić bo rzeczywiście nic na siłę się nie da możesz zaryzykować i powiedzieć wprost że z Twojej strony jest to już nie tylko przyjaźń a coś więcej ale musisz liczyć się z tym że facet zniknie może odsuń się od niego na jakiś czas i zobaczysz jak zareaguje czy będzie starał się utrzymać kontakt czy przyjmie na luzie fakt że nagle nie masz dla niego czasu ...jeśli to drugi to chyba sprawa będzie jasna że dla niego jest to tylko luźna nic nie znacząca znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kilka razy mielismy " przerwy" i zawsze wszystko wraca... tak bardzo chcialabym wiedziec o co w tym wszystkim chodzi, nie jestem az tak smarkata ale boje sie tego co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×