Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutny_misiek

Przedwczesny wytrysk ...

Polecane posty

Gość smutny_misiek

Witam mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Mam 19 lat i stałą partnerke. Nasze życie erotyczne nigdy nie wyglądało dobrze. Zawsze szybko konczyłem, gra wstępna trwa z 10-15 min i gdy juz chce wejśc w moją partnerke to dochodze i po zabawie. Wiadomo jak to kobieta , bedzie dobrze keidys sie wszystko unormuje, kocham cie z czasem bedzie lepiej.Wiadomo strasznie to denerwuje. Kiedys udało sie kochać nam ale trwało to góra 2-3 min. Dlaczego tak sie dzieje? Do tej pory skusiłem sie i kupiłem spray na penisa który niby wydłuza stosunek i czesciowo zapobiega przedwczesnemu wytryskowi ale niestety nic to nie dało.Po alkoholu tez jest to samo. nie wiem co mam robiić pomóżcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddvdvdvf
kochajcie sie 2 razy pod rzad. za drugim razem juz tak szybko nie dojdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiu trenuj
a zostaniesz mistrzem :)))))))) nie martw się przejdzie z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva11
kobiety moga kilka razy, wiec nie rezygnuj i do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny_misiek
Tylko żJe za drugim razem juz ciezko jest pobudzic sie do zycia i potrzeba z 30 min regeneracji :( moze udam sie do seksuologoa? albo jakies tabletki ? http://www.intymnosc.pl/product_info.php?cPath=73&products_id=740 co powiecie o tym warto? Jak przychodzi czas kiedy mamy sie kochac to normalnie mi sie odechciewa jak sobie o tym pomysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva11
30 min to nie duzo, w tym czasie mozecie sie pobawic np w masaz albo silowanie a jesli to za maly odstep wyjdzcie gdzies do klubu i po 2h wroccie do akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny_misiek
No dobrze , a może spróbować z tymi tabletkami ? Co myślicie moga pomóc ? Tego sprayu raz napryskałem za duzo i w ogóle nie chciał podjąc się do akcji heh.. bez sensnu to wszystko w ogóle nie moge patrzec na to optymistycznie bo zawsze zle sie to konczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva11
A jak chcesz to możesz ze mna spróbować... tak ci wyliżę pałkę ze nie będzie ci sie chciało tryskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrol ma racje
albo w czasie gry wstępnej zajmij się swoją kobietąporządnie, i nie daj sie jej pieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrol ma racje
petrol ma rację bo sama ma taką sytuację w domu i dlatego, że jej stary spuszcza się po pierwszym ruchu, jeszcze nigdy nie była porządnie zerżnięta. Dlatego tu siedzi cały czas i podnieca się czytaniem takich tekstów. Cieszy się, że inni też mają takie kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie rób i się nie przejmuj, wiele z nas tak ma pykaj swoją dziewczyną kilka razy pod rząd, z każdym razem będzie to trwało dłużej, a jak potrzebujesz dłuższej regeneracji, to zacznij ją całować w cytryne a póxniej zerżnij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejciu
kup sobie prezerwatywy np unimil max love i tam jest srodek znieczulajacy i pozwoli ci to na kilka minut przedluzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luigi
Ja tez mialem podobny problem i powiem wam tak. Troche trenowałem miesnie Kegla i troche to dalo - moglem z jakies 2 min. Ale jak mam tydzien przerwy, to dalej mam problem. I kiedys tak dla jaj zrobilem cos takiego: po prostu robilem trening silowy (najlepiej na gorna czesc ciala, aby krew odplynela z dolu). Zaczalem od rana co pol godziny i oczywiscie tuz przed zblizeniem. Zona mowi co ja robie chyba zwariowalem a ja dalej pakuje (ona czeka lekko wkurzona). Na koniec na minutke w zimna wode i psychika nastawiona na jak najmniejszego. Zawsze moja pala stala jak sie patrzy a tu taki maly. No i zaczynamy, ale mowie aby nie dotykala go, nie ssala (co bardzo lubi) i nie patrzyla (w koncu nie za bardzo sztywny). Ja caly czas psychicznie nastawiony na flaka. Wstep nie za dlugi 5-15 min i potem juz ostro i powiem tak: posuwalem rowno przez 30 min - ona wniebowzieta (w koncu doruchana) Oczywiscie nie stosuje tego czesto z braku czasu i wyglada to troche perfidnie, ale u mnie zadzialalo. A... dzisiaj wyjezdzamy do Spa na weekend. Jest tam silownia i zamierzamy przed ostro potrenowac (juz razem). Ciekawe jaki to przyniesie efekt, zwlaszcza u niej bo u mnie to juz opisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
taa znawcy anatomi.kegla hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli drugi raz już nie możesz to faktycznie lepiej będzie jeśli udasz się do lekarza- da Ci jakieś specyfiki i będziesz miał spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvttttt
poradnik na ten temat http://www.zlotemysli.pl/pabl ,1/publication/show/6336/Juz-nie-bede-taki-szybki.html (książka, na tej str można zdobyć sobie darmowy fragment), a jak nie to np seksuolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 68
Już nie będę taki szybki Przedwczesny wytrysk - istota problemu oraz sposoby jego likwidacji... http://zlotemysli.pl/fantastyczne ,1/publication/show/6336/juz-nie-bede-taki-szybki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 68
Już nie będę taki szybki Przedwczesny wytrysk - istota problemu oraz sposoby jego likwidacji... http://zlotemysli.pl/fantastyczne ,1/publication/show/6336/juz-nie-bede-taki-szybki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×