Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mazda81

słuchawki

Polecane posty

Szukam jakiś dobrych słuchawek, ale nie dousznych (wypadają mi). Chciałabym żeby wygłuszały i miały w miarę długi kabel. Do 200 złotych. Będę ich używać do słuchania muzyki, oglądania filmów, skype, generalnie duży wachlarz zastosowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jeśli szukasz tanich i dobrych słuchawek nausznych to może zajrzysz sobie na stronę sklepu magicznaplaneta.pl tam jest bardzo duży wybór takiego sprzętu i do tego nie drogo. ale może jeszcze powiesz, czy masz jakieś preferencje co do firmy?? Może masz jakiegoś ulubionego producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że takie sonówy powinny Cię zadowolić http://www.electro.pl/produkt-SONY_Sluchawki_Sony_MDR_XD300-20917,51.html jeśli w ogóle potrzebujesz rzeczywiście takich drogich. Te są troszkę droższe niż byś chciał, ale w markę chyba warto zainwestować. miałem kiedyś podobne, też sonki ale inny model i muzyki słuchało się bardzo dobrze. Superdźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję zajrzeć do oferty tracera. mają niedrogi sprzęt, choć nie odbiegający jakością od innych, droższych firm. no i prawie pewnym jest - dwóch stówek na porządne słuchawki wydać nie musisz, by cieszyć się nimi długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy te słuchawki są najlepsze,ale z tego co wiem, dużo osób je kupuje. Szczególnie studentów, bo tarcer ma bardzo tani sprzęt. Wydaje mi się,ze nie ma sensu kupować jakiś super słuchawek i bo tak je trzeba co jakiś czas zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się z tym, że nie trzeba kupować dobrych słuchawek. Dla melomana jakość odsłuchiwanego dźwięku jest ważna ponad wszystko. Zresztą nie trzeba być wielkim wielbicielem muzyki, żeby zauważyć różnicę w słuchaniu na słuchawkach za 300 zł a na takich za 30 zł. JA bym wolała kupić droższe i lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej cenie można już coś wybrać ale pamiętaj że rewelacyjne słuchawki do słuchania muzy kosztują nawet 500-700żł ale nie rozmawiamy tutaj o profesjonalnych. Za tą cenę czyli 200zł proponuje słuchawki z mikrofonem http://tracer.pl/Produkt/TRASLU22079/Sluchawki_TRACER_OCTOPUS_TRS_790M mają długi kabel gwarancję na 2lata i stosunkowo bardzo ładną barwę dźwięku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te sa drozsze, ale maja wieksze pasmo (wiecej dzwieku potrafia wypuscic z siebie) : http://allegro.pl/item1049153151_sluchawki_sennheiser_hd_205_hd205_etui_dla_dj.html . Tez maja 2 lata gwarancji i etui w zestawie. Dodatkowo mozna je obracac, sa wygodne :) ogolnie tej firmy produkty polecam oraz AKG. Wiekszosc typu Philips, sony, Panasonic itp. to zabawki. A taki tracer to w ogole, chinszczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
najlepsze słuchawki na pewno są firmy sennheiser, są trochę droższe od innych, ale jakościowo są nieporównywalnie lepsze..lepiej zainwestować trochę więcej i słuchać ulubionej muzyki w lepszej jakości..przynajmniej takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 200 złotych na pewno kupisz coś dobrego. Możesz też kupić coś dobrego ale tańszego. Tracer robi dobre słuchawki w przystępnej cenie, myślę, że znajdziesz coś do 130 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne słuchawkowi zakupiłem firmy tracer'a są bardzo wygodne nie cisną w czachę i prze wszystkim jest ładne brzmienie długi wygodny kable można swobodnie się w nich poruszać do tego posiadają mikrofon dzięki któremu mogę się komunikować z innymi graczami grając w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sennheisery już chyba nie są takie najlepsze. Z tego co sama zauważyłam i z tego co można poczytać na różnych forach. Ich jakość się obniżyła ostatnio, niestety, bo bardzo dobra marka była. Oprócz tamtych sonówek mogę Ci jeszcze zaproponować te panasoniki http://www.electro.pl/produkt-PANASONIC_Sluchawki_PANASONIC_RP_HT160E_K-44875,51.html są znacznie tańsze, ale dają niezłą jakość dźwięku. Do tego co napisałaś na pewno Ci wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie prezentują się słuchawki nauszne od JBL model JR300BT. Dobrze zamknięte i wygłuszone w technologi bluetooth przez co nie posiadają często uciążliwego przewodu co wpływa na komfort użytkowania. Świetnie wyglądają w kolorze blue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola3

ja mega fajne słuchawki kupiłam ostatnio na wassermanie. Super się trzymają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darko

ja od dłuższego czasu używam panasoniców i są bardzo w porządku. przejdź się do jakiegoś elektro marketu typu media expert tam ci pewnie doradzą coś z czego będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×