Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

summerNight

Co taki zastój? śpicie? :)

Polecane posty

pewnie gdybym chodziła jeszcze do LO to bylabym na wagarach, toż to grzech nie wykorzystać takiej pogody :D a z pracy sie nie ucieknie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydka pogoda? u mnie słoneczko świeci i chcetnie bym wyszla :) nawet już kawa nie pomaga na tą senność : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupot białych mew
słoneczko ładnie świeci, cieplutko i miło ale mi jakiś młot pneumatyczny w głowie dudni i pospać by się przydało , tak to jest jak się człowiek kilkanaście razy w nocy budzi :( to tak jakby wcale nie spał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się cieszę ,że świeci :) A z kawy przerzuciłam się na red bull- czasem takiego kopa daje :) Levviatan- co kombinujesz ?:) pomarańcz- budzilam sie dzis w nocy chyba z 7 razy, wiem co czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie :P ja sama zarabiam na swoje wydatki :) nie ma to jak niezależność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupot białych mew
chrapciać mi się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam jeść truskawkową jogobellę,zakupioną prrzed chwila, a tu data na wieczku- 21.05.2010 ;/ człowiek to ma zawsze szczescie.... ; / :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lwvviatan - a już zaczęlam snuć domysły,że zostałes wykorzystany przez jakąś materialistkę.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicea 111
U mnie tez piekna pogoda!!! Wlasnie sie umowilam z kolegami z pracy na piwoko :) Czym sie zajmujesz summer Night?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicea 111
Oj... kiedys sie zatrulam takim kilkudniowym lodem.. oby Ci nic nie bylo :/ moj pewnie byl poprzednio rozmrozony... bo w te daty nie bardzo wierze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summerNight -> ja nie mam nić przeciwko wykorzystywaniu mnie przez kobiety ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicea- w pośrednictwie ubezpieczeniowym pracuje :) też mam nadzieje,że nic mi nie będzie. Na piwko mówisz pędzisz?:) Levviatan- ano chyba ,że tak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×