Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajusienska 2222222

Planujemy wrócic za 5lat do PL.jak zaiwestowac pieniadze?mieszkanie w pl, ziemia

Polecane posty

Gość dswwwssaasas
KAJUSIENKA 2222222 SKORO ZARABIACIE 6 TYS FUNTÓW MIEŚIECZNIE TO PO HUJ KLIKASZ Z POLSKI I TO JESCZE MASZ PIRACKĄ WERSJĘ WINDOWSKA XP MOŻESZ MI TO WYTŁUMACZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie usmialam
ktos pomylil temat tu mialo byc o inwestycjach dogryzanie sobie kto ile zarabia i gdzie pracuje komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metropolis agencja12
kajusienko autorko zazdroszcze Wam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego zazdroscic Trzeba wziac sie w garsc i samemu cos poszukac :) Latwiej oszczedzac we dwoje na jakis cel w pojedynke juz nie jest tak kolorowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, że ciężko jest w coś pieniądze. Pytanie tylko, o jakiej kwocie mówimy. Bo to też jest chyba podstawa, jeśli mamy odpowiadać na pytanie w co watro zainwestować. A może skorzystacie z usług specjalisty, który doradzi w co byłoby najlepiej zainwestować pieniądze?? Na stronie serwisu magazyny.pl widziałam informacje o tym, że zespół ekspertów Jones Lang LaSalle może pomóc w przemyślanym inwestowaniu pieniędzy. Myślę, że samemu ciężko jest podjąć decyzję o tym, w co zainwestować pieniądze. Lepiej jest skorzystać z usług specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssicca
Nierozumiem co złego w kupnie mieszkania?? ja za 300tys, kupiłam w warszawie 43m, nowe, sliczne, na woli,pol mialam kasy , drug a czesc kredyt, mam ten kredyt na 15l, ok 800zl plus czynsz 300, wynajełam je za 2200- czynsz, kredycik sie spłaca czynsz oplacony , jescze 10l i jest 100% moje, wroce z zagranicy i mam kont, anie tułaczka po wynajmach.jak ktos niema głowy do biznesu, najlepiej kupic chate to zawsze inwestycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kont masz
Lepiej zainwestuj w słownik ortograficzny....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola wsioki.
wole miec kont:) po co mi słownik jak na łeb sie leje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope my
mieszkanie to chyba najwieksza inwestycja jako mozna zrobic,..chodz ceny za m w pl sa przerazajace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roba81
kajusienka 22222 ale ty głupoty piszesz 6tys funtów to manager banku razem z zona maja.Mieszkam w UK 4 lata i wiem jakie realia sa tutaj wiec nie pisz glupot ze razem zarabiacie 6tys. Nie wprowadzaj ludzi w bład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netmax
Inwestować pieniądze można na bardzo wiele sposobów, i nie da się jednoznacznie określić najlepszej metody dla każdego. Ale na pewno każdy "inwestor" powinien mieć bieżące rozeznanie w rynku, a to umożliwia serwis DobraLogistyka.pl który na bieżąco udostępnia mnóstwo informacji z szeroko pojętego sektora Transport Spedycja Logistyka z Polski i Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annagold
Najbezpieczniejsze i najbardziej opłacalne są fundusze inwestycyjne. Polecam Generali.. 180 lat na rynku polskim i zagranicznym. Pierwsze miejsca w rankingach KNF i Rzeczypospolitej Proszę śmiało pisać.. doradzę, pomogę mail: annagold@onet.pl podam nr tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najleepszy tekst
kajusienska 2222222 kochana smiac mi sie z ciebie chce jezeli uwazasz ze odkladac miesiecznie 3 tys to duzo .Ja z mezem mieszkamy w polsce mamy firmy i zarabiamy w nagorszym wypadku 30tys w najlepszym 50tys miesiecznie wiec 3 tys to ja wydaje na tzw."waciki" wspolczuje sytuacji ale jak widze ze jak biedaczka wozi sie ile to ona nie ma i nie odlozy to zal mi sie robi .chyba kobieto duzych pieniedzy nie widzialas ,zal mi cie ze nie potrrafisz poradzic sobie w polskich warunkach i wyjezdzasz do UK zeby wycierac im d**e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniadze najlepiej
inwestowac w ziemie lub/i mieszkania.Przez pare lat zarobicie na tym wiecej niz na jakis smiesznych lokatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaJAAAAAAAA
tak sobie wpadam co jakis czas na to forum i przewaznie nie zabieram głosu ale prosze mi nie pisac ze nie jest mozliwe zarabianie w uk po 6 tys.Jestem dentysta i mam dokladnie 6 tysiecy pf,zona tez zarabia ponad 6tys.Acha i my wracamy do PL.Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
my tez dobrze zarabiamy, i tez wracamy do PL:) na emigracji to zostaje wiadomo kto... kto nie ma czego szukac we wlasnym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wy bedziecie myc
a ty jak masz czego szukać we własnym kraju po co z niego wyjechałaś? pewnie jeszcze powiesz że to ludzie z "Polski B" zostają gdzie wszystkie Polki to kurwy a Polacy złodzieje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy prawdziwa
no coz, podszyw napisal tamto. nie da sie juz nic napisac na pomaranczowo raz:o ale w sumie troche w tym racji. ja tez wracam, ale nie twierdze, ze wszyscy ktorzy zostaja sa przegrani. kazdy ma swoje marzenia, plany, cele, przywiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
może zainwestuj w sztukę? nakupuj jakiś obrazów Anglii i sprzedaj je za ciężką kasę w Polsce.poczytaj o trendach przy inwestowaniu w sztuke w artbiznes czy innej gazecie i sprzedawaj.nawet nie wiesz ile osób kupiłoby taki obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeaulait
Vitalianka, w a&b teraz są takie "podpowiedzi" a propos inwestycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalianka
nie ma podpowiedzi w artbiznes ale informują kiedy będą odbywać się aukcję. skoro to podają to w takiej gazecie to znaczy że nie jest to jakiś chłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam wątpliwości
przywieściw zieloną wyspe pod kraków tusk już czeka na sałate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA JEST NAGA
NAJWIEKSZE NIEROBY LICZA PIENIADZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość England.pl
England.pl BEZPŁATNE PRZELEWY DO POLSKI ! - Bezpłatne przelewy dla wpłat internetowych. - Bardzo wysoki kurs funta! - Pieniądze błyskawicznie na koncie odbiorcy! - Potwierdzenie SMS-em! - Obsługa w języku polskim! - Wygodnie bez wychodzenia z domu! BEZPŁATNE PRZELEWY Z POLSKI DO W. BRYTANII ! - Po najlepszym kursie! - Błyskawicznie na koncie odbiorcy! - Powiadomienie SMS! - Na życzenie klienta bankowe potwierdzenie na wskazany e-mail. Przy większych transakcjach istnieje możliwość negocjacji kursu. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! Zarejestruj się już dziś na www.england.pl UWAGA: Jeżeli nie korzystasz z bankowości internetowej. Standardowa opłata za przelew wynosi 5 funtów niezależnie od przesyłanej kwoty. Zapraszamy do współpracy. Tel /fax 01789 267 167 Mob 07841 679 442 e-mail: transfer@england.pl GG 9443678 www.england.pl Firma England.pl Ltd jest zarejestrowana w Companies House pod numerem 6776982, w HM Revenue and Customs jako Money Services Busines pod numerem 12255373 oraz w Financial Services Authority pod numerem 524 126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujecie jako kto???
bo 3 tys funtow na reke w uk to malo kto zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwnestor
Witam, bardzo dobrym pomysłem jest zainwestowanie w Magazyny. Tak, tak. Duża liczbę ofert znajdziesz np. na http://www.jartom.pl firma pomoże Ci także w negocjacjach a także doradzi jak rozwijać ten biznes. Generalnie jeśli nic się na rynku nie zmieni to będziemy mieli duży problem z brakiem miejsc pod logistykę. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkania to przeżytek
Śmiać mi się chce jak czytam te bzdety o inwestowaniu w mieszkania. Naprawdę. Mam ciotkę,której ''wskoczyła'' piękna sumka w spadku,kupiła w 2009 roku 6 mieszkań w centrum Wrocławia. Myślała,że to jest inwestycja życia i co się okazało? Guzik z pętelką,same problemy z tego wynikły. Tyle milionów,które ona wydała,to mogła spokojnie dac sobie na zwykłe konto w banku.Z taką kwotą kazdy bank przyjmie chętnie i jeszcze daje indywidualnie negocjowane odsetki i jest się kllientem VIP,nawet w kolejce nie trzeba potem czekać.I co miesiąc spokojnie wpadają pieniążki z odsetek. A tak to ma tych 6 mieszkań i same kłopoty z ich wynajmem,bo ludzie po prostu mają mało kasy,non stop jej się zmieniają wynajmujący.Jeden miesiąc ma,za miesiąc rezygnuje i tak w kółko.Do tego ciągle ktoś jej ''demoluje'' te mieszkania,a bo to dziecka ściany pomaże,a pies zdrapie podłoge,itd.Non stop ładuje kasę w te lokale. Teraz udało jej się sprzedac jedno,pozostałe tez wystawiła na sprzedaż,ale kupców nie ma.Już wie,że na 100% nie uda jej się odzysakać tego wszystkiego co włożyła. Także,ludzie zastanówcie się.Może lepiej pokupujcie mieszkania w tych krajach co mieszkacie.Mój kolega kupił dom w Londynie na kredyt,dół wynajmuje,sam mieszka na górze i nie ma żadnych problemów,bo to wielkie miasto ciągle ktoś che wynajmować,aże on jako właściciel jest na miejscu to mu boruty w domu nie robią. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czego nie robią?????
Boruty?? A cóż to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×