Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna Młoda 2011

sala na wesele - dwupoziomowa "plus" czy "minus"

Polecane posty

Gość panna Młoda 2011

Czy któraś/yś z Was miał wesele na sali dwupoziomowej (na dole tańce, a u góry typowa sala biesiadna). My znaleźliśmy piękną sale, ale właśnie z takim rozwiązaniem. Zawsze na wszystkich weselach, których byłam wszystko było połączone. Teraz się trochę obawiam, że części gości na naszym weselu może "się nie chcieć" schodzić na dół pobawić :( Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna Młoda 2011
To już braliśmy pod uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podobają mi się takie sale są niepraktyczne z 1 strony byłam na takiej ale na zabawie karnawałowej i szczerze jak piszesz gościom z góry nie chciało się schodzić na dół po pewnym czasie... drugi minus to taki, że kłopot może być z dzieciakami, zaczną biegać z góry na dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży minus- koleżanka miałam dwie sale. I ludzie bardzo narzekali że nie dość ze trzeba chodzić gdzieś potańczyć to jeszcze nie można oglądać bawiących się ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
minus zdecydowanie :( w ogole nie jest to za fajnie jak sa dwie osobne sale na weselu, a juz tym bardziej jakby dzielily je schody... czasem "muzykanci" chca zorganizowac jakas zabawe, wzniesc toast czy cos, a ludzie sie rozlaza, jednio nie dotra i powstale pozielenie gosci na dwa "obozy"... wydaje mi sie ze to nie jest dobre rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam na weselu
gdzie była sala "dwupoziomowa", ale nie były to dwie oddzielne sale, tylko taka olbrzymia antresola na górze. Siedziała tam cała młodzież, starsi na dole i na dole też się tańczyło. Fajnie było, bo z góry było wszystko widać (przeszkolne barierki) a przy okazji młodzież mogła się na górze bardziej "wyluzować" nie będąc pod ciągłym obstrzałem ciotek klotek :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najgorszy minus to to że faktycznie ktoś może przegiąć z alkoholem i może zrobić sobie krzywdę na schodach.to samo z biegającymi dziećmi w tłumie dorosłych.no i to że nie wszyscy siedzą w jednym miejscu.wydaje mi się że lepiej jak wszyuscy są zgromadzeni w jednym miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczka2011
Totalna beznadzieja-jak dla mnie.... byłam nie raz na weselu gdzie tak właśnie było i jest do niczego....większość poprostu była zła że nikogo nie widać jak tańczą,w niektórych salach nawet nie słychać ba górze...:/ Odradzam naprawde,bo nie warto... Nie najważniejsze jest że sala jest piękna-ważniejsze aby goście dobrze się bawili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wygodna babka :D:P I szczerze nie podoba mi się taka sala ;) Jeszcze młode osoby do pewnego czasu by sobie latały .A czy starsze osoby by miały na to siły? Więc trzeba się liczyć z tym że nie będzie komu tańczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam na weselu
gdzie byly 2 sale obok siebie i gosciom sie to bardzo podobalo, mowili ze w sali z jedzeniem mogli spokojnie pogadac, nie zagluszala ich muzyka i nie musieli sie przekrzykiwac a Ci ktorzy tanczyli czuli sie mniej skrepowani bo Ci za stolami ich nie obserwowali :) No i nie platali im sie kelnerzy rozdający jedzenie :) Wesele fantastyczne, bardzo udane Ale z tymi schodami to faktycznie nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam na weselu
oj, nie zauwazylam ze ktos wyzej juz mial takiego nicka :) zeby nie bylo - jestem kims innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tacy, którzy będą za i tacy, którzy będą przeciw. Ja osobiście bym nie chciał mieć takiej sali dwupoziomowej, bo wtedy jest się podczas wesela odciętym od jakiejś tam liczby osób, od sali tanecznej. Ogólnie jeżeli ktoś już chce dwie sale, to jednak lepiej zainwestować w coś jednopoziomowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna Młoda 2011
sala biesiadna bedzie tylko jedna więc wszyscy goście będą w jednym miejscu. Dodatkowo na tej sali jest umieszczone 6 telewizorów połączone z salą taneczną - w każdym momencie będzie widać co się dzieje na sali na dole i jaka muzyk jest grana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od gości, czy dużo jest osób starszych, czy przeważająca liczba jest gości młodych. Generalnie wydaje mi się, ze nie powinno miec to znaczenia, ja na wesele wybrałam salę Vengę w Łodzi. Bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od sali i gości :) my jednak postawiliśmy na jeden poziom - http://www.awis.kutno.pl/ Ale sala jest ogólnie świetna a to co najważniejsze, czyli jedzenie jest przepyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×