Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiór

prezent na 18 urodziny dla mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość gość
podrzóć jej żyletki by się pocieła i zdechła ale wczesnej nakłamjeji ja zdraz :) takie był 18 rok mojego życa ... fajny co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiggotka
Teraz na 18 modna jest seksowna bielizna :D albo seksi przebrania- pokojówka, króliczek itd np: http://allegro.pl/sexy-przebranie-kroliczek-ponczochy-gorset-4cz-s-m-i5587545296.html albo typowo bielizna i koszuleczki Fajne są też odważne prezenty :P moja przyjaciółka, fanka Greya, dostała bodystocking :D ciekawe jak to później ze swoim chłopakiem wykorzystali xDD Najlepiej się zgadać z resztą gości, zeby prezenty były różnorodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Twoja dziewczyna ma jakieś marzenia? Takie, które mógłbyś spędzić. Wiele osób marzy o lataniu. Może zabierz ją do tunelu swobodnego spadania? Najbardziej znany znajduje się w Lesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deriii
ja bym chciała dostać od chłopaka czytnik e-booków, w Teletorium widziałam całkiem fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkabat
@deriii no ja właśnie kupiłam sobie ten czytnik w teletorium, uważam że to całkiem fajny pomysł na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellocha
to może zamów jej etui na telefon? w sferisie można zrobić takie z własnym zdjęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie absolutnie urzekła ostatnio kolekcja Harmony jaką ma w sprzedaży Savicki ( www.savicki.pl ). Jak tylko trochę się odbiję finansowo po ostatnich wydatkach związanych ze świętami to na pewno coś sobie z tej serii zamówię. Klasyka, elegancja, jakaś magia jest w tej biżuterii. W zakładce – kolekcje można ją sobie wyszukać u nich na stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie po Prezent Marzeń, macie tam przeróżne tematy, a najlepiej dobierać coś tak, żeby pasowało pod charakter danej osoby. Każdemu może odpowiadać coś zupełnie innego. Nie stawiajcie na prezenty nijakie - obstawiajcie fajne pomysły w dobrych klimatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojej wysłałem kwiaty pocztą kwiatową. Dokładnie 18 czerwonych róż. Mój kumpel jest kurierem i mówił, że jak dostała te kwiaty to bardzo zadowolona była. Później jeszcze dołem jej biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bizuteria napewno ja ucieszy zreszta jak kazda kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adalajda
Ja od chłopaka dostałam zegarek z grawerem, taki elegancki Jordan Kerr, zeby symbolizował wejście w dorosłość ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×