Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ike1976

Chmura sie u mnie oberwała

Polecane posty

Gość ike1976

Serio Najpierw cyfra mi wysiadła Tak jest zawsze jak sie zbliza burza Później ciemno sie zrobiło i zaczęło padac A teraz to leje juz tak ze woda płynie ulica równo z kraweznikami A taraz mimo ze zadaszony jest pełen wody dosłownie oberwanie chmury Znów nam wisła poziom podniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...CCC
U mnie też zaczyna padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie
Ike skąd jesteś ? U mnie to samo było pół godziny temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike1976
Z Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja twój przyszły mąż
u mnie jest szaro a mieszkam pod warszawą nie pada jeszcze ale ma chęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike1976
To przygotuj sie :)Momentami nic nie widac przez scianę deszczu i mimo tarasu mam zalane wszystkie okna i drzwi od tarasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Ursynowie też burza
ale nie leje tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w otwocku pod wawa zaczyna grzmiec i kropic, szykuje sie piekna burza :D kocham burze z duza iloscia piorunow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa, mokotów
no leje juz ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykop
u mnie dopiero teraz i pioruny walą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa, mokotów
ratuuuunkuuu ale leje i burza pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike1976
U mnie przestało na kilka minut i zaczęło od nowa :D Trochę mniej niz na poczatku ale jednak leje Ja tez lubie burze i pioruny :)ale jak nie przynosza zniszczeń .W sumie mogłoby sie juz rozpogodzić W koncu czerwiec za pasem :(Myslicie ze bedziemy miec jeszcze lato w tym roku ? Takie z upałami susza i słońcem przez duże S ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociarz pospolity
fakt jest taki że cały maj lało i jak widać leje nadal, u mnie właśnie chyba apogeum burzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike1976
A ja za wczesnie sie ucieszyułam ze przestało lac bo znów oberwanie chmury Najbardziej mnie zaskakuje widok fontanny bryzgajacej z duza siła na moje okna od tarasu :)Jakby mi ktos szlaufem prysznic okien robił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, lato sie jeszcze nie zaczelo ;) ale jak sie zacznie to pewnie jeszcze zateskimy za chlodnymi dniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike1976
Artek trzymam Cie za słowo Jak nie bedzie tego lata i jak nie zatesknie za chłodem to znajdę Cię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×